Prikaz rezultata 1 do 8 od 8

Tema: gatalinka

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja IV@N'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Beograd Serbia
    Postova
    417

    Arrow gatalinka

    evo danas sam naisao na gatalinku na adi smrzao se i jedva se kretao... doneo sam ga kuci i za sad zivnuo je...ima crn vrat pa je muzjak...i ne znam sta da radim...stavio samga u kriket kiper i prskam ga vodom na svakih 5-6sati posto je bila kisa pa izasao...vidim da mu prija i najace od svega poceo da krekece nece da prestane aj plz malo vise o zatocenistvu...citao sam topin text nego koje biljke velicina vivarijuma i to.... velika je 5cm.... debela drtima

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja silwert'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    petrovaradin
    Postova
    275

    Uobičajeno Odg: gatalinka

    daj fotku da ga vidimo

  3. #3
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: gatalinka

    Nema nekih posebnih zahteva, ako već hoćeš stavi ga u nešto tipa 30x30x30cm i stavi neku Guzmania-u od biljaka ili neke sa većim listovima, može i neka puzavica. Neke grane po čemu može da se kreće, dole deblji sloj treseta, neka veća i dublja posuda uvek puna sveće vode, reda veličine kao od margarina. Temperatura sobna i to je to. Zimi niža, a inače oko 25-27 je ok. Prskanje svaki dan pomalo uveče i ujutru možeš nekada, mada su tada sakrivene.

  4. #4
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: gatalinka

    Zanimljivo da je izašao po ovoj temperaturi. Potraži na netu Hyla arborea care sheets.

  5. #5
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja gordond'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    626

    Uobičajeno Odg: gatalinka

    Moj savet ti je da je cuvas samo dok ne otopli i da je posle vratis tamo gde si je nasao, jer ces joj samo tako zaista pomoci. Zamisli kakav ce biti sok za nju kad je posle tolikog prostora i toliko slobode, zatvoris u vivarijum.
    Apsolutno se protivim uzimanju zivotinja iz prirode!
    Da li te opravdava, my friend, to što su ti oči veće od mogućnosti? B.Dz.Stulic

  6. #6
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: gatalinka

    Slažem se, kad otopli vrati je u prirodu, to je najbolje.

  7. #7
    Ljubitelj egzotičnih životinja IV@N'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Beograd Serbia
    Postova
    417

    Uobičajeno Odg: gatalinka

    evo narucio sam stakla 30x30x20 toliko mogu u maju je pustam a posle cu da nabavim neku drugu frogaru...najbolji je kad krekece i jeo je kod mene pojeo 2 tenebrije ala je alav i vec se navikao! zivotinje koje sam pre uzimao tako privremeno nisu jele 10-15dana mnogo mi se svidja zabac

  8. #8
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: gatalinka

    Nemoj puno da ga hraniš, jako su sklone pregojavanju i nemoj da daješ tenebriju, nađi nele lateralise ili tek presvučene tenebrije.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •