Prikaz rezultata 1 do 5 od 5

Tema: Morelia spilota harrisoni-pomoć

  1. #1
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Morelia spilota harrisoni-pomoć

    Ovako...kupujem ovu zmiju sad za koji dan a neznam baš previše o njoj jer je sva literatura na stranom jeziku,pa me to malo muči...pa bi tako molio nekoga da mi pomogne malo...zanima me ono osnovno o njoj...

    zahvaljujem se unaprijed...

  2. #2
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Morelia spilota harrisoni-pomoć

    Nije ti pametno uopšte što tako kupuješ zmiju a ne znaš ništa o njoj...ja isto ne znam, ali siguran sam da ima puno informacija na netu.

  3. #3
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: Morelia spilota harrisoni-pomoć

    ima informacija ali je sve na engleski a to me malo mući...znam da je malo zeznuto to što baš neznam ništa o njoj,ali Matija(Striček Matija) mi je rekao da ce mi sve objasnit o njima i to al svejedno bi još više htio saznat o njima...

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja freepartyman'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    390

    Uobičajeno Odg: Morelia spilota harrisoni-pomoć

    Nisu nista narucito teske za odrzavanje,pominje se jedino malo veca vlaznost od oko 70% mada masa njih koji ih drze kazu da moze i manja..po pravilu su malo agresivniji mada sve zavisi od jedinke i vremenu koje posvetis zmiji..

  5. #5
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: Morelia spilota harrisoni-pomoć

    evo saznao sam da je sve isto kao kod kraljevskih pitona samo što su spilote tako reči "pametnije" zmije od kraljevskih pitona.Polu arborealne su zmije i treba im neko ljepo razgranato drvo po kojem če se moči penjati,a isto tako im treba napraviti skrovište na tlu u koje če se moči uvuči i skriti se...za vlagu nije problem dovoljna je posuda za vodu i malo vlažnog treseta.

    Evo jedna slikica...(slika je od Matije)posuđujem je čisto iz razloga da vidite zmiju koju cu kupiti od njega.





    obadvije slike su od Matije nek se zna...zmija mi je preljepa

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •