Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 101 do 108 od 108

Tema: Pacovi

  1. #101
    Ljubitelj egzotičnih životinja chalabin32'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    172

    Uobičajeno Odg: Pacovi

    a sta mislite posto drzim pacove u garazi u plasticnom koritu dal bi bilo okej da im stavim sijalicu da se greju zbog razmnozavanja jel mi u garazi nije toplije mnogo nego napolju...a imam 1 og odraslog pacova i 3 poluodrasla i ne mogu da im izvalim pol,svi mi lice na zenke:/

  2. #102
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja NecrovoX'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    549

    Uobičajeno Odg: Pacovi

    Meni su druže isto u garaži, a neki su čak i napolju u velikom starom akvarijumu koji je naravno natkriven. Kada ih hranim zimi moram da skidam sneg sa toga. Problem je malo što se zaledi voda ali svaki dan sveže tople vode i gotovo.
    Kote se bez problema, svi žive bez problema, samo im stavi dosta piljevine, lišća, novina, slame, gomilu toga i onda oni sebi naprave gnezno i nemaš brige. Možda ima ubaciš neku kućicu pa se tamo smeste...
    A za pol. pa šta da ti kažem, mužijacima se baš vide muda, osim kada se uvuku, ali pre ili kasnije ćeš skontati ako je neki muški.




  3. #103
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    obrenovac
    Postova
    122

    Uobičajeno Odg: Pacovi

    imam danasnji okot, pa se pitam dal mogu da dam zenki koja se okotila, tabletu kalcijuma da gricka , koju inace koristim za stence ? ili pola, mozda jos manje ? inace je hranim granulama za pse

  4. #104
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja NecrovoX'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    549

    Uobičajeno Odg: Pacovi

    Mislim da možeš, ali nemaš nikakve potrebe za time, ako joj još daješ granule sigurno unosi svega što joj je potrebno u dovoljnim količinama. Bolje joj daj nekog zeleniša da ne gricka samo te granule...




  5. #105
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    obrenovac
    Postova
    122

    Uobičajeno Odg: Pacovi

    dajem joj sad stari hleb, zito, jabuku, kupus i te granule, sad imam drugi problem . trebalo bi da im ocistim i da im zamenim piljevinu , dal smem ili ne ? tj dali postoji sansa da ih keva pojede posle toga ? inace ima ih 5 to joj je prvi okot i svi su zivi i zdravi, okot je od 02 04 2012

  6. #106
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja NecrovoX'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    549

    Uobičajeno Odg: Pacovi

    Čitao sam negde da im kupus baš ne godi, ali i ja im dajem, jedino kontam da ne valja preterati sa time.
    Inače i ja sam imao istu dilemu, ali sada im čistim bez obzira, to mi se čini da ne utiče na to da li će pojesti okot ili ne. Niko ti ne može garantovati da neće, ali ne znači ni da hoće. Tako da čisti pa šta bude biće.




  7. #107

    Uobičajeno Odg: Pacovi

    Ne verujem da će im kupus škoditi,ja sam im davao i ne izgleda kao da im se ne dopada.

  8. #108
    Novajlija Brijac'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    4

    Uobičajeno Odg: Pacovi

    Najbolje je im dati hranu za macke. 30% proteina, one mesane (zitarica/dehidrirano meso). To im najvise godi, i najbolje ce rasti. Naravno uvek se ubaci suvi hleb, nekad parce salame (ne preporucujem zivo meso, nisu to karnivore), kukuruz, malo banane, jabuke, ali u manjim kolicinama.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •