Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 21 do 28 od 28

Tema: jos 1 problem sa misevima

  1. #21
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja dule87'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    tuZla
    Postova
    582

    Uobičajeno Odg: jos 1 problem sa misevima

    Moje misljenje je da ako ti ugine mis, a uslovi u kojima ih cuvas su ok, nemas razloga da se brines...
    Misevi kao i ljudi mogu da obole od raznih bolesti, kako stecenih tako i urodjenih.. Ja se tripujem da mi dvije zenke pacova (majka i kcerka) imaju neki oblik epilepsije. Mislim da je parenje medju srodnicima, veliki problem i da on uzrokuje vecinu deformacija... Nego ti fino kupi odraslog muzjaka, i to od nekog od kaga vec nisi uzimao misve, pa ces da vidis hoce li biti problema.

  2. #22
    Član zemunzakon'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    19

    Uobičajeno Odg: jos 1 problem sa misevima

    nesto cemo vec smisliti posto sa 4 zenke ne mogu nista.

  3. #23
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja spiderboy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    bečej
    Postova
    833

    Uobičajeno Odg: jos 1 problem sa misevima

    kako ne možeš ništa?u bilo kojem pet shop-u uzmeš mužjaka i gotovo,idemo dalje

  4. #24
    Član zemunzakon'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    19

    Uobičajeno Odg: jos 1 problem sa misevima

    Moja je greska sto mislim jedno a pisem drugo. Nisam mislio na prave miseve nego na africke pacove- e tu je problem.
    Priznajem,moja greska.

  5. #25
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja spiderboy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    bečej
    Postova
    833

    Uobičajeno Odg: jos 1 problem sa misevima

    pa nema veze,biće i oni

  6. #26

    Uobičajeno Odg: jos 1 problem sa misevima

    vidim da se ovde pisalo o "leminzima" kao hrani pa rekoh da dodam jos nesto..
    Imam par koji je sada izrodio 7-8 komada ( jos ne znam jer ne zelim da ih uznemiravam i diram, ali sam prebrojao 7 mada moguce da ima jos).
    Lako se odrzavaju, jedu skoro sve i nisu agresivni kao obicni hrci. Sto se mirisas tice, ne smrde i ne proizvode nikakve zvuke sem kada su uplaseni pa kao malo "reze" ali se jako srecu jedinke koje ujedaju cak i kada ih maltretiram
    Piju dosta vode, pogotovo zenka sada kada doji ove male nakaze.Sto se prostora tice, ne zahtevaju mnogo, cuvam ih u malim terarijumima (40x18x1 sto je sasvim dovoljno za zenku sa mladima, a muzjaka sam odvojio da ne bi doslo do neprijatne situacije da ih pojede pa da posle moram da ga strojim
    mislim da su idealni za gustere kao bebe, a kao odrasli za manje zmije jer je manja sansa da ce im naneti povrede.
    ■ Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with experience ■

  7. #27
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja spiderboy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    bečej
    Postova
    833

    Uobičajeno Odg: jos 1 problem sa misevima

    kod leminga se obično ostavlja mužjak sa ženkom pa zajedno odgajaju male,otvori temu sa leminzima ovde se radi o miševima

  8. #28

    Uobičajeno Odg: jos 1 problem sa misevima

    Citat Prvobitno napisao spiderboy Pogledaj post
    mali offtopic al kad ste već pitali,hrčkovi su malo zaj.......i od miševa,manje su produktivni,jako su prgavi to jest agresivni,imaju miris,mada manje smrde od miševa,i to za masnoću sam i negde pročitao ne mogu da se setim gde
    eto
    oki samo rekoh da dodam o tome kada ste vec i vi skrenuli
    izvinjavam se zbog offtopic-a
    ■ Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with experience ■

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •