Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 20 od 57

Tema: imate jak stomak?

  1. #1
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja StevaNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Subotica Novi Sad
    Postova
    532

    Uobičajeno imate jak stomak?

    Ovaj klip su mi poslali na FB-u. Nisam ga nasao na youtube-u pa vam saljem samo link.
    Nema bas veze sa teraristikom ali ima sa zivotinjama..

    http://fb.rockyou.com/events/track.p...7%26src%3Dfeed
    Life has meaning only in the struggle. Triumph or defeat is in the hands of the God's... So let us celebrate the struggle!

  2. #2
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: imate jak stomak?

    Matori snimak ali žalosno do bola, youtube link :
    There's no place like 127.0.0.1

  3. #3
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja StevaNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Subotica Novi Sad
    Postova
    532

    Uobičajeno Odg: imate jak stomak?

    ma da.. a tek ona scena kada podigne glavu i trepne... ni najbolji horor reziser ne bi to mogao da izrezira..
    Life has meaning only in the struggle. Triumph or defeat is in the hands of the God's... So let us celebrate the struggle!

  4. #4
    Fanatik rassa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    NS
    Postova
    1.064

    Uobičajeno Odg: imate jak stomak?

    daj bre, ovo je zalosno, bolesno, nenormalo . . . Sta bi ja radio ovim ljudima...pa sto bar ne ubiju jadnu zivotinju bezbolno i brzo a ne ovako...

  5. #5
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja NecrovoX'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    549

    Uobičajeno Odg: imate jak stomak?

    Uzas....
    Ja prvi ubijam i jedem zivotinje,ali to je prirodno.Smatram da je ubijanje istih radi toga da se neko kurci sa krznenin kaputom odvratno!
    Jedno je ubiti da bi jeo i preziveo,a sasvim drugo to ciniti radi ovako necega..Davno smo prevazisli potrebu za krznom kao osnovnim vidom oblacenja.A cak i tada su zivotinje retko ubijanje samo radi krzna,vec prvenstveno radi ishrane pa se sve ostalo iskoristilo.
    Zato mi nije strasno uzeti koznu jaknu jer je to od krave,svinje ili ovce,a one sigurno nisu ubijene samo zbog koze.
    Kill to eat,but don't kill to be trendy!




  6. #6
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja StevaNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Subotica Novi Sad
    Postova
    532

    Uobičajeno Odg: imate jak stomak?

    Za one koji ne znaju engleski, zenska objasnjava kako ti ljudi zivotinjama lome vratove, ali one su jos zive dok im deru kozu. Isto tako, potpuno oderana zivotinja moze da zivi cak i deset minuta posle toga.. sto se i vidi iz prilozenog..
    Life has meaning only in the struggle. Triumph or defeat is in the hands of the God's... So let us celebrate the struggle!

  7. #7
    Član mare'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    61

    Uobičajeno Odg: imate jak stomak?

    imam ja ceo film o ovome. upload-ovacu ga na rapidshare (izvinjavam se zbog reklame) pa cu dati linkove ako neko hoce da gleda. film se zove Earthlings, tj Zemljani. Jako je tesko odgledati ga do kraja. Jadno i bolesno, da ne poverujes sta sve rade zivotinjama...
    Svi smo mi deca. Jedina razlika je u našim igračkama. Ayrton Senna

  8. #8
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: imate jak stomak?

    A kad se desi da neki tigar ili zivotinja ubije coveka radi ishrane nadju ga i odstrele... I to pusta i nacionalan geografija i jos par programa sa dokumentarcima i ti ljudi sebe nazivaju lubiteljima zivotinja. Uspavaju psa sto nema cip ili ogrlicu... A ovo ovde na snimku ja bas imam stomak za razne gluposti ali ovo tesko podnosim... Kina je usrana drzava kad to dozvoljava... To treba na kolac i na trg da sluzi kao javno upozorenje taj snimak bih voleo da gledam
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  9. #9
    Član mare'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    61

    Uobičajeno Odg: imate jak stomak?

    Citat Prvobitno napisao NecrovoX Pogledaj post
    Uzas....
    Ja prvi ubijam i jedem zivotinje,ali to je prirodno.Smatram da je ubijanje istih radi toga da se neko kurci sa krznenin kaputom odvratno!
    Jedno je ubiti da bi jeo i preziveo,a sasvim drugo to ciniti radi ovako necega..Davno smo prevazisli potrebu za krznom kao osnovnim vidom oblacenja.A cak i tada su zivotinje retko ubijanje samo radi krzna,vec prvenstveno radi ishrane pa se sve ostalo iskoristilo.
    Zato mi nije strasno uzeti koznu jaknu jer je to od krave,svinje ili ovce,a one sigurno nisu ubijene samo zbog koze.
    Kill to eat,but don't kill to be trendy!

    NIje bas potpuno prirodno za coveka da jede meso, a za to postoje brojni razlozi. Necu sad da pocinjem raspravu o tome. koga zanima moze da se potrudi da sam nadje na netu. Ja sam vegetarijanac, imam 0,1 tonu i nista mi ne fali
    Svi smo mi deca. Jedina razlika je u našim igračkama. Ayrton Senna

  10. #10
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja StevaNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Subotica Novi Sad
    Postova
    532

    Uobičajeno Odg: imate jak stomak?

    Citat Prvobitno napisao Bifrost Pogledaj post
    A kad se desi da neki tigar ili zivotinja ubije coveka radi ishrane nadju ga i odstrele... I to pusta i nacionalan geografija i jos par programa sa dokumentarcima i ti ljudi sebe nazivaju lubiteljima zivotinja. Uspavaju psa sto nema cip ili ogrlicu... A ovo ovde na snimku ja bas imam stomak za razne gluposti ali ovo tesko podnosim... Kina je usrana drzava kad to dozvoljava... To treba na kolac i na trg da sluzi kao javno upozorenje taj snimak bih voleo da gledam
    Eh da je samo Kina...
    Drugarica mi ispricala kako je gledala komsiju preko puta kako juri lopatom malo kuce jer je ujelo njegovog gosta. Na kraju ga dohvati, zvekne lopatom u glavu i zakopa u dvoristu dok se jos trzao (citaj "ZIVOG")...
    Pa onda onaj lik sto je snimio kako baca psa sa mosta...
    Pa onaj drugi (ili je to isti onaj sa mosta) koji je vezao psa za auto i vukao ga po gradu...
    I to je samo delic...
    Life has meaning only in the struggle. Triumph or defeat is in the hands of the God's... So let us celebrate the struggle!

  11. #11
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: imate jak stomak?

    Ko sto sam rekao takve treba na kolac pa na neko javno mesto. Kazne su previse blage zato se to i desava. Cak eto u kini i legalno pretpostavljam. Ovi nasi su dobili neke sitne kazne koje po meni samo potsticu to. Sto mu nisu odsekli ruku naprimer bar...
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  12. #12
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja StevaNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Subotica Novi Sad
    Postova
    532

    Uobičajeno Odg: imate jak stomak?

    pre nekog vremena su se pobunila ova drustva za zastitu zivotinja i pokrenuli proces koji je doveo do toga da se kod nas sada daju zatvorske kazne ako mucis i ubijes zivotinju. Pa cak i sada kad to kazem ljudima neki se frapiraju zato sto je to preostro!!?!??!
    Budale..
    Life has meaning only in the struggle. Triumph or defeat is in the hands of the God's... So let us celebrate the struggle!

  13. #13
    Ljubitelj egzotičnih životinja Cold_Beer'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    475

    Uobičajeno Odg: imate jak stomak?

    Ja bi ove ljude drzao za nogu pa bi ih par puta grunuo o beton,ne vidim svrhu ubijanja ovih zivotinja,veliki sam protivnik koriscenja njihovog krzna i koze

  14. #14
    Ljubitelj egzotičnih životinja silwert'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    petrovaradin
    Postova
    275

    Uobičajeno Odg: imate jak stomak?

    ja imam stomak za svasta jer sam se svasta nagledao i u svasta sam ruke trpao
    ovo sto rade zbog krzna je stvarno bolesno jeste da imam koznu jaknu od jagnjece koze, od jagnjeta kojeg je neki grk pojeo
    80-tih godina je bilo aktuelno drzanje zivotinja za krzna u nasoj SFRJ moj tata je hteo da uzme od neke firme iz zagreba da drzi zivotinje za krzno ali kada su mu rekli da ce oni kada ona poraste doci da je ubiju i podele kes on je njima predlozio da je on otkupi od njih.
    ljudi se upljuvali objasnjavajuci da je ona tu da se hrani samo da je oderu, dok je moj cale se upljuvao objasnjavajuci da bi im on otkupio zivu zivotinju

  15. #15
    Ljubitelj egzotičnih životinja silwert'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    petrovaradin
    Postova
    275

    Uobičajeno Odg: imate jak stomak?

    i kada se postavi na rapid film mogu li dobiti linkove

  16. #16
    Član mare'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    61

    Uobičajeno Odg: imate jak stomak?

    Citat Prvobitno napisao silwert Pogledaj post
    i kada se postavi na rapid film mogu li dobiti linkove
    naravno. linkove ocekuj u nedelju uvece ili u ponedeljak.
    Svi smo mi deca. Jedina razlika je u našim igračkama. Ayrton Senna

  17. #17
    Banned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    411

    Uobičajeno Odg: imate jak stomak?

    treba uvatiti ove majmune i isto ih odrati kao sto su oni jadne lije.

  18. #18
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja NecrovoX'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    549

    Uobičajeno Odg: imate jak stomak?

    Citat Prvobitno napisao mare Pogledaj post
    NIje bas potpuno prirodno za coveka da jede meso, a za to postoje brojni razlozi. Necu sad da pocinjem raspravu o tome. koga zanima moze da se potrudi da sam nadje na netu. Ja sam vegetarijanac, imam 0,1 tonu i nista mi ne fali

    Vec vise hiljada i hiljada godina to cinimo.U pocetku nasa vrsta i nije jela meso,ali evolucija je cudo! I kada smo poceli jesti meso poceo nam rasti i mozak tj njegove sposobnosti (ne kazem da je ovo dobra stvar,posto evo kakvih sve gluposti i strahota je proizislo iz te "inteligencije").
    Samo hocu da kazem da mislim da je za nas normalno da jedemo meso.Ne znaci da ne mozemo bez njega,ali nam doro dodje.
    Postoje i razne zivotinje koje mogu,a i ne moraju jesti meso (svinja,medved,..) ali kada im ponudis izbor sve one uzimaju meso!
    Ja sam jedna od tih zivotinja!
    Izvinjavam se sto sam malo skrenuo sa teme..
    U svakom slucaju to sto se cini je uzas! I nemojte toliko da okrivljujete te ljude sto to cine (ne umanjem njihovu krivicu) vec one koji to traze! Ljudi ce sve uciniti dokle god postoji neko ko ce to da plati..
    Svako od nas bih ubio neku od tih zivotinja kada bi bio suocen sa siromastvom sa jedne strane i brdom para sa druge.Pa se vremenom naviknes na to i vise to ne vidis kao zlo.




  19. #19
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: imate jak stomak?

    da i ja nešto napišem...
    možda je glupo što bilo šta pišem jel uopšte nisam ni gledao snimak,niti ću!
    predpostavljam kakav je!

    gledao sam mnoge snimke ubistva ljudi... od sječenja glave u indiji preko raznoraznih streljanja pa do klanja rusa u čečeniji... i td.
    ništa mi nije bilo tako potresno kao kad sam to gledao sa nekim životinjama da se radi,pogotovo zbog nekih gluposti (krzno i tako to)

    ma koliko bijo siromašan ne bi na takav način zaradjivao

    pomenuste ono debila što je vukao psa autom,koliko znam dobijo je kaznu od 4 mjeseca!
    jel to dovoljno

    kao što gore rekoše,treba im istom mjerom vratiti.

  20. #20
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: imate jak stomak?

    Borko tvoj komentar je ovde najpametniji.
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •