Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 60 od 86

Tema: Pomozite zivotinjama u Fishermanu!

  1. #41
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja StevaNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Subotica Novi Sad
    Postova
    532

    Uobičajeno Odg: Pomozite zivotinjama u Fishermanu!

    Citat Prvobitno napisao LARYBG Pogledaj post
    ma koju kontrolu, ljudi ovde spominju neku inspekciju koja crna ispekcija sta oni znaju, dovoljno je da im onaj tamo satro veterinar kaze da oni treba tako( jadno) da izgledaju i da treba da se hrane hranom za pse i to je to. kod nas ni druge inspekcije ne rade svoj posao kamoli ti za zivotinje,. smesno je pretiti bilo kome inspekcijom.
    Naravno da inspekcija nema pojma i da nece uraditi nista, nije u tome poenta. Poenta je u tome da nijedna radnja ne postuje propise 100%. To je jednostavno nemoguce, znam iz iskustva. Ja nisam spominjao samo Insp. za zastitu ziv. sred. nego i trzisnu i radnu i komunalnu i sve ostale koje vam padnu na pamet..

    Scena ce biti sledeca: otici ce tamo, porazgovarace sa menadzerom- ako je neki nad**ani tip oterace ih u 3 lepe, a ako je neki ugladjeni menadzer rece im kako ce preduzeti potrebne mere bla, bla, truc, truc.. i sve opet po starom...
    Jedini nacin da se nesto stvarno postigne je da se lik uplasi. Kao prvo pisanje novinama je njima losa reklama, kao druga mozda ce im se stvarno neko iz Orke nakaciti na vrat a njih ce inspektori malo vise slusati.


    Znaci mora se otici sa koliko toliko realnom pretnjom (barem u dzepu) a ne samo sa molbom, jer taj menadzer je tu da zaradi a ne da voli zivotinje..

    a vi sad kako ocete...
    Poslednji izmenio StevaNS; 16.05.09. u 00:57.
    Life has meaning only in the struggle. Triumph or defeat is in the hands of the God's... So let us celebrate the struggle!

  2. #42
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja StevaNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Subotica Novi Sad
    Postova
    532

    Uobičajeno Odg: Pomozite zivotinjama u Fishermanu!

    Ja ne bi prvo slao mejlove jer mi to deluje mi pomalo "noz u ledja". Prvo bi otisao na razgovor. Mozda ti menadzeri nisu upuceni i ne znaju kako se osoblje ophodi prema zivotinjama. I to JESTE njihova greska, ali ako im se skrene paznja, mozda se nesto i promeni..
    Life has meaning only in the struggle. Triumph or defeat is in the hands of the God's... So let us celebrate the struggle!

  3. #43
    Ljubitelj egzotičnih životinja pilis'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    167

    Uobičajeno Odg: Pomozite zivotinjama u Fishermanu!

    Jedini nacin da se pomogne tim zivotinjama je da se kupe od njih.Ne postoji zakon koji stiti zivotinje u prodavnicama zato sto su one tu privremeno i oni su njihovi privremeni vlasnici.Videli ste kakve su zivotinje u pet centru pa nikom nista,jednostavno neverujem da neko moze bilo sta da uradi osim savesnog kupca...Udruzenja za zastitu zivotinja mogu da naprave i skandal koji ce da se provuce na tv-u,ali to ne znaci da ce zivotinjama biti pomognuto...
    Mozda bi mi mogli da pomognemo tako sto cemo izdvojiti po koju kintu svi sa foruma i kupiti najugrozeniju zivotinju i pokloniti je zoo vrtu
    http://tarantulaz.blogspot.com/

  4. #44
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja StevaNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Subotica Novi Sad
    Postova
    532

    Uobičajeno Odg: Pomozite zivotinjama u Fishermanu!

    Citat Prvobitno napisao pilis Pogledaj post
    Jedini nacin da se pomogne tim zivotinjama je da se kupe od njih.Ne postoji zakon koji stiti zivotinje u prodavnicama zato sto su one tu privremeno i oni su njihovi privremeni vlasnici.Videli ste kakve su zivotinje u pet centru pa nikom nista,jednostavno neverujem da neko moze bilo sta da uradi osim savesnog kupca...Udruzenja za zastitu zivotinja mogu da naprave i skandal koji ce da se provuce na tv-u,ali to ne znaci da ce zivotinjama biti pomognuto...
    Mozda bi mi mogli da pomognemo tako sto cemo izdvojiti po koju kintu svi sa foruma i kupiti najugrozeniju zivotinju i pokloniti je zoo vrtu
    I oni onda donesu drugu, pa trecu... i ?
    Life has meaning only in the struggle. Triumph or defeat is in the hands of the God's... So let us celebrate the struggle!

  5. #45
    Ljubitelj egzotičnih životinja huana'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    imagination land
    Postova
    330

    Uobičajeno Odg: Pomozite zivotinjama u Fishermanu!

    e taj shto nije upucen treba da dobije otkaz....kako moze biti menadzer pet shopa a da nije upucen....cccc....

  6. #46
    Fanatik Proka'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.238
    Oglasa
    1

    Uobičajeno

    evo poslato na sledece mejlove :
    Svetska udruženja za zaštitu životinja

    Udruženja za zaštitu životinja u Beogradu

    Udruženja za zaštitu životinja u okruženju

    B92

    orka

    Odeljenje za zdravstvenu zaštitu i dobrobit životinja

    (nacinjena mala izmena sa ovim delom "Pet shop u vashoj blizini,odnosno u istoj ulici gde se i vi nalazite" samo je stavljeno " Pet shop u ulici Dr Zorana Djindjica" )

    Citat Prvobitno napisao huana Pogledaj post
    e taj shto nije upucen treba da dobije otkaz....kako moze biti menadzer pet shopa a da nije upucen....cccc....
    tacno tako !

  7. #47
    Ljubitelj egzotičnih životinja mare_lacerta'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Beograd-Žarkovo
    Postova
    318

    Uobičajeno Odg: Pomozite zivotinjama u Fishermanu!

    Citat Prvobitno napisao pilis Pogledaj post
    Mozda bi mi mogli da pomognemo tako sto cemo izdvojiti po koju kintu svi sa foruma i kupiti najugrozeniju zivotinju i pokloniti je zoo vrtu
    Ma kakav zoo vrt,ni tamo ne valja nista
    1.0.0-C.calyptratus

  8. #48
    Ljubitelj egzotičnih životinja pilis'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    167

    Uobičajeno Odg: Pomozite zivotinjama u Fishermanu!

    E ### onda
    http://tarantulaz.blogspot.com/

  9. #49
    Ljubitelj egzotičnih životinja Soulfly'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    NBGD
    Postova
    246

    Uobičajeno Odg: Pomozite zivotinjama u Fishermanu!

    Napisi samo sutra ko je odgovorio i sta, bas me zanima
    Brain kills beer cells...

  10. #50
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja StevaNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Subotica Novi Sad
    Postova
    532

    Uobičajeno Odg: Pomozite zivotinjama u Fishermanu!

    Pa pazi Huana.. desava se.. I on mora da se osloni na nekog jer nemoze sve da ima u glavi. Meni se desavalo da nekad po dan dva ne stignem ni da pogledam zivotinje u radnji jer jednostavno moram previse toga da obavim a dan je kratak.. Na srecu decko koji radi kod mene voli zivotinje i dovoljno je bilo da mu dam upute i imam poverenja da ce biti OK.
    Ali kod velikih franshiza kao Fisherman (ili kao se vec sad zove) taj menadzer mozda pojma nema o zivotinjama nego su ga uzeli jer ima iskustva u trgovini (koliko razumem njima je primarna pecaroska oprema itd) Mozda se pojavio neki lik, napricao kako se razume u sve i svasta i ovaj ga zaposlio i poverio mu brigu o zivotinjama. I to mi zvuci kao sasvim moguc scenario.
    Opet, ne opravdavam i smatram da jedna radnja koja prodaje zivotinje mora da ima stroga pravila vezana za njih.
    Zato i mislim ako se pojave Proka i Soulfly i na lep nacin objasne stvari da ce lik shvatiti da ima 2 izbora- da ih poslusa i pokusa da promeni nesto uvodjenjem pravila i time indirektno poveca profit jer ce teraristi da pricaju lepe stvari o Fishermanu a nece pljuvati po njemu..
    - ili da ih otera i dopusti da dignemo takvu medijsku frku koja ce mu samo oslabiti profit.. da ne pominjem tuzbu(jer moze da se tuzi ako se dokaze da tamo muce zivotinje- sto bi dokazao snimak koji ce neko slucajno da napravi.. )

    Mislim da je matematika jednostavna..
    Life has meaning only in the struggle. Triumph or defeat is in the hands of the God's... So let us celebrate the struggle!

  11. #51
    Fanatik Proka'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.238
    Oglasa
    1

    Uobičajeno Odg: Pomozite zivotinjama u Fishermanu!

    ishao sam ja dosta puta dole..
    i jedini kontakt je bila neka starija gospodja koja je izjavlia da ja znam vishe od nje.
    i par saveta koje sam dao..
    shvatila je kao shalu ..

  12. #52
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja StevaNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Subotica Novi Sad
    Postova
    532

    Uobičajeno Odg: Pomozite zivotinjama u Fishermanu!

    KOntam.. Ali isto tako, ako odete malo sa zescim stavom, ali na fini nacin.. Mislim da se nece smeshkati..
    Life has meaning only in the struggle. Triumph or defeat is in the hands of the God's... So let us celebrate the struggle!

  13. #53
    Ljubitelj egzotičnih životinja Soulfly'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    NBGD
    Postova
    246

    Uobičajeno Odg: Pomozite zivotinjama u Fishermanu!

    Krme, ne zelim da skrecem sa teme ali ako ti nemas vremena 2 dana, treci dan ces da odes i da vidis da nesto nije u redu sa zivotinjama. Ako ne za tri, pa jednom nedeljno mozes da ih posetis. A ako je na taj polozaj postavljen samo zbog para, onda mozemo da opravdavamo i one ljude sto deru zivotinje na zivo jer to rade zbog para da bi prehranili svoje porodice. Ne moze tako da se gleda. Cinjenica je da su zivotinje bolesne, jadne i u losem stanju. To se nije desilo juce, tako je od kada su tu dovedene.
    Ja razumem da ti to gledas iz svog ugla posto i sam posedujes pet shop ali sta mislis koliko ima tih naduvanih ljudi koji ce da te saslusaju? Opet, mozda je taj covek dobra osoba, ali i ako je dobra osoba ne radi dobro svoj posao.
    Mi samo zelimo dobro za te zivotinje
    Brain kills beer cells...

  14. #54
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja StevaNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Subotica Novi Sad
    Postova
    532

    Uobičajeno Odg: Pomozite zivotinjama u Fishermanu!

    Ok. slazem se u potpunosti. Ja cu otici 3.dan da ih vidim zato sto volim zivotinje itd. Ali ako je taj lik tamo zbog para, cak i ako ne voli zivotinje, to ne znaci da je los covek.
    Ne opravdavam ja to u kakvim uslovima drze zivotinje, samo hocu da prikazem iz mog vidjenja koji je najbolji nacin da se postigne vas (nas) cilj- da tretiraju te zivotinje kako su zasluzile.

    Znaci bez obzira dali je taj covek dobar ili los, da li je tamo zbog para ili zato sto misli da voli zivotinje(ali je u stvari kreten), da li je naduven i zabole ga sta vi mislite.. ako odete tamo na fin razgovor, predocite problem i isto tako predocite sta ce se desiti ako ne uradi nista(inspekcije, frka u medijima...) a zatim mu kazete da ako se poprave uslovi da cete ih pohvaliti na teraristickim forumima itd, njemu bi bilo najbolje da odreaguje na taj nacin sto ce uvesti neka pravila sto ga i inace ne kosta nista, moze samo da mu pomogne..

    To je barem neka moja logika, ali ima svakakvih ljudi..
    Life has meaning only in the struggle. Triumph or defeat is in the hands of the God's... So let us celebrate the struggle!

  15. #55
    Ljubitelj egzotičnih životinja Soulfly'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    NBGD
    Postova
    246

    Uobičajeno Odg: Pomozite zivotinjama u Fishermanu!

    Tacno. Ajde ako su mailovi vec poslati da sacekamo odgovor. Ne mora da bude frka i panika u svakom slucaju, moguce je da mu (lupam sada) ORCA posalje samo apel u kome ih mole da obrate paznju na to i to pa ce im odmah uci u glavu.
    Brain kills beer cells...

  16. #56
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja StevaNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Subotica Novi Sad
    Postova
    532

    Uobičajeno Odg: Pomozite zivotinjama u Fishermanu!

    Da. Nadam se da ce biti neke reakcije..
    Life has meaning only in the struggle. Triumph or defeat is in the hands of the God's... So let us celebrate the struggle!

  17. #57
    Ljubitelj egzotičnih životinja silwert'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    petrovaradin
    Postova
    275

    Uobičajeno Odg: Pomozite zivotinjama u Fishermanu!

    vi se nadate najboljem sto jeste jako lepo ali ljudi oni nece promeniti svoje ponasanje prema zivotinjama dok ih neko ne lupi po dzepu
    to se tice radnika koji je sa zivotinjama ja ne bi zaposlio u tako velikoj firmi coveka koji nije zavrsio bar srednju veterinarsku skolu i bez preporuke nekog terariste npr. zarka
    mora postojati neki min za zaposlenje za takve vrste posla
    kako bi bilo da zaposlim nekog sa ulice koji mi je reko da zna kako se odrzavaju aq jer kod kuce ima jedan veliki aq od 50l sto je meni smesno
    da menadzer te prodavnice ima i malo mozga mogao je da ode u stan ovog radnika i izmeri gekona da vidi u kojem je stanju i da pogleda uslove u kojima on drzi svoje zivotinje da bi se uverio da moze da zaposli coveka


    cim smognem vremena (citaj para) idem u fiserman da vidim kakvo je to sr@@je kod njih
    ako je to kako vi kazete moje dubije imaju hotel sa 6 zvezdica

  18. #58
    Fanatik Proka'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.238
    Oglasa
    1

    Uobičajeno Odg: Pomozite zivotinjama u Fishermanu!

    sad za koji dan planiram da ode par fotki da uradim .
    pored svega ovoga .
    odo da spavam radio sam celu noc :d .
    javljam shta sam ucinio sa pozivom .

  19. #59
    Član Futurist'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Bgd
    Postova
    58

    Uobičajeno Odg: Pomozite zivotinjama u Fishermanu!

    Nista lakse nego zatvoriti neki szr,str,sztr,preduzece....u svakom momentu mozes da nadjes bar cetiri falinke u radu(ljudi iz struke ce znati o cemu pricam i koji su propusti). Ja to odradio 100x .Ako zareba opet sam tu . Kolege jedva cekaju da im se skrene paznja na neke nepravilnosti(od poreznika do komunalaca). Pratim razvoj situacije
    Kako se pravilno kaze,Irak ili Iran ? Hmmm pise se Irak a cita Iran ? !

  20. #60
    Ljubitelj egzotičnih životinja markozmaj'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Simanovci
    Postova
    432

    Uobičajeno Odg: Pomozite zivotinjama u Fishermanu!

    Dejane intervenisi

    tebe se ne seti odma, jel postoji neki fazon da gradjani pozovu neku inspekciju u radnju ili tako nesto?

    :Aerodactyl:

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •