Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 20 od 34

Tema: Bogomoljka

  1. #1
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Bogomoljka

    Uletela mi je sinoc u sobu, pa sam je nahranio... Veceras cu je izbacim nazad .







    Nasao sam je na ulici, delovala je pristojno


    Jako je brutalna, u bukvalnom smislu. Jela je zivu cinereu nije nista uradila po pitanju da ubije plen. Cak je nije ni celu pojela, ostatak je bio ziv i zavrsio kod chromatusa... Strasno...
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  2. #2
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja spiderboy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    bečej
    Postova
    833

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka

    haha,i ja sam ih ranije držao u malim posudama,totalno su brutalne životinjke,predator bez premca,samo mi se nije svidelo njihovo ponašanje da stalno vise na plafonu terarijuma,i ja sam ih nakon odredjenog vremena puštao,nek idu i haraju travnjacima

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja concepcion'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    beograd
    Postova
    114

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka

    opake zivotinjice je li,nije htela da te ujede kad ti je bila na ruci? ja se secam da me je jedna capila opasno pre par godina

  4. #4
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka

    Ne moze da te capi.. porbao sam.. moze da zabode te bodlje na krajevima prvog para nogu ali ne dovoljno da probije kožu bar nije uspela .
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  5. #5
    Ljubitelj egzotičnih životinja ZeleniMrav'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    U sumi
    Postova
    110

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka

    Vrlo zanimljiva zivotinja!
    Imao sam jednu kratko(pustio sam je).
    Uopce se ne boji i jede sve iz ruku kad joj ponudis.

    Steta kad ne zive bas dugo...

  6. #6
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka

    Nemam pojma koliko zive.. kontam samo leto.. Pustio sam je vec... Odletela je u breze ispred zgrade
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  7. #7
    Ljubitelj egzotičnih životinja Soulfly'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    NBGD
    Postova
    246

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka

    Au ala je zaronila
    A sto se tice brutalnosti...pa zar nisu one naj naj od svih insekata?
    Brain kills beer cells...

  8. #8
    Ljubitelj egzotičnih životinja x3m.Marco'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Cuprija...
    Postova
    329

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka

    like
    Prelepe su, ja sam prosle godine nasao 2, i to zenka i muzijak, pao snosaj kokun, ali bez malih

  9. #9
    Član matteo3210'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    okolica rijeke
    Postova
    54

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka

    Nemojte da vam upadam u temu ali ja mrzim bogonoljke to su mi jedne od tri najgadnija kukca sory ljudi ali sam samo rekao moje misljenje.

  10. #10
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka

    Meni su bas lepe ali su najgadnije sto se tice ponasanja ne bi ih drzao... A koja su ostla 2 gadna kukca?
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  11. #11
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka

    Citat Prvobitno napisao matteo3210 Pogledaj post
    Nemojte da vam upadam u temu ali ja mrzim bogonoljke to su mi jedne od tri najgadnija kukca sory ljudi ali sam samo rekao moje misljenje.
    Pravila foruma su da ne blatiš tuđe ljubimce. To se ovde ne toleriše. Ako ne voliš neku životinju, ne treba da pišeš u temi o toj životinji kako je ne voliš!

  12. #12
    Član Dzoni'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    22

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka

    Evo i od mene jedna slicica:

    Slike Slike
    Što je više knjiga o zaštiti šuma, to je manje šuma.

  13. #13
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Odg: Bogomoljka

    Citat Prvobitno napisao matteo3210 Pogledaj post
    Nemojte da vam upadam u temu ali ja mrzim bogonoljke to su mi jedne od tri najgadnija kukca sory ljudi ali sam samo rekao moje misljenje.
    Mateo sledeći put ćeš zbog ovoga dobiti opomenu. Da sam video pre Nenada, dobio bi je i sada. Pored toga što je u pravilima foruma jasno napisano da se ovako nešto ne radi, nije mi jasno žašto bi neko uopšte čitao temu o životinji koja mu se ne dopada a još manje se nalazio prozvanim da u njoj nešto napiše. Ceo ovaj forum postoji da bi se ljubitelji egzotičnih životinja osećali prihvaćeno sa svojim ljubimcima a onda se pojavi neko ko ima potrebu da se ubacuje u temu koja ga ne interesuje i ovako nešto napiše.

    Ubuduće ne radi to.
    Potpis u pripremi!

  14. #14
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Dahaka'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Svigdje pomalo.
    Postova
    723

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka

    Genijalna je.

    Ja mislim da je zanimljiva zbog svoje brutalnosti. Sve masakrira za tren.

  15. #15
    Ljubitelj egzotičnih životinja Cold_Beer'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    475

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka

    Meni se svidja bogomoljka bas zbog njene brutalnosti i ludog pogleda-nacin na koji iskrene glavu kad vidi plen,totalno ludacki izgleda. Voleo bih da drzim neku koja zivi duze,proslog leta sam drzao jednu mesec dana,jela je sve sto sam joj davao!Ove nase domace su kratkog veka,da li neko zna da li ima neka vrsta bogomoljke koja duze zivi,neka zastupljenija u teraristici?

  16. #16
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka

    Citat Prvobitno napisao Dahaka Pogledaj post
    Sve masakrira za tren.
    Masakrira da, ali nije bas za tren dugo to radi hehe i ko da uziva u tome bas je zla hehe.
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  17. #17
    Član Dzoni'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    22

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka

    E da, skroz je mocno kad okrene glavu i pogleda te. Koliko sam upucen ona je jedini insekt koji moze da okrene glavu i do 180 stepeni i ima izuzetan vid. Moze da ugleda i najmanji pokret na 15 metara.
    Ova sa slike koju sam postavio pre no sto sam je uzeo u ruku, jela je zivog skakavca dok ju je muzjak jahao
    Što je više knjiga o zaštiti šuma, to je manje šuma.

  18. #18
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Dahaka'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Svigdje pomalo.
    Postova
    723

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka

    Citat Prvobitno napisao bifrost Pogledaj post
    masakrira da, ali nije bas za tren dugo to radi hehe i ko da uziva u tome bas je zla hehe.
    погрешно сам се изразио.
    чд
    ухвати зн трен...

  19. #19
    Član
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    Uzice
    Postova
    19

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka

    Verovao ili ne, drzao sam je u studentskom domu od septembra pre bombardovanja do sredine aprila meseca tokom bombardovanja. Cimer i ja smo je hranili, uzimali u ruke, ostavljali danima na zavesi. Super je prezimila, samo je bio problem hraniti je tokom zime. Snalazili smo se u to vreme hvatajuci neke bube u veseraju ili menzi. Znaci, moze da se gaji i kao ljubimac.

  20. #20
    Član matteo3210'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    okolica rijeke
    Postova
    54

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka

    Sory onda jer sam upao u temu nisam citao osnovna pravila foruma ali ih znam i bez toga napamet.Nisam nikog htio povrijediti ali samo sam iznio svoje misljenje sory necu vise tako upadati u temu sory oprostite!!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •