Prikaz rezultata 1 do 6 od 6

Tema: Djura gekon+njegova dama=jaje

Threaded View

  1. #1
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja StevaNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Subotica Novi Sad
    Postova
    532

    Uobičajeno Djura gekon+njegova dama=jaje

    Moj prvi guster je Djura, leopard gekon.



    Posto bih da se oprobam u razmnozavanju odlucio sam da mu nabavim devojku, i, posle dugo ubedjivanja, Dr Kimo mi je prodao jednu njegovu zenku.



    Ona je ove godine bila na "upoznavanju" kod jednog drugog "decka" i ocigledno su se "upoznali" jer je Kimu izlegla jedno jaje. Kada je stigla kod mene, odmah sam je stavio kod Djure i oboje su delovali nezainteresovano. Posle nekoliko dana, video sam da ona kopa po tresetu u cosku pa sam joj ubacio njenu kucicu koju sam dobio od Kimija, i navlazio sam kokosov treset koji je bio unutra. Isto sam malo naprskao i terarijum, tj pozadinu. Ona je cudno reagovala, tresla je repom i delovalo mi je kao da hoce da ugrize kapljice vode. Odmah je usla i pocela da kopa. Posle dva dana (povremeno sam orosavao) polegla je jedno jaje.



    Jaje je kod doktora u inkubatoru, deluje OK pa cemo videti.. Evo jos jedna slicica:



    Interesuje me to ponasanje zenke. Jel to normalno? Tresla je repom kao da je uplasena, vec sam pomislio da ce da ga odbaci samo ako je pipnem..
    Poslednji izmenio StevaNS; 23.08.09. u 15:48.
    Life has meaning only in the struggle. Triumph or defeat is in the hands of the God's... So let us celebrate the struggle!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •