Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 80 od 96

Tema: Hranjenje albino pitona.

  1. #61
    Ljubitelj egzotičnih životinja Laki90'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kovin
    Postova
    141

    Uobičajeno Odg: Hranjenje albino pitona.

    Nece nista da mu bude....ja ga isto nisam hranio dugo dok se presvlacio i nista mu nije falilo!

  2. #62
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Igor Velevski'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Skopje
    Postova
    559

    Uobičajeno Odg: Hranjenje albino pitona.

    Ostavi ga slobodno 7-10 dana, nece nista da mu bude!

  3. #63
    Član
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    BiH B.Luka
    Postova
    38

    Uobičajeno Odg: Hranjenje albino pitona.

    Jesi li mu prije davao zamorca,jer je moguce da ako ih nije ranije jeo da nece zbog nepoznatog mirisa.Inace pitoni znaju biti teski na promjenu hrane sto nije slucaj kod boa.

  4. #64
    Član
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    96

    Uobičajeno Odg: Hranjenje albino pitona.

    Ma samo je to i jeo mozda su mu se smuchili? :P :P Ma sve je kul,hranicu ga sutra,prekosutra,pa cemo videti shta i kako...Hvala svima,pozdrav!

  5. #65
    Član
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    96

    Uobičajeno Odg: Hranjenje albino pitona.

    Samo da javim da moja draga zmija i dalje ne jede,chak ni ne ubija zamirca.Evo ih sada zajedno u teru,Mish na jednoj strani,a ona na drugoj.Tako ceo dan!

  6. #66
    Član
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    96

    Uobičajeno Odg: Hranjenje albino pitona.

    Drugari,ae da chujem vashe mishljenje zashto moj piton nece da jede.Jel se deshavala to josh nekom? Jel ima veze to shto ce sada zima pa kao moguce da slabije jede. Ili sam chuo da kada im dodje nagon za parenjem da tada muzhjaci odbijaju hranu 2-3 meseca.Moj piton je star godinu i po dana,jel moguce da je nepredan malisha? valjda su oni sa 3 god polno zreli...

  7. #67
    Član
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    varaždin
    Postova
    40

    Uobičajeno Odg: Hranjenje albino pitona.

    nemaš brige ni moja neče da jede,a danas joj i dečko po prvi put odbija al se ne zabrinjavam,sa 1,5g ima 2600g

  8. #68
    Ljubitelj egzotičnih životinja freepartyman'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    390

    Uobičajeno Odg: Hranjenje albino pitona.

    Polna zrelost je razlicita od jedinke do jedinke..Ako je veca temperatura kao i rezim ishrane zmija ce ranije postati polno zrela..Ne verujem da je to slucaj sa tvojom jer kad kazem veci rezim ishrane mislim na powerfeeding

  9. #69
    Član
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    96

    Uobičajeno Odg: Hranjenje albino pitona.

    Ma moj je do sada imao Pirotfeeding,tako da nije to to sigurno A i nije mu vruce sigurno.Ne znam,vidim deshava se kod nekih zimi,verovatno je to.Al josh uvek nece da jede i time mi je obezbedio novu zivotinju da chuvam.Kupio sam kavez zamorcu,nazvao ga Srecko,tako da taj nece biti pojeden.U petak cu da mu kupim novog,pa cemo videti tada
    Pozdrav.

  10. #70
    Član
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    96

    Uobičajeno Odg: Hranjenje albino pitona.

    Moja zmija i dalje ne jede.Deluje kao da nije zainteresovana nizashta.Bleji po ceo dan sklupchana u nekom sklonishtu,ponekad se,najcheshce nocu prosheta malo kroz terarijum i to je to.Kada je izvadim iz shteka i stavim joj zamorca,ni ne trzne se.Samo ga onjushi i to kada zamorac dodje kod nje,njoj ne pada na pamet da ga ona juri.Polse nekog vremena se samo vrati u shtek i tu i ostane.Neki savet? ovo vec pochinje da me plashi jer nije jela vishe od mesec dana.

  11. #71
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja StevaNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Subotica Novi Sad
    Postova
    532

    Uobičajeno Odg: Hranjenje albino pitona.

    Jel to Srecko dobio drugara?
    Life has meaning only in the struggle. Triumph or defeat is in the hands of the God's... So let us celebrate the struggle!

  12. #72
    Ljubitelj egzotičnih životinja Chobi'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Pozarevac
    Postova
    358

    Uobičajeno Odg: Hranjenje albino pitona.

    Koja ti je temperatura u terarijumu, kolika vlaznost? Kolike su varijacije dan/noc? Kako se zmija ponasa, koliko cesto vrsi nuzdu? Da li je izgled stolice normalan? Jesi li probao da je hranis s pacovima?

  13. #73
    Član
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    96

    Uobičajeno Odg: Hranjenje albino pitona.

    Ma pokushao sam da ga nahranim Sreckom,al je ponovo imao srece.Deluje mi kao da se plachi zamorca,chim mu vaj zamorac pridje,piton se odmah mrdne i krene da se uvija.
    Nemam termometar u teru,al mi je u sobi dosta vrudje,ima i sijalicu koja ga greje i sve je isto kao i do sada.Temp je preko dana minimum 30 stepeni,nocu malo manja...Shto se tiche vlazhnosti,ima posudu sa vodom,retko prskam.Stolica mu je ok,tj zadnja je bila pre jedno 3 nedelje,posle poslednjeg obroka.

  14. #74
    Ljubitelj egzotičnih životinja freepartyman'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    390

    Uobičajeno Odg: Hranjenje albino pitona.

    Misho pokusaj da mu das veceg pacova, mozda njega nece odbiti

  15. #75
    Ljubitelj egzotičnih životinja Chobi'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Pozarevac
    Postova
    358

    Uobičajeno Odg: Hranjenje albino pitona.

    Mozes li da snimis jednom to hranjenje da vidimo o cemu se radi i koliko je to prase?

  16. #76
    Član
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    96

    Uobičajeno Odg: Hranjenje albino pitona.

    Ok,snimam sutra sve pa kachim ovde.Upravu si,tako ce najbolje da se vidi o chemu pricham.
    Zamorac je neke srednje velichine.Takve,je do sada jeo.Imam neki trip da se on bukvalno iznenadi kada nanjushi pacova,kao da je slep.Prochitao sam negde da mogu da oslepe,mada mislim da to nije sluchaj sa ovim mojim,jer se krece normalno kada ga pustim van tera,al kada dodje u kontakt sa zamorcem,bash je zbunjen.Od presvlachenja je proshlo vishe od 2 meseca,al ne daje mi znake da ce sada da krene da se presvlachi.Verujem da je sve ok,da jednostavno ima neki razlog zashto odbija hranu i da je to normalno,a da sam se ja samo malo uplashio.

  17. #77
    Ljubitelj egzotičnih životinja Chobi'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Pozarevac
    Postova
    358

    Uobičajeno Odg: Hranjenje albino pitona.

    Zbunjujes....zamorac,pacov,mis....ako dajes zamorce, Srecka, zovi ga samo zamorac... Treba ti termometar i hidrometar

  18. #78
    Ljubitelj egzotičnih životinja freepartyman'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    390

    Uobičajeno Odg: Hranjenje albino pitona.

    Ja bi da sam na tvom mestu ako ne projede za nedelju dana, probao sam sveze ubijenim pacovim ili zamorcem kojeg ces potopiti u skoro vrelu vodu na deset minuta i onda ces uzeti pacova/zamorca pincetom, ugasiti svetlo i probati da mu ga drmas ispred glave
    Za tu metodu sam cuo da se primenjuje kod loptastih pitonona koji slabo jedu

  19. #79
    Član
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    96

    Uobičajeno Odg: Hranjenje albino pitona.

    Chobi,upravu si,ne vidim shta pishem,oprashta mi se,imam svinjski grip
    Do sada je jeo samo Zamorce i to je to.Od ponedeljke treba da pochne da mu se pravi novi terarijum (pocheo bi i ranije da nisam bolestan) pa sam mislio da tu ubacim sve.
    freepartyman chuo sam i ja za to,chak sam chuo i da trebam da mu isechem malo glavu da bi mirisalo na krv.Ne znam,prichacu u ponedeljak sa Pedjom,pa cu da vidim sa njim shta i kako.Pozdrav!

  20. #80
    Ljubitelj egzotičnih životinja freepartyman'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    390

    Uobičajeno Odg: Hranjenje albino pitona.

    Najbolje je da vidis sa Pedjom ,verovatno je imao slucajeve da nece da mu jedu burmanci pozz

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •