Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 21 do 28 od 28

Tema: Albino boa constrictor

  1. #21
    Ljubitelj egzotičnih životinja Chobi'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Pozarevac
    Postova
    358

    Uobičajeno Odg: Albino boa constrictor

    Ja bi rekao, Boa constrictor imperator.

  2. #22
    Član
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Svuda pomalo
    Postova
    81

    Uobičajeno Odg: Albino boa constrictor

    Citat Prvobitno napisao Chobi Pogledaj post
    Ja bi rekao, Boa constrictor imperator.
    Ako je tvoj odgovor bio na moje pitanje, onda je odgovor cross, tj. BCC x BCI.

    Ono što je zanimljivo, i što sam hteo da ilustrujem navedenom slikom je da je jako teško odrediti podvrstu na osnovu jednog parametra. Ako bi se posmatrao oblik "sedla", može se reći da je BCC; broj sedla, pak, ukazuje na BCI, jer BCC ima mnogo manje "pega".

    Da skroz ne upropastim temu (iako sam "ohrabren" da pišem smislene stvari - hvala! ) koja glasi albino boa constrictor, evo, pregledao sam malo oglase i video da se po sajtovima uzgajivača cene kreću od 500 USD pa naviše. Za nešto starije primerke, cena ide i preko 1000 USD. Za naše krajeve, odmah ovu cenu pretvorite u evre i pomnožite sa dva ... mislim da je to osnovni razlog zašto se albino boe ne nalaze u prodaji.

    Naravno, uvek je u životu moguće da se nekom posreći, pa da ovakvu zmiju dobije po mnogo nižoj ceni od navedene, ili čak na poklon, ali da ode u radnju i da je kupi ... teško.

  3. #23
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja spiderboy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    bečej
    Postova
    833

    Uobičajeno Odg: Albino boa constrictor

    nije ti svejedno koja albino,sharp albino,ili khal albino,to su dve sasvim različite linije,videćete ako malo proguglate razliku,prema tome i tu već cene variraju,ali 100 evra je utopija

  4. #24
    Član matteo3210'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    okolica rijeke
    Postova
    54

    Uobičajeno Odg: Albino boa constrictor

    Citat Prvobitno napisao terarista Pogledaj post
    Ako je tvoj odgovor bio na moje pitanje, onda je odgovor cross, tj. BCC x BCI.

    Ono što je zanimljivo, i što sam hteo da ilustrujem navedenom slikom je da je jako teško odrediti podvrstu na osnovu jednog parametra. Ako bi se posmatrao oblik "sedla", može se reći da je BCC; broj sedla, pak, ukazuje na BCI, jer BCC ima mnogo manje "pega".

    Da skroz ne upropastim temu (iako sam "ohrabren" da pišem smislene stvari - hvala! ) koja glasi albino boa constrictor, evo, pregledao sam malo oglase i video da se po sajtovima uzgajivača cene kreću od 500 USD pa naviše. Za nešto starije primerke, cena ide i preko 1000 USD. Za naše krajeve, odmah ovu cenu pretvorite u evre i pomnožite sa dva ... mislim da je to osnovni razlog zašto se albino boe ne nalaze u prodaji.

    Naravno, uvek je u životu moguće da se nekom posreći, pa da ovakvu zmiju dobije po mnogo nižoj ceni od navedene, ili čak na poklon, ali da ode u radnju i da je kupi ... teško.

    Ja idem u italiju ili tu negdje i kupim bou za 150 eura i di je tu problem stavim je u vrecu ipod zadnjeg sica i prosvercam tako smo mi svercali iguaneJedna iguana je bila tamo 30 eura PONAVLJAM 30 eura

  5. #25
    Ljubitelj egzotičnih životinja Stricek matija'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    274

    Uobičajeno Odg: Albino boa constrictor

    ako si vani u italiji platio iguanu 30 eura onda su te opljačkali cijene mladih iguana su manje od 10 eura...

    obična boa mix kakav ti imaš dođe oko 100 eura i manje u Hrvatskoj.. a vani je se može nać za 50 eura... albino boe su uglavnom iznad 500 eura...

  6. #26
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja spiderboy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    bečej
    Postova
    833

    Uobičajeno Odg: Albino boa constrictor

    hehe,vidiš šta mafia radi

  7. #27
    Ljubitelj egzotičnih životinja Celav'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    143

    Uobičajeno Odg: Albino boa constrictor

    idite na youtube i kucajte reptile expo pa vidite kolike su cene albino boa,i ostalih zmija




    Tu imate,u slucaju da vam promakne boa albino lipstick (cini mi se), 250-300$

  8. #28
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Albino boa constrictor

    Da, ali ne možeš porediti cene u SADu sa cenama u Evropi. Nije to isto.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •