Prikaz rezultata 1 do 6 od 6

Tema: Terarijum za Milk frog

  1. #1
    Novajlija The UKnight'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    Barajevo
    Postova
    3

    Uobičajeno Terarijum za Milk frog

    E ovako........Hocu da kupim Milk frog, pa sam resio da se upustim u pravljenje terarijuma. Bice 50x30x30 od pleksiglasa. Zamolio bih vas ako mozete da mi napisete sta sve treba da ima unutar terarijuma. Detaljno ako vam nije tesko. Unapred hvala!

  2. #2
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: Terarijum za Milk frog

    malo ce bit tijesno...napravi dšv 40-40-50 ili veće treba im visoke grane po kojima ce se penjat...punoo biljaka,neke sa tvrdim listovima po kojima mogu skakat a da se ne slome i tako...preporučujem da za podlogu staviš zemlju i po njoj mahovinu jer kad skoče na zemlju sve se uprljaju i izgleda mi koda se muče onda onako zamazane od zemlje..i obavezno im moraš stavit neku posudu sa vodom di mogu uć u nutra...pazi da posuda nije pre duboka da nemogu izač van,ili stavi neki kamen da im olakša izlazak to je to

  3. #3
    Novajlija The UKnight'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    Barajevo
    Postova
    3

    Uobičajeno Odg: Terarijum za Milk frog

    Hvala puno. A recimi nesto za one uredjaje....UV lampe, vlaznost vazduha i ona ostala cuda.....

  4. #4
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: Terarijum za Milk frog

    netreba UV lampa...koliko sam skužio one vole više kad je tamnije...ja ti vlažim ujutro i uveče tako da je stalno vlažno...iskreno neznam da li bi im to štetilo na zdravlje kada bi stavio neku neonku ili nešto iznad ter.

  5. #5
    Novajlija The UKnight'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    Barajevo
    Postova
    3

    Uobičajeno Odg: Terarijum za Milk frog

    Hvala..... Nisam te u ptpunosti shvatio kako vlazis? Sto se tice temperature takodje nista ne treba?

  6. #6
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: Terarijum za Milk frog

    pa vlažim tako da imam tlačnu prskalicu...nadrukam je i stavim da rasprskuje na naj sitnije...znači kao na maglicu da dobro sve orosi...i tako orosim svaki dan u jutro i na večer...temp.ti je od 24 do 29 stupnjeva

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •