Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 40 od 44

Tema: potrebna mala pomoć!

  1. #21
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: potrebna mala pomoć!

    danas ga nahranim i on ode na granu i radi ovo -



    gledao sam neki dokumentarac i radili su baš to,znam da su to neki znakovi,ali se nemogu sjetiti čega točno,da li obrane teritorija ili tako nešto...znate li netko?

    često to radi,nije samo jednom zamahao nego baš često to radi i malo me zabrinjava to jer neznam da li je dobro ili loše...

  2. #22
    Banned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    411

    Uobičajeno Odg: potrebna mala pomoć!

    hehe to i mene zanima moj to radi uvek kada je pod spot lampom.

  3. #23
    Član aleknestor'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Skopje,Makedonija
    Postova
    74

    Uobičajeno Odg: potrebna mala pomoć!

    To nije nista posebno,to je ustvari znak kad zenka daje znak na muzjak da je spremna za parenje,ali dok se mali svi to rade,i muske i zenke.Nemaj gajle,sve je u redu
    Tako kazu laku noc

  4. #24
    Ljubitelj egzotičnih životinja SxOne'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    304

    Uobičajeno Odg: potrebna mala pomoć!

    Citat Prvobitno napisao toncek Pogledaj post
    danas ga nahranim i on ode na granu i radi ovo -

    često to radi,nije samo jednom zamahao nego baš često to radi i malo me zabrinjava to jer neznam da li je dobro ili loše...
    hahahahhaha Alien ))))))))
    strava je malisha a i Ter

  5. #25
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: potrebna mala pomoć!

    Citat Prvobitno napisao S-One Pogledaj post
    hahahahhaha Alien ))))))))
    strava je malisha a i Ter
    hehehe...hvala!

  6. #26
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: potrebna mala pomoć!

    danas sam primjetio nešto šta meni izgleda čudno... desnu okicu zatvara dok na lijevu gleda..malo mi je to čudno jer kad ga primim na ruku uvijek ima otvorene okice,ni ne pomišlja da ih sklopi...danas ga primim i ima otvorene okice ali to desno oko zatvori,i tako stalno,koda ga nešto smeta u nutra...logički je da trepće sa obadva,on samo sa desnim zato mi je to čudno..ali jede normalno i kreče se i vrši nuždu...baš je aktivan i očigledno raste,na dan pojede nekoliko žohara,nudim mu par puta pa jede kolko je gladan,ima zdjelicu sa vočem i povrčem ali neče da to jede zašto,neznam!?..kupio sam ga 10.10.09 imao je nekih 7cm i bio je baš mali jako sad ima 20cm točno...neznam još kojeg je spola...dal zna netko zašto zatvara tu okicu i dal treba tu nešto poduzeti?

    zaboravio sam napisati da on otvara normalno oko,i kad ga otvori nevidi se nikakva razlika od drugog oka,znači sve normalno samo šta ga zatvara često...

    evo par slikica..slikano je sa mobitelom,pa zato nisu kvalitetnije slike
    Slike Slike

  7. #27
    Član
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Bgd
    Postova
    80

    Uobičajeno Odg: potrebna mala pomoć!

    Ako to bas cesto radi, samo sa jednim, moguce je da joj nesto smeta, ako ne, nije nikakav problem u pitanju, moja gekonka dok je mazim neki put zna da naizmenicno zatvori jedno pa drugo, valjda joj prija, otkud znam
    Svadjanje preko interneta je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi. I ako pobedis i dalje si retardiran.

  8. #28
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: potrebna mala pomoć!

    Pa radi često da...jedan stariji čovjek koji se bavi gušterima mi je rekao da je najvjerojatnije došlo do infekcije i da kupim Maxitrol to su kortikosteroidne kapi (imaju protuupalno, antibakterijsko i antialergijsko djelovanje)i da mu kapam 2x dnevno i da bi trebalo proći...a ako ne da moram na veterinarski fakultet....

  9. #29
    Ljubitelj egzotičnih životinja Derek Edward Trotter'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    NBG
    Postova
    136

    Uobičajeno Odg: potrebna mala pomoć!

    Citat Prvobitno napisao toncek Pogledaj post
    danas sam primjetio nešto šta meni izgleda čudno... desnu okicu zatvara dok na lijevu gleda..malo mi je to čudno jer kad ga primim na ruku uvijek ima otvorene okice,ni ne pomišlja da ih sklopi...danas ga primim i ima otvorene okice ali to desno oko zatvori,i tako stalno,koda ga nešto smeta u nutra...logički je da trepće sa obadva,on samo sa desnim zato mi je to čudno..ali jede normalno i kreče se i vrši nuždu...baš je aktivan i očigledno raste,na dan pojede nekoliko žohara,nudim mu par puta pa jede kolko je gladan,ima zdjelicu sa vočem i povrčem ali neče da to jede zašto,neznam!?..kupio sam ga 10.10.09 imao je nekih 7cm i bio je baš mali jako sad ima 20cm točno...neznam još kojeg je spola...dal zna netko zašto zatvara tu okicu i dal treba tu nešto poduzeti?

    zaboravio sam napisati da on otvara normalno oko,i kad ga otvori nevidi se nikakva razlika od drugog oka,znači sve normalno samo šta ga zatvara često...

    evo par slikica..slikano je sa mobitelom,pa zato nisu kvalitetnije slike
    ne brini tako i moj radi ali ne samo sa desnim okom.... često zatvori jedno a drugim gleda,nisam baš zagledao kojim više to radi....

  10. #30
    Fanatik Miroslav'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd Bezanijska Kosa
    Postova
    1.392

    Uobičajeno Odg: potrebna mala pomoć!

    Da li se to meni čini ili ova agama ima brahignaciju? Čitao sam samo današnje postove, pa ne znam da li je o tome ranije bilo reč, ali reko da pitam.
    I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

  11. #31
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: potrebna mala pomoć!

    ponovno pročitaj

  12. #32
    Fanatik Miroslav'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd Bezanijska Kosa
    Postova
    1.392

    Uobičajeno Odg: potrebna mala pomoć!

    Pročitao, i nisam ništa našao što ima veze sa mojim pitanjem.
    I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

  13. #33
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: potrebna mala pomoć!

    Brahignaciju?-ti si pitao da li to ima...a ja sam napisao da stalno zatvara desno oko kao da ju nešto smeta u nutra...

  14. #34
    Fanatik Miroslav'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd Bezanijska Kosa
    Postova
    1.392

    Uobičajeno Odg: potrebna mala pomoć!

    Brahignacija je anomalija, kada jedinka ima dužu donju vilicu od gornje. Na prvoj slici, gore, tako izgleda.
    Kod nekih vrsta pasa je to normalno i poželjno.
    I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

  15. #35
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: potrebna mala pomoć!

    Citat Prvobitno napisao Miroslav Pogledaj post
    Brahignacija je anomalija, kada jedinka ima dužu donju vilicu od gornje. Na prvoj slici, gore, tako izgleda.
    Kod nekih vrsta pasa je to normalno i poželjno.
    aha...nisam znao..a kod guštera?

  16. #36
    Ljubitelj egzotičnih životinja Rokerka'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    206

    Uobičajeno Odg: potrebna mala pomoć!

    Ako to oko prakticno non-stop drzi zatvoreno, moguce je da ima problem, ali ako je to samo povremeno, ne mora biti nista. Moja ponekad zatvori jedno, a drugim gleda, i tako na smenu, i to obicno pred brumaciju. Ipak, savetujem ti da to pratis, ako ti izgleda da nesto nije u redu, konsultuj veterinara, ne znam sta vise da ti kazem...

  17. #37
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: potrebna mala pomoć!

    ma to on kad se sunča tako malo zažmiri..pa čim se približim on otvori to oko...zna tako raditi i sa lijevom i desnom stranom(okom)

    nisam prije imao guštere,pa neznam šta to znači burmacija.. ako mi netko može objasniti? tnx

  18. #38
    Fanatik Miroslav'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd Bezanijska Kosa
    Postova
    1.392

    Uobičajeno Odg: potrebna mala pomoć!

    Brumacija je 'zimski san'. To je period koji provedu u spavanju. Retko kad se bude i samo tada im se može ponuditi hrana. U tom periodu nema potrebe za nekim preteranim grejanjem, tačnije, sobna temperatura im je tada sasvim dovoljna.
    I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

  19. #39
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: potrebna mala pomoć!

    mislim da moj burmira...jer neće da jede i miran je..i stalno ima zatvorene okice...gleda malo i onda nastavi spavati ispod spot lampe..

    da ne otvaram novu temu...znači moj bradonja stalno spava..neče da jede od jučer,do jučer je normalno jeo i vršio veliku nuždu..ja mislim da on burmira ili se varam..danas nije opće htio jesti žohare,pojeo je malo jabuke i nastavio spavati..kad ga uzmem u ruku sve je normalno,vratim ga u ter.i on se opet lijepo smijesti malo dalje od direktnog sunčališta i žmiri-spava..da li sam u krivu ili burmira? Zaboravio sam napomenuti da je star negdje oko 3mj.malo više..

  20. #40
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja spiderboy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    bečej
    Postova
    833

    Uobičajeno Odg: potrebna mala pomoć!

    haha,nije burmacija nego brumacija,ne znam da li tako mlad zapada u to stanje rećiće ti neki stručniji po tom pitanju

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •