Prikaz rezultata 1 do 1 od 1

Tema: pomoc oko zavrsavanja terarijuma

  1. #1
    Novajlija
    Datum registracije
    Aug 2013
    Lokacija
    Vrnjacka Banja
    Postova
    1

    Uobičajeno pomoc oko zavrsavanja terarijuma

    posto sam novi ovde,pre svega bih da vas pozdravim sve uzimam Bou Constrictor-red tail,mlada oko 3 meseca ce imati kada je preuzmem! cisto da znate o kojoj vrsti je rec.imam dosta vremena dok nestigne da sredim njen TERARIJUM terarijum ce biti sledecih dimenzija-120 duzine * 60 visine * 70 sirine,i dobicu jos na visini kada odradim poklopac koji ce biti drven! vas savet da li je to ok za njen prostor krov ce biti od drveta,zbog busenja za ventilaciju,i postavljanje rasvete itd,a kada od stakla koja je 5mm debljine! ...e sad,interesuje me po vama ISKUSNIM,koje grejno telo mi je dovoljno za tu povrsinu,gledao sam razne opcije podnih grejanja itd...dali to podno grejanje mogu da postavim na staklo pa preko da navucem prostirku-kokosov treset ili tako nest, koju cu normalno menjati zbog higijene i koju rasvetu sa odgovarajucim spektrom da kupim da njoj odgovara moze li neka boja da bude ili kako vec za pocetak mi je to dovoljno od pitanja,jer naj bitnije mi je da adekvatno spremim prostor gde ce ziveti, grejanje itd unapred hvala . . .
    Poslednji izmenio cvele 1982; 06.08.13. u 17:45.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •