Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 21 do 23 od 23

Tema: Brachypelma boehmei - Ishrana

  1. #21
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Ig0r'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    537

    Uobičajeno Odg: Brachypelma boehmei - Ishrana

    Počećeš da razmišljaš o svojim kolonijama hrane kad ti kolekcija naraste na nekih 10ak vrsta. Čak ni onda nije neophodno ako svaku T hraniš na nedelju ili deset dana. Uštediš sebi više cimanja do dobavljača nego novca, a ima i nešto satisfakcije u gajenju kolonija "hrane". Ja imam samo 2 kolonije fobasa od kojih jedna lagano izumire a druga je u začetku, no moj pobra Marko koji živi na 130 metara od mene ima sineree pa se krpimo već nekako. Pre nego što smo počeli da gajimo hranu za to je bio zadužen gazda Moma(nSEXotics)(neplaćena reklama)...
    I'm da Supavizza,
    Can I get a Taxi numba?

  2. #22
    Član cirovac'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    20

    Uobičajeno Odg: Brachypelma boehmei - Ishrana

    Kao sto vidis imam Boehmei....koliko cesto treba da joj dajem obrok...ali gledamo opet da je veoma mala i da joj je raspon nogu 3.5cm?
    Mogu li joj nuditi hranu svaki dan?

    Procitao sam da mogu bez hrane da izdrze dugo,ali necu da je stavljam na test jer me to ne zanima hocu da je hranim noramalno i da mi pauk bude srecan i zadovoljan

  3. #23
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Ig0r'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    537

    Uobičajeno Odg: Brachypelma boehmei - Ishrana

    Možeš sam izabrati kako ćeš je hraniti. Neko bi joj davao svaki dan sve dok hoće, neko svaki drugi, treći i tako. Bez obzira na to kolika je T, ukoliko je hraniš manjim plenom možeš je češće hraniti. Ako joj ponudiš veći plen ne moraš baš svaki dan. Sve zavisi od tebe. Ja mojim T nekad ne dajem hranu ni po 10 15 dana, a imam i manje T nego što je ta tvoja. O ovome je već jako puno bilo reči na forumu. Koristi pretragu da ja sad ne pišem baš sve što je već neko napisao. Pretraga je CAR veruj mi.
    I'm da Supavizza,
    Can I get a Taxi numba?

Tagovi za ovu temu

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •