Prikaz rezultata 1 do 6 od 6

Tema: Leopard gekon problem?

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja twilight'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    novi sad
    Postova
    234

    Uobičajeno Leopard gekon problem?

    Veceras sam primetio da moj leopard gekon kada se krece koju god nogu da odvoji od zemlje ona mu se trese (ko kod starijih ljudi) i tako stalno...Jel to mozda nedostatak kalcijuma ili losa temperatura?Sta god da je pomagajte :P

    Hvala.

  2. #2
    Član Moo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Novi Beograd
    Postova
    36

    Uobičajeno Odg: Leopard gekon problem?

    to radi dok se polako kao usporeno kreće jel da...pa iz mog iskustva nije ništa strašno moji gušteru su odrasli sasvim ok...evo već 1.5 godinu...ali nije da se tako tresu stalno...dajem im kalcijum svaki drugi obrok a vitamine svaki 5...a temperatura im je oko 28-30 sad zimi...ako ti nešto znači...eto ti moje iskustvo

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja twilight'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    novi sad
    Postova
    234

    Uobičajeno Odg: Leopard gekon problem?

    Tacnije ja njega nisam ni video da se ne krece usporeno....uvek je jako jako usporen otkad ga imam...E sad kod mene je danju 24 stepena a nocu 22 to je malo ja kontam..Moram uzeti grejac...

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja FatBastard'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    199

    Uobičajeno Odg: Leopard gekon problem?

    To je jako malo, nocna temperatura je ok, ali dnevna mora biti visha
    Ne morash nabavljati grejach, dovoljna mu je jedna spot sijalica...

  5. #5
    Član
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    40

    Uobičajeno Odg: Leopard gekon problem?

    hej nisam tu da dajem svijete jer nisam kompetentna, imam tri egzote ali jos ucim, ali eto imam i jednog leopardica, i samo da te smirim, oni su ti uvijek usporeni, oni su takvi, znaju ponekada malo potrcati ali to je jako kratko, i ono ja kada ju zovem iz terarija, ono ona ide ali jednu po jednu nogicu, ne tresu se, to ne, ali onak tako oprazno, jako su oprazni, p ja onda ajde samo polako, pazi pazi prebrzo si ovu spustila (Zekam ju malo) ali voli u ruku, ponekada, ponekada joj ne pase pa ju pustimo onda na miru.

    i da temp ti je uh premala jako jako, imas grijac ponaj podni , onaj ko kabl ako imas njega kupi lapu sao spot ko sto su napisali (imas u pet shopu svskom), samo pazi grijac idei spod stakla i na njega pijeseak, da se guster ne spece, jos ti prije nego pojesak stavis probaj rukom i drzi ruku par sek da vidis eli vruce i tkao i kada stavis pjesak, mora onk lagano grijati, ne biti vruce, pipini grijeca, taj kabla ovak sam, pa ces vidjeti kako on prece, drzi ga malo duze, ai ispod stkal, gore podloga to ej najbolja solucija, i meni su oni bolji od onih podnih, kao podloge, naznam zasto, mogu se dozirati ako vidis da je jos mala temp onda ga stavis jos, e da i nemoj da se preklapaju kabli ako uzmes kabel, kuzis, vidjeti ces kada ga kupis ako nemas predodbu kako to izgleda, uglavnom nemoj da se preklapaju tako slozi ili u krug ili onak valovito samo da se ne preklapaju i da ima topliji i haldniji dio, i jos ako nebu ok lampu, tak ja imam, oces sliku mog da vidis? i meni je ok temp, smao kaj oni spavaju cijeli dan, to mi je tako zao, niti ju ne vidim prakticki, steta. e aj stavi sliku terarija da vidimo ka ti nije problem. eto nadams e da sam pomogla, ako sam nesto pogrijesila neka me slobodno isprave iskusniji

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja twilight'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    novi sad
    Postova
    234

    Uobičajeno Odg: Leopard gekon problem?

    E uzecu podni grejac danas/sutra...Hvala vam svima...
    E Tina ne mogu da stavim slike nemam kabl da prebacim

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •