Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 41 do 59 od 59

Tema: Pet Centar, dobavljac

  1. #41
    Član barakuda'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    around
    Postova
    87

    Uobičajeno Odg: Pet Centar, dobavljac

    Eto vidis. Da si mi lepo odma rekao dzak je 19.000 din stvar bi odma tu bila resena, a ne preko maila 4 puta te pitam za cenu ti mi 4 puta odgovaras (sta ti konkretno treba, pogledaj kakvi sve proizvodi postoje na ovom stranom sajtu, mogu ti ja to doneti i na zadnji put kada sam pitao cenu zamro razgovor, ostavljajuci me da zakljucim da moram naruciti da mi doneses, a cenu ces mi reci kada mi budes doneo robu. Mogao si odma lepo da me iskuliras i da mi neodgovoris ni na jedan mail ako nezelis da dajes dalje informacije i ako si informacije rezervisao za odredjene ljude, ustedeo bi mnogo vremena i sebi i meni.

    Nisam rekao da sam ozbiljan odgajivac. Cak naprotiv, imam zivotinjice zato sto volim da ih imam, dobio sam na poklon par zamoraca koji kod mene napreduju i kote se, to volim da vidim, i iz ljubavi prema ovim slatkim stvorenjima nemogu da se odvojim za sada od malisana koji se kote, a i imam mesta za sve da budu kod mene. Sebi sam hteo da olaksam davajuci im samo granule kad ih bude vise, ali kada ce me ta olaksica izaci 2 prosecne plate u srbiji odma bi ti rekao "Hvala na ponudi, ali necu uzeti" Znaci ja amaterski "gajim" zivotinjice i nemam nameru da pravim biznis od njih,a ako u buducnosti i budem prodavao zamorce, prodacu ih toliko da mogu da im obezbedim hranu, nista vise. Znaci to je ako nekad budem odlucio da ih prodajem, a mozda cu odluciti da malisane, kojima nebudem mogao obezbediti hranu, poklanjati ljudima...

    ----------

    Pa ja otprilike smatram mufljuzom coveka koji mi nudi morsko prase za 1000 ili 1500 din (davno je bilo, sigurno pre godinu, dve, nemogu tacno da se setim) Na moje iznenadjenje ga pitam a sto toliko, on mi odgovara u fazonu "To su ti pravi morski prasici, a ne ovi kilavi i bolesni sto drugi prodaju" Nisam siguran da li mislimo na isti pet shop, ali tu informaciju sam dobio iz onog na cosku kod Dusanove skole u Rumi u glavnoj ulici. Takodje sam ga jednom pitao da mi nabavi ovu piljevinu presovanu 640l i javlja mi da je nasao, samo 3400 din. Tada je ta bala 640l u novom sadu bila 1500 din. Kako bi ti zeleo da nazovem takvog coveka... znam... biznismen:exclamation: Od sada cemo takve ljude nazivati biznismenima da se niko neuvredi.

    Jos nesto da dodam. Forum i internet je spojio ogroman broj ljudi i sada je veoma tesko prevariti ljude i progurati im robu po nerazumnim cenama, koja god roba bila u pitanju. Zato forum i postoji, da se razmene informacije kako biznismeni nebi mogli kolektivno da nas muzu, medjusobno se komunicira, u dva klika se proveravaju cene u jednom, drugom, trecem gradu, drugoj drzavi...
    Ja cu pomoci ljudima koliko god mogu. Posto verujem da treba medjusobno da se pomazemo, neka me ljudi slobodno pitaju gde mogu naci ovu presovanu, sterilisanu strugotinu u balama. Kosta 1700 dinara i dovoljna je da se ocisti akvarijum prosecne velicine oko 200 puta. Nepravi nered po stanu zato sto je u plasticnom dzaku koji se otvori, uzme se koliko treba i ponovo se zatvori, nema rok trajanja, posto je presovan, nezauzima puno prostora. Kupite, ustedite, godinu dana ste mirni, a ne da dajete 100 din za svako menjanje. Reci cu vam gde da nabavite seno, detelinu, slamu automatske pojilice (metalne), gumena creva za akvarijume, velike kaveze, staklene pipete (pojilice), zica raznih debljina ako sam zelis da napravis kavez, granule za cincile, zeceve... ma stavicu vam kompletnu ponudu koju kad vidite koliko kosta, sledeci put uhvatice vas grc kad pomislite na neki pet shop. Mozda to tebi nece odgovarati, ali sta je tu je, nemozes ugasiti internet. Nestavljam odma ovde adresu posto neznam jos dobro pravila ovog foruma, nedavno sam se uclanio. Neznam kakvo je pravilo za oglasavanje, ali ako nesmem ovako javno, ko je zainteresovan neka mi posalje pp.

    U buduce cu ispostovati zarka i trudicu se da se neprepirem i neodgovaram vise na ovu temu, nadam se da me neces jako izazivati. Ako admini misle da treba da zakljucavaju temu, neka tako i urade, a ako misle da je najbolje da se kompletno izbrise ili stavi u arhivu neka opet tako i bude. Im out.

    Edit: Nisam procitao poruke posle zarka, tek ih sada vidim da se i admin umesao. Ok ako treba i da se brisu postovi, i ja sam se malo vise iznervirao. Necu vise ulaziti u raspravu.

    Molio bi samo ako dodje do brisanja postova da ostane ovaj deo o informaciji za proizvode posto nameravam da pomognem ljudima i pomoci cu im ako ne ovde onda i na drugim mestima.
    Poslednji izmenio barakuda; 09.12.09. u 09:46.

  2. #42
    Član JOCO APATIN'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Apatin
    Postova
    10

    Uobičajeno Odg: Pet Centar, dobavljac

    Ja stvarno sad ne razumem o cemu ponovo pises ispada da sam ja tebe uvredio sad sa mojim pisanjem!
    Kad si napisao MUFLJUZ komunicirao si samnom a ne sa Daliborom tako da sam ja shvatio da mislis na mene a ne na njega a mozda i nije on u pitanju jer ja ni neznam gde cosak kod dusanove skole u Rumi ali ne bitno je sad totalno.
    RAzgovor nije zamro kako ti kazes nego nisam stigao da proverim ali ti si to iskoristio odma kao sredstvo borbe protiv mene sto nije lepo i naravno da ti nebi rekao cenu kad ti donesem robu zato sto to nikada nisam nikome uradio cak naprotiv cesto se desava da neko nesto naruci ja kupim i kad donesem onda bude ona cuvena "sacekaj me malo plata,penzija,cekam neku lovu itd. . . " naravno sa ovim nisam mislio da ces i ti tako da uradis da se ne uvredis ponovo.
    Sto se tice prodaje na veliko i na malo ja se bavim iskljucivo veleprodajom ali to neznaci da nemogu da prodam nesto i na komad mogu i da poklonim ako ja to zelim to cesto i radim ali u poslu se moraju postovati neka pravila koja su dogovorena i cesto na papiru potpisana i stoga neke stvari ne mogu da izlaze na svetlost dana a ne zato sto je ovo Srbija.
    Sto se tice ove glupe prepirke koja je po meni bespotrebna ja se iskljucujem jer nemam nameru da trosim vreme ovde na svadju.
    E da i kad smo kod te presovane piljevine ako je to ona presovana bala u zutom najlonu ja sam zainterosovan da kupim jednu pa me uputi gde ima ili posalji racun poslacu ti pare da mi kupis sledece srede sam u beogradu pa bi onda dosao po nju a mozda i pre ako se ukaze prilika.
    Pozdrav Joco

  3. #43

    Uobičajeno Odg: Pet Centar, dobavljac

    kakva je to bala piljevine od 16000din?
    koliko je to litara?

  4. #44
    Član JOCO APATIN'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Apatin
    Postova
    10

    Uobičajeno Odg: Pet Centar, dobavljac

    Nije 16000 nego 1500,00 ako sam dobro razumeo!
    Video sam je poprilicno je velika a dobra stvar je sto je izduvana tako da bukvalno nema one sitne prasine koja zna cuda da napravi zivotinjama.
    Ja u Apatinu ima za dz. piljevinu i to koliko hoces ali cesto zna da bude i komada drveta i neke druge prljavstine nevidis u dzaku sta je sve ubaceno prilikom utovara i onda kad prostrem pod zivotinje cesto popizdim zato je ovo dobro nije bas jeftino ako se mnogo trosi ali je bar cisto.

  5. #45
    Ljubitelj egzotičnih životinja bubamara'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    135

    Uobičajeno Odg: Pet Centar, dobavljac

    imam ideju...da svi vlasnici pet šopova,kad kupe nešto za 100 din,a da prodaju za 50 din...mada,i tad bi bilo nezadovoljnih,koji bi rekli-pa,skupo,mogao je i za 30 din da proda....i ja kad nemam pare-sve mi je skupo...
    lasciate ogni speranza,voi chi entrate

  6. #46
    Član JOCO APATIN'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Apatin
    Postova
    10

    Uobičajeno Odg: Pet Centar, dobavljac

    Citat Prvobitno napisao bubamara Pogledaj post
    imam ideju...da svi vlasnici pet šopova,kad kupe nešto za 100 din,a da prodaju za 50 din...mada,i tad bi bilo nezadovoljnih,koji bi rekli-pa,skupo,mogao je i za 30 din da proda....i ja kad nemam pare-sve mi je skupo...
    Ali porez da se plati na 100,00 din.

  7. #47
    Ljubitelj egzotičnih životinja bubamara'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    135

    Uobičajeno Odg: Pet Centar, dobavljac

    zootehnika,lepo deli životinje na razne kategorije..ove,o kojima se na ovakvim mestim uglavnom govori spadaju u životinje za zabavu i uživanje,što znači-luksuz!...pa,gde ima da je luksuz dž...i zato ne razumem,zašto se neko buni,što mora da taj luksuz plati!
    lasciate ogni speranza,voi chi entrate

  8. #48
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja StevaNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Subotica Novi Sad
    Postova
    532

    Uobičajeno Odg: Pet Centar, dobavljac

    ta bala je uvozna piljevina, iz nemacke ako se ne varam, i naravno sterilisana je. Potrazite kod ovih sto se bave cincilama. I inace ne moze da se zatvori, kada vadis iz bale ona se osipa i rasipa naokolo. Tako da ako postoji neka piljevina u dzaku sa patent zatvaracem molim barakudu da nas prosvetli..
    Life has meaning only in the struggle. Triumph or defeat is in the hands of the God's... So let us celebrate the struggle!

  9. #49
    Član JOCO APATIN'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Apatin
    Postova
    10

    Uobičajeno Odg: Pet Centar, dobavljac

    Ovo sto sam ja video je piljevina presovana u najlon dzaku i ima oblik bale.
    Cista je sto je bitno nema sitne prasine a dali je i sterilisana to sad neznam.
    Cekam barakudu da se javi stvarno sam zainteresovan

  10. #50
    Član barakuda'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    around
    Postova
    87

    Uobičajeno Odg: Pet Centar, dobavljac

    @JOCO APATIN

    Da bi Vam poslali cenovnik i ponudu morate biti malo odredjeniji sta Vas konkretno zanima i da mi posaljete generalije Vase firme ili ako ste fizicko lice.
    Srdacan pozdrav!

  11. #51
    Ljubitelj egzotičnih životinja Lizard_King'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    tuzla
    Postova
    295

    Thumbs up Odg: Pet Centar, dobavljac

    Citat Prvobitno napisao barakuda Pogledaj post
    @JOCO APATIN

    Da bi Vam poslali cenovnik i ponudu morate biti malo odredjeniji sta Vas konkretno zanima i da mi posaljete generalije Vase firme ili ako ste fizicko lice.
    Srdacan pozdrav!

    Dobra

    Bad Boy For Life

    Black & White Power

  12. #52
    Član barakuda'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    around
    Postova
    87

    Uobičajeno Odg: Pet Centar, dobavljac

    pp od JOCO APATIN upucen meni - posle citata sledi moj odgovor

    Stvarno sam zainteresovan za tu piljevinu ne #####avam se ozbiljno ti kazem, ako mozes posalji mi neki kontakt gde mogu da uzmem.
    Sva piljevina za zivotinje je bez prasine i sterilisana zato sto zivotinjama narocito glodarima moze da smeta prasina, a kao posledica moze biti ostecenje disajnih puteva
    Ja mojim zivotinjama stavljam ALLSPAN strugotinu
    Ima nekoliko vrsta pakovanja "ALLSPAN Classic", "ALLSPAN Bioactive"(1 kg, 2 ½ kg, 4 kg, 5 kg and 10 kg, 25 kg, 30 kg) ja uzimam dzakove od 30 kg/ 640L.
    Evo Vam link pa pogledajte sta ce biti Vama interesantno pa cu Vam poslati cene. http://www.allspan.de/de/index.html
    Mogu da Vam pomognem tako sto cu Vas uputiti gde mozete da kupite to sto Vas zanima ili mogu i ja da Vam posaljem robu ukoliko se dogovorimo oko iste cak postoji mogucnost i moje dostave do Vas
    Poslednji izmenio barakuda; 11.12.09. u 23:32.

  13. #53
    Moderator Stufy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    354

    Uobičajeno Odg: Pet Centar, dobavljac

    @ barakuda
    "Stvarno sam zainteresovan za tu piljevinu ne #####avam se ozbiljno ti kazem, ako mozes posalji mi neki kontakt gde mogu da uzmem."
    Gde tacno ovde pitas za cenu. Mislim da je na tvoju poruku ovo vise nego korektan odgovor. Rekao si da si zainteresovan i covek ti je dao cinjenice u vezi svoje robe.

    Za pocetak bilo kom ozbiljnom prodavcu tvoja poruka u kojoj mu se obracas na ti i koristis psovke nece delovati ozbiljno. Mozda i ja preterujem, ali ja nikada ne bih srocio takav mail nekome za koga pretpostavljam da je odrastao covek i koga ne poznajem pa da ispoljim takvu dozu prisnosti, ali mozda sam ja staromodan. Sve u svemu jako mi se svidja kako Joca ipak tebi persira

    Cisto da se ogradim. Jocu ne poznajem tako da mislim da sam u svemu ovome objektiivan.

    I moje poslednje pitanje je kuda vodi ova diskusija? Da li je mogguce da neki ljudi ne shavtaju sta je trgovina?

  14. #54
    Član barakuda'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    around
    Postova
    87

    Uobičajeno Odg: Pet Centar, dobavljac

    Stufy nisam najbolje razumeo tvoj post, odnosno kome se obracas. Ovaj citat koji sam ja stavio je jocina poruka meni koju mi je poslao na pp, ja sam je samo preneo ovako javno da mogu javno da mu odgovorim.

    Stvarno nisam razumeo kome se obracas, kome si uputio pitanje "Gde tacno ovde pitas za cenu" i ko je korektno kome odgovorio, ja joci ili joca meni?

    Samo mi potvrdi kome se u kojoj recenici obracas, a ako je ceo taj post upucen meni da znam da odgovorim.
    Poslednji izmenio barakuda; 11.12.09. u 22:45.

  15. #55
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Pet Centar, dobavljac

    Hehe, Stufy je pogrešno protumačio rvoj post barakudo...on je mislio da si ti joci poslao tu poruku što si citirao, a ne da je obrnuto, tako da se ustvari Stufy tebi obraća

  16. #56
    Član barakuda'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    around
    Postova
    87

    Uobičajeno Odg: Pet Centar, dobavljac

    Citat Prvobitno napisao kimo Pogledaj post
    Hehe, Stufy je pogrešno protumačio rvoj post barakudo...on je mislio da si ti joci poslao tu poruku što si citirao, a ne da je obrnuto, tako da se ustvari Stufy tebi obraća
    Evo editovao sam tu poruku sa citatom da nebude zabune

  17. #57
    Moderator Stufy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    354

    Uobičajeno Odg: Pet Centar, dobavljac

    OK. Kontam da su se uloge prodavca i kupca okrenule . Svejedno tema ne sadrzi bilo kakvu kvalitetnu raspravu. Poenta domaceg trzista je da ljudima bude lakse da nesto sto im je potrebno za ljubimce nadju u Srbiji a ne da se pokrece hajka na trgovce. Ovaj forum sluzi razvijanju teraristike a ova tema nema veze sa tim.
    Poslednji izmenio Stufy; 12.12.09. u 12:51.

  18. #58
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Pet Centar, dobavljac

    Samo da dodam da će tema biti zaključana ako se nastave neosnovani napadi na trgovce zbog nerazumevanja funkcionisanja trgovine. Zamolio bih neke ljude da nauče razliku između veleprodaje i maloprodaje, da shvate da je tržište dovoljno razvijeno pa ako mu se ne sviđaju cene na jednom mestu slobodan je da potraži povoljnije cene na drugm mestu. Nema potrebe da se dere ispred prodavnice kako mu cene ne odgovaraju.

    Još jednom, ako se nastavi kamenovanje trgovaca bićemo primorani da stavimo katanac.
    There's no place like 127.0.0.1

  19. #59
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Pet Centar, dobavljac

    Ovde ću se i ja umešati jer već iz iskustva znam da se ovo neće ovako završiti. Zaista ne shvatam poente tema gde se neko napada da je skup ili da neće da prodaje. Ja bih veletrgovca pre napao ako PROGAJE krajnjem kupcu jer je to jako loše za poslovnu saradnju i ne bih želeo sa takvim veletrgovcem da sarađujem kao maloprodaja.

    Komentarisanje cena je jako neprimereno i nema svrhu. Ako vam se ne dopadaju, nađite jeftinije. Ako ne uspete da nađete jeftinije to uglavnom znači da je to bila realna cena za taj proizvod. Kukanje kako je nešto skupo nema nikakvu poentu i ne vodi ničemu. Ako je skupo ili nemojte da kupite ili nađite jeftinije.

    Zaključavam temu.
    Potpis u pripremi!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •