Vec ih se 13 izleglo,cvrchci nestaju a pojavile su se i prve kake.Mali su jako slatki.Kad stavim ruku medju njih trude se da me dohvate i da se popnu.Nije ni cudno sto daju tako veliko potomstvo jer tako mali ne znaju za strah pa u prirodi verovatno puno njih nastrada od grabljivaca.To je bila jedna od mojih dilema,zasto tako veliko potomstvo?
Da li su mladunci previse osetljivi pa mnogo njih ugine? Ne,nisu osetljivi.U to sam se uverila kad sam najsitnijeg videla kako je smazao cvrchka koji je bio namenjen nekom krupnijem.Ostalo je neizlezeno jos 15 jaja za koja i dalje mislim da su OK i da ce od njih biti lepi kameleoni.Posto chitam tu na forumu o nekim obracunima , na to samo imam da kazem da svi mi ljubitelji ,ali pravi ljubitelji,ne trgovci,savetujemo jedni druge i pomazemo se.Da mi Kimo nije rekao gde mogu da kupim termostat i grejac za inkubator,i nije poslao vermikulit koji nisam uspela da nabavim,svega ovog ne bi bilo.
Kimo hvala!Boky ne volim da trgujem unapred,ali ako i dalje sve bude ovako teklo ,bice i za tebe jedan.