Prikaz rezultata 1 do 5 od 5

Tema: Tarantule i brumacija?

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja acak'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Ugrinovci - Beograd
    Postova
    248

    Uobičajeno Tarantule i brumacija?

    Prvo me zanima, da li tako nešto kod njih postoji, kao što to imaju gušteri, a čini mi se i zmije... Moje 2 brachypelme, e sad ne znam, da li slučajno ili je to takav period godine, ne jedu puna 3 meseca... nije da brinem, debele su, ali nešto ne vidim ni da planiraju da se presvlače, jednostavno samo su prestale da jedu, jedna se zakopala (albopilosum), i neće da izađe, dok druga tako povremeno malo tumara po terarijumu (smithi)... znači i različito se ponašaju, jedino im je zajedničko što su praktično u isto vreme prestale da jedu obe... a nisu čak ni iste veličine... smithi oko 10cm, a albopilosum oko 14cm...
    Sa druge strane, grammostola pulchripes nema taj problem, jede sta joj ponudim...

  2. #2
    Fanatik rassa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    NS
    Postova
    1.064

    Uobičajeno Odg: Tarantule i brumacija?

    Citat Prvobitno napisao acak Pogledaj post
    tako povremeno malo tumara po terarijumu (smithi)

    moj smiti isto, nije jeo jedno mesec ipo a ima 10ak cm a presvlacenje nije ni blizu
    da, kao sto kazes, nema brige, debeo je

    ma slucajnost

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja homer'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    276

    Uobičajeno Odg: Tarantule i brumacija?

    ja mislim da je cista slucajnost,kod mene je u prostoriji nocu oko 18,danju oko 23 stepena,i nemam nikakve promene,kao i do sada,koja jede-jede,koja ne jede-ne jede..nemojte da brinete,ja imam par brachypelmi koje nisu jele vec par meseci,albopilosum nije jela preko 4 meseca... i u extra je kondiciji

  4. #4
    Član
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    beograd
    Postova
    94

    Uobičajeno Odg: Tarantule i brumacija?

    moj smithi koji ima 2cm nije jeo 3 meseca.a sad je poceo da jede.a b.klassi jede od kako sam je uzeo nema nikakvih problema sa njom.

  5. #5
    Član
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    Pula
    Postova
    33

    Uobičajeno Odg: Tarantule i brumacija?

    Moji murinusi jedu ko svinje Jedino mi rosea nešto neće...napadne i onda prođe dalje XD

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •