Prikaz rezultata 1 do 16 od 16

Tema: Poruka Zarku

Hybrid View

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja Pedja'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    174
    Oglasa
    3

    Uobičajeno Poruka Zarku

    Ajde bre vise skini mi se.... i prestani vec jednom da mi lajes iza ledja i izmisljas, ko baba si bre neka.
    Skoro svaki dan mi se neko obrati sa pricom Zarko o tebi ovo, Zarko o tebi ono....pa mislis da iko veruje u te tvoje izmisljotine, postajes smesan i samo sa tim gubis, to ti je drugarski savet.
    Pazi da ti Pedja ne uvali bolesne zivotinje ili ovakve ili onakve.....i mnoge druge price.
    Evo ovde na forumu ima mnooogo ljudi koji su od mene kupili zivotinje pa neka sami kazu da li sam im uvalio ili nisam.
    S druge strane svako ko dodje do mene ima po vrsti da bira izmedju bar 10 primeraka pa moze i da izabere, mozda te to boli, pa pokusavas da ih svojom pricom odvratis da bi im ti prosvercovao neku zivotinju i na taj nacin zaradio.
    Ali to nije nacin,veruj mi.

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja IV@N'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Beograd Serbia
    Postova
    417

    Uobičajeno Odg: Poruka Zarku

    sa moje strane,zare je dobar,a i ti si pedja,nemam nista protiv nikoga,i nikoga ne ogovaram,ima i njegove i tvoje zivotinje i u super su stanju,alo ljudi imate po 25 i vise godina,bilo bi glupo da se svadjate...konkurencija postoji,ali bilo bi lepo da se to negde drugde zavrsi jer ipak mnogi ljudi citaju ovo....losa reklama za obicu...nadam se da ce te naci zajednicki jezik i da ce sve biti ok....

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja Laki90'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kovin
    Postova
    141

    Uobičajeno Odg: Poruka Zarku

    Ja mogu samo da potvrdim to sto je Pedja rekao za njegove zivotinje......nisam ni na jednoj ni na drugoj strani tako da mislim da je ovo licna stvar.

  4. #4
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Poruka Zarku

    Zar niste ovo mogli resite malo suptilnije?
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  5. #5
    Ljubitelj egzotičnih životinja boba'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    174

    Uobičajeno Odg: Poruka Zarku

    Citat Prvobitno napisao Bifrost Pogledaj post
    Zar niste ovo mogli resite malo suptilnije?
    Slazem se. Zareta ne znam licno, Pedju znam. Ne biram strane ali cisto da kazem da i zmije i gustere koje sam uzeo od Pedje napreduju dobro i super su.

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja boky'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Lazarevac
    Postova
    196

    Uobičajeno Odg: Poruka Zarku

    Citat Prvobitno napisao boba Pogledaj post
    Slazem se. Zareta ne znam licno, Pedju znam. Ne biram strane ali cisto da kazem da i zmije i gustere koje sam uzeo od Pedje napreduju dobro i super su.
    takodje...
    Ko uopste čita ovo

  7. #7
    Ljubitelj egzotičnih životinja acak'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Ugrinovci - Beograd
    Postova
    248

    Uobičajeno Odg: Poruka Zarku

    nisam nesto pratio mnogo forum u poslednje vreme... ali cini mi se da ovi konflikti datiraju od ranije... prepostavljam da je sad dostiglo neki vrhunac... i bojiste se siri na sve strane....

  8. #8
    Ljubitelj egzotičnih životinja SxOne'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    304

    Uobičajeno Odg: Poruka Zarku

    Citat Prvobitno napisao acak Pogledaj post
    nisam nesto pratio mnogo forum u poslednje vreme... ali cini mi se da ovi konflikti datiraju od ranije... prepostavljam da je sad dostiglo neki vrhunac... i bojiste se siri na sve strane....
    ovo ko da sam ja napisao
    isto mishljenje...

    ne bih da zalazim u pricu i da sudim, jer ne znam istinu,

    bio sam kod Pedje, i kao shto je rekao od svih vrsta imash po 10ak i vishe da izaberesh, tako da ne verujem u pricu o ne kvalitetu, sve je korektno kolko sam ja video

    ali opet kapiram i Pedju zashto je ovde objavio, ako se sve to prica iza ledja mnogi su ljudi zatrovani pogreshnim mishljenjem, i bolje da se ovde objavi da svi vide istinu...

    jedino shto mislim da je ovakva ista tema vec bila na forumu i ponavlja se, ne znam zashto to toliko traje i dalje, kome tu shta smeta, zar je moguce da ne prestaje ova prica..........

  9. #9

    Uobičajeno Odg: Poruka Zarku

    apsolutno necu ni da citam tvoj tekst niti ostale.
    ne znam sta pise.
    ali da ti obrazlozim po poslednji put:

    nisam te spomenuo odavno jos od kad sam ti oprostio pare koje si mi POKRAO (320e ako se dobro secam pre jedno 5-6 godina). inace ja sebe smatram hobistom a ti kazes da si prodavac. to je ok i tu je kraj. i srba je prodavac pa je 10X korektniji od tebe. mogu da radim i sa tobom ko sto me zoves povremeno da trazis trampe za zivotinje i uvek sma pristojan prema tebi.

    nista nemam protiv tebe, nikad te ne uzimam u usta i kad neko prokomentarise tebe ja budem neutralan jer to sto se tebi desava desava se i meni. ne vole nas svi.

    uzivaj i opusti jer ces bolje prolaziti.izgradio sam svoju, ajde da ne budem prepotentan ali neka pod znacima navoda ,reputaciju tako da me nista ne sekira.
    profesionalno se bavim psihoterapijom kao pozivom a teraristikom kao hobi tako da stvarno nemam vremena da ispravljam tvoje konflikte i frustracije.

    znas ti dobro sta sam ja za tebe. konkurencija. zato ti i smetam. to je ok samo nauci da budes pristojniji i asertivniji i ljudi cep oceti da menjaju misljenje o tebi. to ti je to, drzak si i prepotentan a to niko ne voli. zato svako ko razogvara sa tobom ima lose misljenje. nikad nisi podelio ni jedno iskustvo a uz to i lazes i uvaljujes stvari. puno ljudi se zali kod mene. to je tvoja stvar na to ne izragujem kad mi pricaju.


    eto par saveta nsita ti ovo necu naplatiti i molim te pusti me da uzivam u teraristici.

  10. #10
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Poruka Zarku

    Zamolio bih vas da nastavak priče sprovedete putem privatnih poruka, telefonom ili kako već hoćete. Nema razloga uključivati ceo forum zbog ličnih nesporazuma (ako ih uopšte ima).

    Tema će se obrisati čim budemo sigurni da su i Žarko i Peđa videli ovu molbu.
    There's no place like 127.0.0.1

  11. #11
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Poruka Zarku

    Auh, ZNAM da ću zažaliti zbog ovoga ali... Otključaću temu. Peđa želi da raščisti sa Žarkom javno ono što je bilo pre 5 godina i ako to uspeju da reše na miran način ja ću biti najsrećniji. Lično ne verujem da će se išta promeniti i da se Žarko i Peđa i dalje neće voleti što ne mora ništa da znači. Ljudi se ne vole i ne moraju, samo da ne bude više međusobnog optuživanja.

    Jedan od razloga zašto dozvoljavam javni nastavak ove teme je što imam nešto da kažem za ovakve stvari - dosta bre više sa 'priča se' varijantama. Ajde neko ko je ispaljen/prevaren ili tako nešto neka napiše post. Ili bar neko ko zna tačnu priču. Ovako stalno slušamo priče o prevarama bez i jednog konkretnog primera. Nikako neću braniti ni Žarka ni Peđu ukoliko su nešto loše uradili ali ajde da vidimo da li jesu nešto loše uradili.

    Svaka priča ima dve strane i videćete i iz nastavka ove teme da i ova priča o dugovanjima od pre 5 godina ima dve strane. Ja znam obe i videćete da nije sve tako crno belo. Nikada nije crno belo.

    Ne verujem da će ovo nešto rešiti ali ajde da se bar uljudno priča o tome.
    Potpis u pripremi!

  12. #12

    Uobičajeno Odg: Poruka Zarku

    mene ne zanima...necu da citam niti komentarisem.

    odraso sma odavno i zavrsio sa tim

    pozdrav.

  13. #13
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Poruka Zarku

    Ovakve postove treba bristati u korenu, a ne zakljucavati ih i otljucavati... Naravno da ce se neko osecati nedorecen kad stoji tu da svi citaju... Geni ti kao admin si treba to odma sankcionistes i uputis ih da rese to na neki drugi nacin... Nije ovo burek forum. Najbolje da otvorimo topic "fight club"...
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  14. #14
    Član StefanUndy'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Jagodina
    Postova
    55

    Uobičajeno Odg: Poruka Zarku

    Fino obrazlozenje od Pedje na sve ovo!
    Od Zarka sam uzeo jednu tarantulu pre godinu dana i evo i dan danas je ziva i zdrava..
    Od Pedje je bilo reci da uznem jednu Bou ali sam se kasnije opredelio za regiusa tako da je to otpalo ali takodje sam siguran da nebi bilo nikakvih problema(da ne kazem da bi mi uvalio nesto)..
    Po svemu sudeci mislim da Pedja nije kriv za tih 320e koji su Zarku propali bar iz ove price sad ne znam mozda Zarko ima neku drugu varijantu?
    Mislim da bi trebali da se ukljuce ti ljudi kojima je Zarko pricao ruzne stvari o Pedji da bar bude dokaza za takvo tvrdjenje i da vidimo da li postoji neko kome je Pedja ili Zarko "uvalio" bolesnu zivotinju!!
    Cisto da se vidi ko je ovde u pravu!Eto toliko od mene ..

  15. #15
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Poruka Zarku

    Ovo je zključeno. Peđa je rekao šta je imao i Žarko je rekao da neće više da se meša u to i to mi je i potvrdio privatno tako da ova tema nema više smisla. Ostatak koji je vezan za Peđu je izdvojen i tu može da se nastavi priča ukoliko ko želi.
    Potpis u pripremi!

  16. #16
    Ljubitelj egzotičnih životinja Pedja'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    174
    Oglasa
    3

    Uobičajeno Odg: Poruka Zarku

    Ovo i ja ne volim, ali kada skoro svaki dan cujem izmisljotine sa vise strana moram da odreagujem jer ima ljudi koji su se malo zatrovali takvim pricama.
    Ja ne ogovaram nikog iza ledja i zato sam se i odlucio da sve ovo iznesem javno.

    Hvala Dr. Zare na besplatnoj psihoterapeutskoj seansi, nadam se da ce mi pomoci.

    Vidim da si gore napisao kako uopste nisi ni citao moj post.Kako onda znas sta uopste pise?Mora da se to uci na psihoterapiji.

    Aha, ja sam prodavac a ti si samo hobista.O cemu ti to pricas? Kolko znam ti razmnozavas samo gekone i agame a nudis svasta na prodaju sto mozes da nabavis.To ti radis iz hobija? Nemas nikakvu zaradu?

    nista nemam protiv tebe, nikad te ne uzimam u usta i kad neko prokomentarise tebe ja budem neutralan jer to sto se tebi desava desava se i meni. ne vole nas svi.
    Pazi ovo sto si napisao ce procitati i mnogi od kojih sam cuo suprotno.

    A to da sam drzak i prepotentan ko zna ,mozda je i istina, nekom jesam nekom nisam,ali da prodajem bolesne zivotinje i da namerno uvaljujem zivotinje i one tvoje naduvane price odro ovog onoliko odro onog ovoliko, ne piju vodu.

    A sad malo ozbiljnije ...sto se tice toga da sam te pokrao, kako kazes...da pocnem od pocetka...

    Ti si kod mene dosao preko zajednickog prijatelja Nese iz Nisa, i kupio svoje prve gustere, 4 odrasla leopard gekona, za 40% jeftinije od njihove cene zbog toga.(posle si uzeo jos par od Oto-a,kao iz Madjarske, da ih ne bi ukrstao u srodstvu, a Oto ih uzeo od mene za neku menjazu).Te iste godine si od tih gekona dobio 30-ak malih gekona koje si prodavao.Tu pricu nikom ne pricas, zasto? I to ti je neko iskustvo sa mnom.Ili sam te i tu nesto #####o?

    Posle godinu dana si me zvao da ti nadjem par flying gekona i 1 tokay gekona, i posle nekog vremena sam ti nasao ,stiglo do mene i ja ti prosledio isti dan ili sutra .POsle mesec i po , dva gekoni crkli.Zove Zare kuka ,place, zao mu zivotinja.Kaze nisu bili dobri.Mozda i nisu, kod mene su bili par sati jer sam ih odmah prosledio.A kolko znam ,sto si mi tek na kraju rekao,ti si ih drzao u praznom terarijumu, golo staklo, jer si citao na netu da treba prvo karantin kad stignu nove zivotinje, bez mesta za sakrivanje bez icega.Ko zna mozda su crkli od stresa?Kako ja to da znam?Ali dobro prihvatio sam deo odgovornosti i dogovorili smo da cemo da podelimo tvoj gubitak, odnosno da ti opet nabavim 1 ili 2 ta gustera,.Zvao tipa nema vise, trazio na drugoj strani nije ih bilo duze vreme(flying gekone i do danas nisam bio u mogucnosti da nabavim, a trebali mi)., proslo je dosta vremena par meseci ,mozda cak i godina ne secam se tacno i da se ne bi smarali zbog toga dogovorimo da ti dam neke skorpije sledeci put kada ih budem nabavljao.

    E sada deo koji ti Zarko ne znas:

    U medjuvremenu pocele price da dolaze do mene ,Kupi leo gecka kod mene nemoj kod Pedje jer on ima bolesne ovo,ono....
    Mislim da je tada bila i ona tvoja cuvena prica ,prodao Sladji iz Odzaka 1cm tarantulu za 50eur,kao ona ti rekla,a ti ih prodajes za samo 10 eur, a ispostavilo se da je bila 7-8 cm i uz nju isao terarijum s tresetom, panjevima.

    I ja stanem pa razmislim, ti prodajes najkval. gekone (koje si uzeo od mene i koje sam ti na poluprijateljsku varijantu dao maltene upola cene) a za mene pricas na sva usta da uvaljujem Gekone i pri tome derem ljude na sve strane ,a za to vreme zoves me i trazis skorpije,a ja ne mogu da budem uopste siguran da li su oni gekoni crkli zato sto si ti nesto zezno ili su stvarno bili losi, i kazem lepo u sebi j*** se Zarko neces da dobijes nista.

    To mi je za 11 godina jedini ovakav slucaj, da li sam u pravu ili nisam ne znam i ne zanima, ali to je bilo tako.

    I to je to zasto me Zarko mrzi, (da me nisi pljuvo dobio bi te skorpije), i ja znam da ce sve to tako da ostane.
    Poslednji izmenio Pedja; 31.12.09. u 00:15.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •