Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 20 od 35

Tema: Tarantule - Interesantna tema (drugi forum)

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja SxOne'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    304

    Uobičajeno Tarantule - Interesantna tema (drugi forum)

    eo ovako
    slucajno sam naishao na ovu temu na forumu Burek
    procitao je, i poshto je toliko Hate-a bilo baceno na tarantule, morao sam da udjem u raspravu...

    kao i svaki forum, pun je ljudi koji samo neshto kucaju d abi otkucali, a pri tom ne zele nishta novo da saznaju o toj temi...

    povremeno ih zasujem argumentima jer prosto ne mogu da izdrzim da citam totalno nebulozne komentare ljudi koji nemaju pojma o tarantulama

    evo pocetne strane teme
    http://forum.burek.com/tarantula-dla...i-t387629.html

    trenutno tema ima 11 strana
    i bilo bi mi drago da se pojavi josh neki terarista koji ce dati svoj komentar o temi,
    jer se samo javljaju ljudi koji samo kucaju da bi kucali,
    i imaju po par 10ina hiljada postova shto dokazuje da zalaze u sve teme samo da bi neshto otkucali, a ne da bi neshto novo saznali ili informisali se..............

  2. #2
    Fanatik rassa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    NS
    Postova
    1.064

    Uobičajeno Odg: Tarantule - Interesantna tema (drugi forum)

    Tarantula - dlakavi mezimac ili ubica u kući
    hahaahahahhahaaahahhahahahahhaahha

    svidja mi se deo texta u prvom postu

    ti si se privatio ozbiljnog posla, ima idiotskih postova al to ti je tako jer ljudi jednostavno ne znaju
    svima je odmalena utuvljeno u glavu da su pauci, zmije, bube i sl. ruzne stvarni koje treba ubijati i kojih se treba klanjati...

    neverujem da ces ista postici sa dosta njih al mogo bi neke da pozoves na ovaj forum(ima ih, al malo)



    ps: procito sam 1 i 11 stranu
    Poslednji izmenio rassa; 04.01.10. u 01:35.

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja markozmaj'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Simanovci
    Postova
    432

    Uobičajeno Odg: Tarantule - Interesantna tema (drugi forum)

    ma pozdravlja njih moj bosko pa nek misle sta oce

    :Aerodactyl:

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja SxOne'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    304

    Uobičajeno Odg: Tarantule - Interesantna tema (drugi forum)

    Citat Prvobitno napisao rassa Pogledaj post
    Tarantula - dlakavi mezimac ili ubica u kući
    hahaahahahhahaaahahhahahahahhaahha

    svidja mi se deo texta u prvom postu

    ti si se privatio ozbiljnog posla, ima idiotskih postova al to ti je tako jer ljudi jednostavno ne znaju
    svima je odmalena utuvljeno u glavu da su pauci, zmije, bube i sl. ruzne stvarni koje treba ubijati i kojih se treba klanjati...

    neverujem da ces ista postici sa dosta njih al mogo bi neke da pozoves na ovaj forum(ima ih, al malo)

    ps: procito sam 1 i 11 stranu
    ma pozvao sam ih na teraristiku, nego kao shto rekoh, uglavnom se pojave ljudi koji imaju po preko 10hiljada postova i koji samo napishu "fuj, bezi" i ostalo...

    a znam da necu nishta postici, nego se samo nerviram...

    procitaj poslednjih 3,4 strana, tu sam se od prilike ja ukljucio u raspravu i ne mogu da ih slusham, ali sam egzibicionista pa se povremeno vratim da odgovorim

  5. #5
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Tarantule - Interesantna tema (drugi forum)

    Na burek forumu?




    Srećno
    There's no place like 127.0.0.1

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja boky'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Lazarevac
    Postova
    196

    Uobičajeno Odg: Tarantule - Interesantna tema (drugi forum)

    neverovatno a najjace je sto ovi likove sto si ti citirao npr 3k postovo sad imaju po 10k hahaha sad cu da se registrujem samo da ih napljujem ko goveda
    Ko uopste čita ovo

  7. #7
    Član Nenad_stp'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    14

    Uobičajeno Odg: Tarantule - Interesantna tema (drugi forum)

    HAHAHA,koja gomila gluposti
    Ako nista drugo,slatko sam se ismejao!

    A sad postovi zacetnika teme

    "nisu one tako strašne. Zamisli kakav je to osećaj kad ti se ugnezdi na ruku i spava tako, i frkće (jer one ispuštaju neki čudan zvuk) ako ti se neko približi. Onda hoće i da ujede, ako je taj neko glasan (ali uglavnom onog na kome je)"

    Na pitanje cime se hrani.
    "Dok su mladunci, brašnjavim crvima.
    Kad odrastu, skakavcima, možda malo mesa (ali to baš nije ok, polude...)"

    "Na sledeće okupljanje donosim jednu ženku penjačicu"
    "a na sta se ona penje?"
    "Na ruku, recimo..."

    "Tarantula mora da ima samo jednog gazdu. Znači, kao malu je polako treba navikavati da si joj ti gazda, da si ti taj koji je hrani i vodi brigu o njoj, te su tako najmanje šanse da će tebe napasti. Dok je mala, za početak uzmi jedno pero i njime je par puta dnevno mazi...kasnije počni da stavljaš ruku u terarijum, da oseti tvoj miris i da se navikne na njega, i videćeš da će vrlo brzo početi sama da se penje na ruku. Jedna napomena: tarantula ne napada nikada tek tako. Napada samo u slučaju ako se uplaši i oseća se ugroženom. U stanju je, recimo, da se popne na ruku, ugnezdi se negde i spava. Naravno da će ti dosaditi da satima čekaš da se gospođa probudi, i tada je najbolje percem lagano je maziti, da se probudi, staviti ruku u terarijum i pustiti je da sama siđe sa tebe."




    I tako manje vise 11. strana.
    More...
    Poslednji izmenio Nenad_stp; 04.01.10. u 02:43.

  8. #8
    Fanatik rassa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    NS
    Postova
    1.064

    Uobičajeno Odg: Tarantule - Interesantna tema (drugi forum)

    ahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaah ahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahah hahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahah ahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahha haahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahah ahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhaha ahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahahah ahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaah ahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahah hahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahah ahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahha haahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahah ahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhaha ahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahahah ahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaah ahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahah hahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahah ahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahha haahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahah ahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhaha ahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahahah ahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaah ahahahahhahaahahahahahhahaahahahahahhahaahahahah

  9. #9
    Ljubitelj egzotičnih životinja boky'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Lazarevac
    Postova
    196

    Uobičajeno Odg: Tarantule - Interesantna tema (drugi forum)

    to sam i ja hteo da citiram al sam obrisao kad sam video koliko vecih gluposti ima na kasnijim stranicama e a kad su mlade samo se hrane crvima kasnije velikim misevima i pacovima :O

    eto ostavio sma i ja komentar na 12. strani
    Ko uopste čita ovo

  10. #10
    Ljubitelj egzotičnih životinja SxOne'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    304

    Uobičajeno Odg: Tarantule - Interesantna tema (drugi forum)

    Citat Prvobitno napisao boky Pogledaj post
    neverovatno a najjace je sto ovi likove sto si ti citirao npr 3k postovo sad imaju po 10k hahaha sad cu da se registrujem samo da ih napljujem ko goveda
    heehhehehe
    ma ludilo, ima jedan deo gde im ja brojim postove, tacnije napisao sam teoriju
    e morao sam da proverim neshto shto mi je palo na pamet..
    i evo jedna zanimljiva informacija:
    BEZ IKAKVE UVREDE BILO KOME, samo razmislite i proverite obih 6 strana, to je realnost....
    vecina ljudi koji su komentarisali na ovoj temi
    imaju nekoliko HILJADA postova (od 2000, pa do 15.000).....
    e sad takodje vecina njih je komentarisala negativno "ja ne volim, uzas, tralala" ok kul.....
    a oni ispod Hiljadu postova (uglavnom mnogo manje od hiljadu)
    su pozitivno komentarisali (STVARNO ih interesuje tema) ili raspitivali se za po neshto......
    od 5e stranice krece ludilo, i razapinjanje na krst bukvalno ccc
    na 4toj stranici poslednji post vidim da je Zarko napisao, ali pametno samo jednu recenicu hahaha

    ja znam da sam ubedljivo najveci mamlaz tamo shto i pishem bilo shta, al' nema veze
    a i trenutno cekam da odem u vojsku (apsolvent) tako da ni nemam pametnija posla,
    video sam slucajno temu i prosto ne mogu da izdrzim da im ne uzvratim komentar

    P.S. nisam podelio ovu temu sa vama da bi teraristici pruzili podrshku tako shto cete ih sve oterati u "tri lepe.." vec argumentovano normalno opushteno da napishete neki komentar... i slobodno i neku sliku svog ljubimca... ako ih ispljujemo da su glupavi samo mi ispadamo ko oni... opustite se bez prozivki
    Poslednji izmenio SxOne; 04.01.10. u 03:36.

  11. #11
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dusan1992'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    Sabac
    Postova
    344

    Uobičajeno Odg: Tarantule - Interesantna tema (drugi forum)

    sad svi brzo vidite zadnji post @marikurana-e u toj temi dok ga nisu obrisali.
    12 str.
    Najsumnjicaviji covek na planeti sam ja...ako uopste postojim!

  12. #12
    Ljubitelj egzotičnih životinja SxOne'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    304

    Uobičajeno Odg: Tarantule - Interesantna tema (drugi forum)

    ma upravo ga citam, lud si
    zbog tebe sam i napisao ovo iznad, da nema potrebe da ih prozivamo, jer nemozesh nishta da postignesh sem bana koji si i sam napisao da ti ne smeta cc

    cek da skontam i ja taj tvoj k0d ccc

    Dodato:
    hahahahahahahahahahhahahahahaha
    Kako te samo nije mrzelo da napishesh sve ono : ))))))))))))))
    carski

    Citat Prvobitno napisao marko Pogledaj post
    Na burek forumu?
    Srećno
    hehehehe Sadomazohizam
    Poslednji izmenio SxOne; 04.01.10. u 03:43.

  13. #13
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dusan1992'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    Sabac
    Postova
    344

    Uobičajeno Odg: Tarantule - Interesantna tema (drugi forum)

    Citat Prvobitno napisao SxOne Pogledaj post
    ma upravo ga citam, lud si
    zbog tebe sam i napisao ovo iznad, da nema potrebe da ih prozivamo, jer nemozesh nishta da postignesh sem bana koji si i sam napisao da ti ne smeta cc

    cek da skontam i ja taj tvoj k0d ccc

    Dodato:
    hahahahahahahahahahhahahahahaha
    Kako te samo nije mrzelo da napishesh sve ono : ))))))))))))))
    carski


    hehehehe Sadomazohizam
    ne bih da se hvalim ali sam bio razbijac kodova u II svetskom ratu

    E sad ovo lici na burek forum

    Ako ga u medjuvremenu obrisu slikao sam post pa ako moderatori dozvole, postavicu i sliku.
    Najsumnjicaviji covek na planeti sam ja...ako uopste postojim!

  14. #14
    Ljubitelj egzotičnih životinja SxOne'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    304

    Uobičajeno Odg: Tarantule - Interesantna tema (drugi forum)

    Citat Prvobitno napisao Dusan1992 Pogledaj post
    ne bih da se hvalim ali sam bio razbijac kodova u II svetskom ratu

    E sad ovo lici na burek forum

    Ako ga u medjuvremenu obrisu slikao sam post pa ako moderatori dozvole, postavicu i sliku.
    hahahahaha
    pa da, greota bi bilo da se ne dokumentuje onakav post, nisi za DZ pisao

  15. #15
    Ljubitelj egzotičnih životinja boky'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Lazarevac
    Postova
    196

    Uobičajeno Odg: Tarantule - Interesantna tema (drugi forum)

    dodao sam jos jedan kod
    Ko uopste čita ovo

  16. #16
    Član
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    beograd
    Postova
    94

    Uobičajeno Odg: Tarantule - Interesantna tema (drugi forum)

    pola njih sto tako pise o tarantulama nisu je videli uzivo i neznaju nista o njima.da su malo citali i da im je neko pricao o njima nesto lepo ne bi tako pisali.ljudi imaju lose misljenje o tarantulama zato sto su prikazane u starim filmovima kao ubice i zato ljudi imaju lose misljenje o njima.takvi su bili i moji roditelji ali kad sam kupio tarantulu promenili su misljenje.sada pricaju svima kako su divne zivotinje.

  17. #17
    Ljubitelj egzotičnih životinja SxOne'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    304

    Uobičajeno Odg: Tarantule - Interesantna tema (drugi forum)

    Citat Prvobitno napisao lesa Pogledaj post
    pola njih sto tako pise o tarantulama nisu je videli uzivo i neznaju nista o njima.da su malo citali i da im je neko pricao o njima nesto lepo ne bi tako pisali.ljudi imaju lose misljenje o tarantulama zato sto su prikazane u starim filmovima kao ubice i zato ljudi imaju lose misljenje o njima.takvi su bili i moji roditelji ali kad sam kupio tarantulu promenili su misljenje.sada pricaju svima kako su divne zivotinje.
    eh cuj "nisu videli" naravno da nisu videli, niti znaju bilo shta o njima... to se podrazumeva, zato i jesu zatucani...

    a takodje su i moji roditelji bili u fazonu "ako otvorish vratanca skocice ti na glavu" a sad kad sam napravio terarijume i ukrasio ih, KADA GOD udju u moju sobu, OOOBAVEZNO zaviruju u terarijume i gledaju gde su tarantule i shta rade,
    polako ali sigurno pocinej da me smara koliko ih gledaju HAHAHAHAHAHHA

    a kad se setim koliko nisu bili zainteresovani....

  18. #18
    Član
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    beograd
    Postova
    94

    Uobičajeno Odg: Tarantule - Interesantna tema (drugi forum)

    tako i moji cim dodju kod mene prvo gledaju tarantule pa onda mene pitaju kako sam i sta ima novo.

    brate svaka ti cast kako imas zivce da de dopisujes sa onim neznalcima.koji o tarantulama neznaju nista.mene su iznervirali ja ih napusio i banovali me.BUREK kako idiotski forum ja se izvinjavam adminima ako sam napisao nesto sto nisam smeo.ako jesam brisite poruku odma

  19. #19
    Ljubitelj egzotičnih životinja SxOne'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    304

    Uobičajeno Odg: Tarantule - Interesantna tema (drugi forum)

    Citat Prvobitno napisao lesa Pogledaj post
    tako i moji cim dodju kod mene prvo gledaju tarantule pa onda mene pitaju kako sam i sta ima novo.

    brate svaka ti cast kako imas zivce da de dopisujes sa onim neznalcima.koji o tarantulama neznaju nista.mene su iznervirali ja ih napusio i banovali me.BUREK kako idiotski forum ja se izvinjavam adminima ako sam napisao nesto sto nisam smeo.ako jesam brisite poruku odma
    ma samo je glupo da ih isprozivash i da popijesh ban, onda su oni dobili
    a ja ni na jednoj drugoj temi sem na toj nisam pisao
    a reg-ovan sam na bureku od 2005 valjda...

    ima tu nekih dobrih tema koje su za gledanje ili citanje... a ne morash da pishesh

  20. #20
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Odg: Tarantule - Interesantna tema (drugi forum)

    Citat Prvobitno napisao Dusan1992 Pogledaj post
    E sad ovo lici na burek forum
    Baš je počelo da liči...

    Čemu ovo? Niko od njih nije tražio da sazna nešto o tarantulama inače bi se raspitao a ne bi komentarisao na burek forumu. Ajde što želite da razjasnite nešto o svojim ljubimcima (mada nema poente) ali zašto se to sve prenosi ovde? Za razliku od bureka, ovo je ozbiljan forum.
    Potpis u pripremi!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •