Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 60 od 73

Tema: Poskok koji skače, i smuk koji pije mleko (Izdvojeno iz Zmije otrovnice)

  1. #41
    Član Oggy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    71

    Uobičajeno Odg: Poskok koji skače, i smuk koji pije mleko (Izdvojeno iz Zmije otrovnice)

    Hahahahahaha... Meni usao nosorog!
    E bre, jbte, sta se vama desava, i smuk ce da vas posisa na kraju..

  2. #42
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dusan1992'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    Sabac
    Postova
    344

    Uobičajeno Odg: Poskok koji skače, i smuk koji pije mleko (Izdvojeno iz Zmije otrovnice)

    Haha, uleteo u roj komaraca, pa jedan usao u uvo.
    Najsumnjicaviji covek na planeti sam ja...ako uopste postojim!

  3. #43
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Poskok koji skače, i smuk koji pije mleko (Izdvojeno iz Zmije otrovnice)

    Citat Prvobitno napisao NecrovoX Pogledaj post
    Kolike su vama usi ljudi?!
    Hehe i ja se pitam... Ne mogu da zamislim da komarac ili leptir udju u usni kanal...
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  4. #44
    Član
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    crna gora
    Postova
    63

    Uobičajeno Odg: Poskok koji skače, i smuk koji pije mleko (Izdvojeno iz Zmije otrovnice)

    Meni se desilo jednom da neku mušicu zakačim .Tresao sam glavom kao lud dok nije izlećela.Osjećaj je u najmanju ruku ružan

  5. #45
    Ljubitelj egzotičnih životinja Chobi'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Pozarevac
    Postova
    358

    Uobičajeno Odg: Poskok koji skače, i smuk koji pije mleko (Izdvojeno iz Zmije otrovnice)

    Hehe, kad ste vec poceli s ovim, i ja mogu da se "pohvalim" kako je meni uletela pcela (ili sl.) u usta dok sam vozio bajs i ubola me u vrh jezika kada sam hteo da je ispljunem. Jezik mi je otekao za 2 min jer sam by-the-way i alergican. Odvezao sam se do hitne i izmumlao im sta mi se desilo ...primio neku inekciju i od tog popodneva do veceri polizao 7 onih ledenih sladoleda (pre bi se reklo, otapao ih na jeziku)
    Moze biti opasno to i za osobe koje nisu alergicne, ako je ujed blize grlu...
    A desava se leti kad osa/pcela bude popijena s pivom/sokom...

  6. #46
    Član
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    crna gora
    Postova
    63

    Uobičajeno Odg: Poskok koji skače, i smuk koji pije mleko (Izdvojeno iz Zmije otrovnice)

    Ja sam kao mali čačkao ose i palio im gnijezda.Jednom prilikom se zeznem i par komada na facu.Ujed za kapak i obrvu.3 dana kao kvazimodu mi bila glava .
    A dešavalo mi se na biciklu da svakakve mušice pokupim,pogotovo kad se sa nekim vozim pa razgovaramo.
    Stršljen u patici koja je ostala na terasi,brže bolje je nazujem jer sam žurio iako me je ujeo.Kad sam je skinuo spojeni prsti

    Jedno pitanje za poznavaoce zmija:koliko preferira blavor ostale zmije za hranu u odnosu na druge "artikle"?
    Kod mene stariji tvrde da se upravo zmijama pretežno hrani i to otrovnicama.

  7. #47
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Poskok koji skače, i smuk koji pije mleko (Izdvojeno iz Zmije otrovnice)

    Citat Prvobitno napisao dutch Pogledaj post
    Jedno pitanje za poznavaoce zmija:koliko preferira blavor ostale zmije za hranu u odnosu na druge "artikle"?
    Kod mene stariji tvrde da se upravo zmijama pretežno hrani i to otrovnicama.
    To je prenaduvana priča, ali ovaj put u korist reptila Možda je samo to razlog zašto ima toliko blavora u CG, zašto ulaze u naselja i zašto ih ljudi najčešće ne ubijaju. Blavori praktično nikad ne jedu zmije. Oni se hrane najčešće puževima i insektima. Povremeno pojedu i nekog kičmenjaka, ali to nije baš toliko čest slučaj. Obično malog miša ili guštera.
    Sve jedno, nemoj to nikom da kažeš, ja ljudima tamo gde ima blavora, uvek pričam da tamane zmije. Tako najnormalnije možeš da ih nađeš pored pošte kako se penju uz stepenice, što se meni jednom desilo, jer ih ljudi čuvaju, verujući da blavori njih čuvaju od otrovnica
    I, još nešto, pošto si pitao koliko preferira blavor ostale zmije, samo da kažem da blavor (Pseudopus apodus) nije zmija, nego beznogi gušter iz porodice Anguidae, iz koje je i slepić (Anguis fragilis).

  8. #48
    Ljubitelj egzotičnih životinja SxOne'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    304

    Uobičajeno Odg: Poskok koji skače, i smuk koji pije mleko (Izdvojeno iz Zmije otrovnice)

    Citat Prvobitno napisao NecrovoX Pogledaj post
    Kolike su vama usi ljudi?!
    u je, pa nije poenta u velicini uha vec u tome koliko mali prostor treba nekim bubama da se provuku...
    evo slike sa mog profila, videcete da nemam Dambo uvo...
    http://www.teraristika.org/forum/ima...3&type=profile

    AAAAAAAAAA UPRAVO SAM GA IZGUGLO, jeste moljac


    ovo mi je uletelo u uvo,
    stajao sam i pricao sa devojkom ispred njenih ulaznih vrata a naravno zbog spoljnjeg svetla letelo je brdo buba (blizu je shuma) i ladno samo od jednom UDARI ME U UVO i udje... NEVEROvATNO kako brzo, naravno instiktivno sam se cimnuo ali je bilo kasno..., a posle on nije mogao da izadje jer je glup, vec mi je samo lupao krilima po bubnoj opni,
    ne zaboravan osecaj... uh...

    vi mi se sad smejte, ali meni nije bilo smeshno...

  9. #49
    Član
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    crna gora
    Postova
    63

    Uobičajeno Odg: Poskok koji skače, i smuk koji pije mleko (Izdvojeno iz Zmije otrovnice)

    Citat Prvobitno napisao nenad Pogledaj post
    To je prenaduvana priča, ali ovaj put u korist reptila Možda je samo to razlog zašto ima toliko blavora u CG, zašto ulaze u naselja i zašto ih ljudi najčešće ne ubijaju. Blavori praktično nikad ne jedu zmije. Oni se hrane najčešće puževima i insektima. Povremeno pojedu i nekog kičmenjaka, ali to nije baš toliko čest slučaj. Obično malog miša ili guštera.
    Sve jedno, nemoj to nikom da kažeš, ja ljudima tamo gde ima blavora, uvek pričam da tamane zmije. Tako najnormalnije možeš da ih nađeš pored pošte kako se penju uz stepenice, što se meni jednom desilo, jer ih ljudi čuvaju, verujući da blavori njih čuvaju od otrovnica
    I, još nešto, pošto si pitao koliko preferira blavor ostale zmije, samo da kažem da blavor (Pseudopus apodus) nije zmija, nego beznogi gušter iz porodice Anguidae, iz koje je i slepić (Anguis fragilis).

    Znam da ne spada u zmije nego navika .
    Nije baš da ih ne tjeraju ovamo al ih ne ubijaju sem kad neleti pod auto isl.Opet,i ne žive uz kuće a pogotovo ih nisam nigdje kroz grad srijetao već uglavnom po kamenjara na obodu naselja.

  10. #50
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Poskok koji skače, i smuk koji pije mleko (Izdvojeno iz Zmije otrovnice)

    Pa uz more sam ih u raznim mestima baš i viđao blizu kuća. Jednom čak na ulazu u školsko dvorište.

  11. #51
    Član Marcco'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    58

    Uobičajeno Odg: Poskok koji skače, i smuk koji pije mleko (Izdvojeno iz Zmije otrovnice)

    Ja sam bio na moru u jednoj kuci malo dalje u brdu i blavora je bilo bas mnogo. Bas sam ih posmatrao, jeli su insekte i male zelene zabe kad uspeju da im se prisunjaju. Krivo mi je sto nisam imao fotoaparat jer je bilo zanimljivih zivotinja, dosta zmija, gustera, zaba i kornjaca...
    Skolarine za ETF su ove godine poskupele jer su postavljeni prozori koji gledaju u dvoriste Pravnog

  12. #52
    Član
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    crna gora
    Postova
    63

    Uobičajeno Odg: Poskok koji skače, i smuk koji pije mleko (Izdvojeno iz Zmije otrovnice)

    Citat Prvobitno napisao nenad Pogledaj post
    Pa uz more sam ih u raznim mestima baš i viđao blizu kuća. Jednom čak na ulazu u školsko dvorište.
    Što znam,vjerovatno su primorski pitomiji nego naši .Ili su primorci pitomiji od nas

  13. #53
    Novajlija
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Valjevo
    Postova
    1

    Uobičajeno Odg: Poskok koji skače, i smuk koji pije mleko (Izdvojeno iz Zmije otrovnice)

    Citat Prvobitno napisao Oggy Pogledaj post

    A evo i smuka!



    P.s. Verovatno ce ovo biti obrisano, ali malo smeha valjda nije na odmet..
    Pa ovo je česta pojava na selu,samo ja ovo prvi put vidim,da je neko zabeležio objektivom.....

  14. #54
    Ljubitelj egzotičnih životinja mare_lacerta'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Beograd-Žarkovo
    Postova
    318

    Uobičajeno Odg: Poskok koji skače, i smuk koji pije mleko (Izdvojeno iz Zmije otrovnice)

    1.0.0-C.calyptratus

  15. #55
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Poskok koji skače, i smuk koji pije mleko (Izdvojeno iz Zmije otrovnice)

    Molim te reci mi da se šališ... Ne znam da li je gore da stvarno veruješ da smukovi sisaju melko ili da je ova fotografija prava...
    Potpis u pripremi!

  16. #56
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja NecrovoX'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    548

    Uobičajeno Odg: Poskok koji skače, i smuk koji pije mleko (Izdvojeno iz Zmije otrovnice)

    Bahahahahhahaha,koji car! Jeste,cekao covek i uhvatio ga dok sisa mleko,samo mu kasnije crkla baterija na fotoaparatu pa nije stigao da slika kada se smuk vratio sa Plazma keksom pa nastavio da rucka!




  17. #57
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dusan1992'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    Sabac
    Postova
    344

    Uobičajeno Odg: Poskok koji skače, i smuk koji pije mleko (Izdvojeno iz Zmije otrovnice)

    Citat Prvobitno napisao NecrovoX Pogledaj post
    Bahahahahhahaha,koji car! Jeste,cekao covek i uhvatio ga dok sisa mleko,samo mu kasnije crkla baterija na fotoaparatu pa nije stigao da slika kada se smuk vratio sa Plazma keksom pa nastavio da rucka!
    Hahahahahaahahaha
    Najsumnjicaviji covek na planeti sam ja...ako uopste postojim!

  18. #58
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Poskok koji skače, i smuk koji pije mleko (Izdvojeno iz Zmije otrovnice)

    Zato ja uvek imam booster na aparatu i 2 baterije u njemu. Nikada nisam posedovao aparat bez boostera. Zamisli da mi promakne smuk sa plazmom kao Oggiju, pa ja bi se roknuo

    A za ovaj sadašnji mi baterija košta 100€ i nadam se da će japancima da presedne svaki evro kada je kupim!

    I naravno, verujem da se čovek šalio samo nije to lepo preneo . Ne verujem da iko može da pogleda ovu montažu i da pomisli da se to stvarno odigralo. Tačno fali samo plazma
    Potpis u pripremi!

  19. #59
    Član
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    novi sad
    Postova
    14

    Uobičajeno Odg: Poskok koji skače, i smuk koji pije mleko (Izdvojeno iz Zmije otrovnice)

    ma to su pricice za malu decu ako taj mali uholaz moze da probije lobanju i pojede mozak ja stvarno neznam XD

  20. #60
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Dahaka'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Svigdje pomalo.
    Postova
    722

    Uobičajeno Odg: Poskok koji skače, i smuk koji pije mleko (Izdvojeno iz Zmije otrovnice)

    Ајде објасните ми како се та крава не поплаши од те змије?

    Citat Prvobitno napisao StefanovaPomajka Pogledaj post
    Jaoj bre, još će neko ozbiljno da te shvati! Hahaha, nije do zvuka, nego do pokreta frulice.
    Па оне јесте али је највише андражи тапкање ногом...
    Живјели: Петар || Петровић Нјегош, Никола Тесла, Јован Дучић, Достојевски, Толстој, Кафка, Гете и Бизмарк

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •