Prikaz rezultata 1 do 10 od 10

Tema: Nisam znao gde da stavim...Razlika između akvarijuma i terarijuma?

  1. #1
    Član
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Vrnjacka banja
    Postova
    23

    Uobičajeno Nisam znao gde da stavim...Razlika između akvarijuma i terarijuma?

    Da li su akvarijumi i terarijumi isto? Ako ne u cemu je razlika? I da li je moguce drzati pauka u akvarijumu ?

  2. #2
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Nisam znao gde da stavim...

    Ne mogu da verujem da neko ovo pita.... Izvini ali... Razlika je u tome kako ga uredis, akvarijum (aqua) - Voda, Terarijum (terra) - zemlja.
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  3. #3
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Nisam znao gde da stavim...

    Nisam znao gde da prebacim jer nisam očekivao da neko ovako nešto pita

    Šta je terarijum po definiciji ti nije bitno. Tarantula treba da bude u zatvorenoj posudi sa ventilacijom. Ako imaš nešto što možeš definisati reči akvarijum a koje zadovoljava te kriterijume onda može da se drži u tome .

    Mora da bude zatovreno jer se penju po glatkim površinama, mora da ima ventilaciju jer - to je bar logično a sve ostalo je na tebi. Ne mora da bude ni od stakla ni providno ukoliko ti te osobine posude ne trebaju.
    Potpis u pripremi!

  4. #4
    Član
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Vrnjacka banja
    Postova
    23

    Uobičajeno Odg: Nisam znao gde da stavim...Razlika između akvarijuma i terarijuma?

    a sta mogu samo da izbusim rupe ili kako da resim tu ventilaciju?

  5. #5
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Nisam znao gde da stavim...Razlika između akvarijuma i terarijuma?

    Staviš mrežicu kao jedan deo poklopca.

  6. #6
    Član
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Vrnjacka banja
    Postova
    23

    Uobičajeno Odg: Nisam znao gde da stavim...Razlika između akvarijuma i terarijuma?

    ok hvala ja sasm mislio da je to nesto mnogo tesko da mora specijalno staklo ili tako nesto... Hvala puno... i jel' znate koja je najj za pocetnike

  7. #7
    Ljubitelj egzotičnih životinja npetrovic'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    114

    Uobičajeno Odg: Nisam znao gde da stavim...Razlika između akvarijuma i terarijuma?

    Samo ne zaboravi da iz akvarijuma ispraznis vodu pre nego sto stavis pauka unutra )))))))))))))))))))))))))))

  8. #8
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja StevaNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Subotica Novi Sad
    Postova
    532

    Uobičajeno Odg: Nisam znao gde da stavim...Razlika između akvarijuma i terarijuma?

    Citat Prvobitno napisao AlexMahone Pogledaj post
    ok hvala ja sasm mislio da je to nesto mnogo tesko da mora specijalno staklo ili tako nesto... Hvala puno... i jel' znate koja je najj za pocetnike
    Zar ne mislis da bi bilo u redu da malo sam potrazis po forumu? Samo da si ukucao rec "terarijum" u pretragu i mogao si da nadjes sve sto te interesuje.

    I: ne, ne postoji najj za pocetnike.. (pretpostavljam da si mislio na tarantulu) Imas gomilu tema o tarantulama za pocetnike. Ajde malo se potrudi pa onda postavi neko malo smislenije pitanje.
    Life has meaning only in the struggle. Triumph or defeat is in the hands of the God's... So let us celebrate the struggle!

  9. #9
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja gordond'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    626

    Uobičajeno Odg: Nisam znao gde da stavim...Razlika između akvarijuma i terarijuma?

    Slazem se sa Stevom. Aj da i razumem kad neko pita nesto o cemu se nekad negde pisalo u ko zna kojoj temi i na ko zna kojoj strani, ali ovakva pitanja... Potrudi se bar da procitas naslove tema i verujem da ces lako naci odgovore na skoro sva pitanja koja imas Nemoj da ti bude tesko kao sto nama nije tesko da odgovaramo na ovakve postove
    Da li te opravdava, my friend, to što su ti oči veće od mogućnosti? B.Dz.Stulic

  10. #10
    Član
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Vrnjacka banja
    Postova
    23

    Uobičajeno Odg: Nisam znao gde da stavim...Razlika između akvarijuma i terarijuma?

    Dobro izvinite stvarno ja sam gledao dosta bas i video sam ali reko bolje da pitam da proverim jos jednom izvinite evo jos jednom... Posto sam uporedjivao moj akvarijum i ovo ovde i nema razlike al reko otkud znam mozda ima nesto sto se ne vidi...

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •