Prikaz rezultata 1 do 6 od 6

Tema: psalmopoeus cambridgei

  1. #1
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ToPa 12.02.'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    860

    Uobičajeno psalmopoeus cambridgei

    Pario sam moju zenku, koja je vec imala kokon, odrasla je, ima oko 16cm raspon, jako je velika eh sad muzjak je bio od Nece (sa foruma) i imao je oko 14cm raspon, i uginuo je posle parenja
    Bili su zajedno oko 2 nedelje i ni jednom nisam video parenje i mislio sam da nece biti nista od toga, ali proslo je oko mesec dana malo jace
    i juce sam kad sam hranio zivuljke primetim i kokon, mislim da je malo manji, od onog prvog, al dobro je da ga uopste ima
    povecao sam vlaznost i stavio je na tamno i mirno mesto...
    Slike nazalost nemam, jer nisam imao foto aparat pri ruci dok su bili zajedno u terarijumu, a zenka je sad u bunkeru
    Pokusacu ovih dana da uslikam kokon, ako uspem, pa da vidite
    We Are Born To Kill Time, But At The End Time Kills Us... -------------------------ॐ A Psykotropic Trip Through Tribedelic Transcapes ॐ
    http://utopialov.deviantart.com/

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja x3m.Marco'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Cuprija...
    Postova
    329

    Uobičajeno Odg: psalmopoeus cambridgei

    Brvvv TOpooo, aj kada bude slika kace..... Drzim palceve....

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja zokis'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    359

    Uobičajeno Odg: psalmopoeus cambridgei

    Ovi Cambridgei se u NS-u razmnozavaju ko lude. Ja sam kod moje zenke primetio kokon 06.01.2010. Nisam hteo nista da objavljujem da ne ureknem nesto ali ajd... Iz proslog legla sam izvukao samo 4 mladunca pa se ovog puta nadam boljem skoru. Drzite fige za oba kokona .
    sve u svemu nista pametno

  4. #4
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ToPa 12.02.'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    860

    Uobičajeno Re: psalmopoeus cambridgei

    ja samo ne znam sta cu sa svim tim malcima, ako bude sve oke sa kokonom, al ajd bolje da ih ima nego da ih nema
    We Are Born To Kill Time, But At The End Time Kills Us... -------------------------ॐ A Psykotropic Trip Through Tribedelic Transcapes ॐ
    http://utopialov.deviantart.com/

  5. #5
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ToPa 12.02.'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    860

    Uobičajeno Odg: psalmopoeus cambridgei

    samo da zavrsim temu da sam izvadio kokon, i da je otpilike svega 10ak malaca prezivelo a sa ostalima ne znam sta se desilo, kao da su se jaja u jednom periodu osusila (mozda nedostatak vlage)
    We Are Born To Kill Time, But At The End Time Kills Us... -------------------------ॐ A Psykotropic Trip Through Tribedelic Transcapes ॐ
    http://utopialov.deviantart.com/

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja zokis'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    359

    Uobičajeno Odg: psalmopoeus cambridgei

    Evo i ja da dodam da sam izvukao svega 27 malaca u L2 stadijumu....bilo je inace vise jajasaca ali neka nisu bila oplodjena a neka su uginula u stadijumu jaja sa nogama. Ukupno je bilo negde oko 50-tak jajasaca.
    sve u svemu nista pametno

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •