Prikaz rezultata 1 do 6 od 6

Tema: Фотографије Стефана Далтона

  1. #1
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Dahaka'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Svigdje pomalo.
    Postova
    722

    Thumbs up Фотографије Стефана Далтона

    На сајту Стефановом http://www.stephendalton.co.uk/ ће те наћи јако добре фотографије!
    Љубитељи жаба, рептила, лептира, мишева и тд могу да нађу врхунске фотографије.

    У галерији имате неколике подјеле:
    * BIRDS
    * INSECTS & OTHERS
    * MAMMALS
    * REPTILES, AMPHIBIANS etc
    Одлично и вриједи погледати!
    Моја препорука
    Живјели: Петар || Петровић Нјегош, Никола Тесла, Јован Дучић, Достојевски, Толстој, Кафка, Гете и Бизмарк

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja indijanac'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cuprija
    Postova
    164

    Uobičajeno Odg: Фотографије Стефана Далтона

    auuuu...fotografije su stvarno vrhunske!!
    hvala na linku
    ma bre pogona vitticeps FTW

  3. #3
    Član uki'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Stockholm
    Postova
    79

    Uobičajeno Odg: Фотографије Стефана Далтона

    Ove slike izgledaju nestvarno dobro. kakav li aparat on ima?!

  4. #4
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Dahaka'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Svigdje pomalo.
    Postova
    722

    Uobičajeno Odg: Фотографије Стефана Далтона

    можеш са мојим никоном д90 да радиш шта оћеш само мораш иамти добар објектив.
    и наравно поред техничких добрих особина мораш да размишљаш као добар фотограф.
    Живјели: Петар || Петровић Нјегош, Никола Тесла, Јован Дучић, Достојевски, Толстој, Кафка, Гете и Бизмарк

  5. #5
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Фотографије Стефана Далтона

    Citat Prvobitno napisao uki Pogledaj post
    Ove slike izgledaju nestvarno dobro. kakav li aparat on ima?!
    On je jako bitan u svetu fotografije upravo zbog tehnika koje koristi ali ne zbog aparata. Većina njegovih fotografija su napravljene starim analognim aparatima i neke od tih fotografija u galeriji su preko 30 godina stare. Ona sova u letu je iz 65 koliko se sećam. Njegovi radovi se zasnivaju na osvetljenju i tu koristi razne tehnike i blic glave koje imaju bljesak nekada i kraći od 1/1000s. Sam aparat se stavi na normalnu ekspoziciju.

    Imam 2 njegove knjige, u mnogim stvarima je pionir... naročito što se tiče automatizovanja fotografisanja. Većina njegovih fotografija su okinute automatikom. Senzorima pokreta ili senzorima promene osvetljenja.

    Trenutno koristi valjda canon 1ds i koliko sam video uglavnom koristi TS objektive. To je najnebitniji deo opreme kod njega.
    Potpis u pripremi!

  6. #6
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Dahaka'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Svigdje pomalo.
    Postova
    722

    Uobičajeno Odg: Фотографије Стефана Далтона

    Citat Prvobitno napisao geni Pogledaj post
    on je jako bitan u svetu fotografije upravo zbog tehnika koje koristi ali ne zbog aparata. Većina njegovih fotografija su napravljene starim analognim aparatima i neke od tih fotografija u galeriji su preko 30 godina stare. Ona sova u letu je iz 65 koliko se sećam. Njegovi radovi se zasnivaju na osvetljenju i tu koristi razne tehnike i blic glave koje imaju bljesak nekada i kraći od 1/1000s. Sam aparat se stavi na normalnu ekspoziciju.

    Imam 2 njegove knjige, u mnogim stvarima je pionir... Naročito što se tiče automatizovanja fotografisanja. Većina njegovih fotografija su okinute automatikom. Senzorima pokreta ili senzorima promene osvetljenja.

    Trenutno koristi valjda canon 1ds i koliko sam video uglavnom koristi ts objektive. To je najnebitniji deo opreme kod njega.
    то је то. стари аналогни за које већина каже а што ће ти то? и ја се распанем кад чујем такво питање... боја је код њих мало другачија него код дигиталних али и дигитални слр-ови су перфектни.
    мада се не бих сложио да је објектив најнебитнији дио опреме. он је тај који дава фокус који је има врло важну улогу код свих фотографија и дубинску оштрину која је исто врло важан сегмент фотографије. и умало да заборавим оштрину фотографије.
    Живјели: Петар || Петровић Нјегош, Никола Тесла, Јован Дучић, Достојевски, Толстој, Кафка, Гете и Бизмарк

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •