Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 21 do 25 od 25

Tema: Treba mi savet u vezi L. gekona

  1. #21

    Uobičajeno Odg: Treba mi savet u vezi L. gekona

    pojeo je 2 lateralisa, a jos jedan mu se migolji po terarijumu. Kao da se jos uvek stidi, uvece izadje iz skrovista i seta, ali cim se priblizim ili upalim svetlo bezi kao oprljen... nadam se da ce se uskoro opustiti i onda cu da ga nadebelim kao dinosaurusa salim se naravno, samo da ga oporavim
    ■ Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with experience ■

  2. #22
    Ljubitelj egzotičnih životinja Cold_Beer'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    475

    Uobičajeno Odg: Treba mi savet u vezi L. gekona

    Citat Prvobitno napisao nesha_zlocko Pogledaj post
    pojeo je 2 lateralisa, a jos jedan mu se migolji po terarijumu. Kao da se jos uvek stidi, uvece izadje iz skrovista i seta, ali cim se priblizim ili upalim svetlo bezi kao oprljen... nadam se da ce se uskoro opustiti i onda cu da ga nadebelim kao dinosaurusa salim se naravno, samo da ga oporavim
    E bas mi je drago,sto je poceo da klopa Bice on ok! Samo ga ti tovi dok je mali,i nema problema

  3. #23

    Uobičajeno Odg: Treba mi savet u vezi L. gekona

    Kao sto rekoh, stavio sam mu poklopac od kutijice sa vitaminima i Ca, i zatekao sam ga kako stoji pored poklopca, a glava mu je bila na poklopcu, ali cim me je ugledao pobegao je u skroviste, tako da ne mogu da garantujem, ali mislim da je uzimao sam vitamine
    ■ Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with experience ■

  4. #24

    Uobičajeno Odg: Treba mi savet u vezi L. gekona

    stavi samo Ca u ter malo multe nemoj...
    ako se pretera bice opet problema sa multi

    sg sam dobio net...

  5. #25

    Uobičajeno Odg: Treba mi savet u vezi L. gekona

    oki Zare, hvala !
    ■ Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with experience ■

Tagovi za ovu temu

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •