Prikaz rezultata 1 do 9 od 9

Tema: transport tarantula

  1. #1
    Član ice82'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    brus
    Postova
    77

    Uobičajeno transport tarantula

    Evo pripreme za transport tarantula
    ovu sliku mi je poslao lik od koga kupujem tarantule
    dakle tako ce ih upakovati u ovaj "thermo" paket i poslati autobusom
    -sve bi trebalo da bude u okay-
    naravno mnogo je lakse kad neko zivi blizu prodavca i moze to lako da kupi i preuzme-u suprotnom moramo se snalaziti kako znamo i umemo!!

  2. #2
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: transport tarantula

    Imaš dosta načina slanja, tj. dosta varijanti pakovanja, pitanje je samo kolike su tarantule, ako su male najbolje je u što manjim posudama da nema tumbanja, nemam sada slike ali bih poslato rado kako ja to pakujem, do sada su išle svuda bez ikakvih problema

  3. #3
    Član ice82'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    brus
    Postova
    77

    Uobičajeno Odg: transport tarantula

    ovo su male bas tarantule da ne kazem bebe neke su 1-2 presvlacenje neke 3-4 presvlacenje,verovatno ce staviti u posudu tarantulu i malo toalet papira-
    *sta bi trebalo da se kaze vozacu/kondukteru autobusa gde da stave taj paket?
    *kimo-na exit dolazim -pa bih mogao ako ne potrosim kintu da svratim i uzmem nesto sitno i eto tada bih napravio i fotku neku,pa da okacimo u ovoj temi da se vidi koja je varijanta pakovanja kod tebe

  4. #4
    Fanatik Miroslav'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd Bezanijska Kosa
    Postova
    1.392

    Uobičajeno Odg: transport tarantula

    Nemoj malo. Stavi onoliko papira koliko treba, tačnije dok se ne stvore prostori dovolje veličine da se tarantula u njih može uvući. Ako su prostori preveliki, onda od tumbanja može da leti po toj posudi. Najbolje je ked se zavuče negde.
    I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

  5. #5
    Član ice82'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    brus
    Postova
    77

    Uobičajeno Odg: transport tarantula

    dobro to ce poslusamo za papir
    Miroslave a moze li odgovor na ovo pitanje
    *sta bi trebalo da se kaze vozacu/kondukteru autobusa gde da stave taj paket?

  6. #6
    Fanatik Miroslav'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd Bezanijska Kosa
    Postova
    1.392

    Uobičajeno Odg: transport tarantula

    Pih, možda da paket stavi na mesto gde će se najmenje tumbati i da ne bude na nekom vrućem mestu. Nikad ne znaš šta može grejati baš u tom delu. Zato je bolje opomenuti.
    I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

  7. #7
    Ljubitelj egzotičnih životinja Cold_Beer'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    475

    Uobičajeno Odg: transport tarantula

    Citat Prvobitno napisao Miroslav Pogledaj post
    Pih, možda da paket stavi na mesto gde će se najmenje tumbati i da ne bude na nekom vrućem mestu. Nikad ne znaš šta može grejati baš u tom delu. Zato je bolje opomenuti.
    Na to treba posebno obratiti paznju,kazati vozacu da ne stavlja na toplo mesto paket,mom drugu je stigla skuvana tarantula i skuvane dubie,jer je vozac kreten ostavio paket na neodgovarajucem mestu.

  8. #8
    Član ice82'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    brus
    Postova
    77

    Uobičajeno

    mislim da ce biti fino upakovano -na fotografiji se vidi kako je to uradjeno
    a upoznat sam sa rizikom slanja-bus je bio jedina opcija-drugar ce pokusati da posalje paket po nekom putniku-bilo bi super da bude nekog ko me zna(nije iskljuceno da bude nekog)a ako ne bude onda kondukter/vozac kao poslednja opcija-i mene najvise brine da ih ne stavi negde gde je toplo-ma kad bih ja slao smarao bih vozaca 15 minuta dok ne budem siguran da ih je smestio na odgovarajuce mesto

    evo ovaj gore paket je stigao danas do mene-putovao je oko 9h
    na fotografiji se vidi kako su posudice upakovane u stiropor skroz
    a u posudicama je bilo bas dosta toalet papira u koji su se tarantule uvukle
    zatim je taj stiropor paket oblepljen sa selotejpom i na kraju preko upakovan u papir od novina i stavljen u kesu
    kad je stigao bus vozac je pitao "ko ima paket toplo-hladno"
    ja sam se javio -paket je bio ispod sedista vozaca
    dakle odlicno obavljen posao kad se sve rezimira

  9. #9
    Član ice82'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    brus
    Postova
    77

    Uobičajeno Odg: transport tarantula


Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •