Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Pomoc oko istrebljenja zmijskog ceslja ili ti scolopendre nije bitno koja vrsta

  1. #1
    Novajlija
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Podgorica
    Postova
    2

    Uobičajeno Pomoc oko istrebljenja zmijskog ceslja ili ti scolopendre nije bitno koja vrsta

    Dragi moji lepo je drzati zivotinje ja licno imam zlatnog retrivera, drzala sam i papagaje i hrcke i ribice ali ovo je po meni vrsta koja se treba isrebiti pod hitno!

    ne zelim nikome da stajem na zulj i da izazivam bilo kakvu raspravu ali trazim pomoc da mi ljudi pomognu da istrebim ovu gamad makar oko kuce ne mogu uvece cvece da zalivam koliko ih je, tacno me vise trah da pridjem bilo kojoj saksiji, ujedale su mi muza (koji je vise puta zavrsavao u hitnoj zbog toga) i devere i svi imamo traume od njih, neopisive a svake godine ih je sve vise i vise i sve su vece i vece i vece, u nasoj kuci ima 6-toro dece, mozete li da zamislite kako izgleda njihovo igranje u dvoristu, prvo se pregledava svaki kutak, svaki kamencic, svaki listic pa se oni pustaju da se igraju, imamo veliko dvoriste sa dosta trave, borova, cveca, sve se to svako vece zaliva da bi izgledalo onako kako treba.... a oni vole vlagu

    mozete li da zamislite mene i moj strah i paniku kada sam pre neki dan videla cerku koja ima 11 meseci kako je u usta strpala ceslja od 5 cm u usta sva sreca pa je vec bio crko, ne znam od cega niti mi je bitno, znam da sam se tresla satima posle toga (da znam da je nekima mozda i ovo smesno) ali meni uopste nije bilo.

    postoji li kakav otrov da se one istrebe a da kojim slucajem nije otrovan za decu (sve su u pitanju deca od 5 pa do godinu dana)

    pomagajte ovo vise ne moze da se izdrzi, ulaze u kucu zavlace se svuda nocne more od njih imam

    takodje ako nije problem uputite me na neki link gde mogu da pogledam gde zive, kako se razmnozavaju, znam da toga ima vec objasnjeno ali verujte isuvise mi je gadno da pretrazujem stranice...

    zaista razumem vas ljubitelje istih ali razumite i vi mene i moje gnusanje prema njima

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja DutchSc'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Karaburma
    Postova
    173

    Uobičajeno Odg: Pomoc oko istrebljenja zmijskog ceslja ili ti scolopendre nije bitno koja vrsta

    Ja imam firmu za istrebljivanje gamadi

  3. #3
    Novajlija
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Podgorica
    Postova
    2

    Uobičajeno Odg: Pomoc oko istrebljenja zmijskog ceslja ili ti scolopendre nije bitno koja vrsta

    Da ali ti si na Karaburni (koliko vidim) a ja u Podgorici... jedino ako krenes na letovanje pa svratis usput

  4. #4
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Pomoc oko istrebljenja zmijskog ceslja ili ti scolopendre nije bitno koja vrsta

    Zaista mislim da na forumu ljubitelja ovih predivnih stvorenja nema mesta za ovakvu temu a naročito za ovakav nastup. Ako ti je gadno da pretražuješ stranice, zovi nekoga da ti pomogne kome nije.

    Zaključavam temu.
    Potpis u pripremi!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •