Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 21 do 26 od 26

Tema: problem sa L. parahybanom

  1. #21
    Član TheBacko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Vranje
    Postova
    29

    Uobičajeno Odg: problem sa L. parahybanom

    Nije druže plivao u vodi ... ... mada mi se sviđa zamisao ... bila je mokra zemlja po mom mišljenju više nego što bi trebalo... ako to nije razlog onda stvarno nemem ideju , jer klopao je kako treba ,sve do presvlačenja , sve je išlo otprilike kako valja , bio je relativno aktivan, temperatura optimalna - obziromda je leto u kući je uvek oko 20-ak stepeni .... stvarno nemam pojma?

  2. #22
    Član minimall'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    batajnica
    Postova
    83

    Uobičajeno Odg: problem sa L. parahybanom

    imao sam i ja slicnih problema izgleda da je to hronicno da male tarantule imaju problem sa presvlacenjem razlog smrti nije to sto je imala zakrzljalu nogicu jer je jedna moja 3 puta zaredom dobijala te "kukice" i svaki put je bila druga noga ali sad je ok.... i meni se desavalo da preteram sa vodom jer male t trebaju male kutije i lako dolazi do prelivanja ali kao lek je dobro dosla mrezica za hvatanje ribica dovoljno je sitna da nemoze ni najmanja t da prodje a voda ispari za jedan dan, hranjenje posle presvlacenja izbegavam cekam da prodje makar 7 dana... sve sam te tvoje probleme imao ali nije doslo do uginuca mozda je sreca a mozda nam nisi sve rekao neznam

  3. #23
    Član TheBacko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Vranje
    Postova
    29

    Uobičajeno Odg: problem sa L. parahybanom

    pa nezam druže šta je problem, skoro mi se drug požalio da i on ima problem sa malom ciano, ili svi mi negde grešimo ili treba da se preselimo u zonu odakle su nam životinje - zbog idealnijih uslova ...
    elem, mislim da sam sve napisao što sam primetio, ne vidim razlog zašto bih nešto sakrio jer smatram da ovaj forum treba da ima isključivo edukativnu funkciju, eventualno konsultativnu,
    kao i za druženje ljudi koji dele slična interesovanja, tako da prikrivanje nekih stvari pa makar i sitnica po meni nema nikakvu svrhu....

    e čisto da znaš nisam te pogrešno shvatio niti se uvredio, čak mislim da ti je fora sa mrežicom odlična imam neke stare pa ću probati , nego sam čisto iskoristio priliku da posredno iskritikujem neke stvari koje se u zadnje vreme nalaze po forumu

  4. #24
    Ljubitelj egzotičnih životinja ritjzo'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    New Now
    Postova
    150

    Uobičajeno Odg: problem sa L. parahybanom

    Da ne otvaram novu temu postavicu pitanje ovde...

    Da li je neko imao problem sa malom parahybanom (1.5-2cm) dok ''lovi'' ?
    Ubacim joj lateralisa i ona ga prati po posudici i napadne ga i pust i on pobegne. Pa se onda valjda iznervira pa mlati nogama i pocne da trci za njim. I tako u krug dok ga konacno ne savlada.
    ''A woman who would steal your love when your love was all you had wasn't much of a woman - that, at least, was Tommy Haverlock's opinion.
    He decided to kill her.''

  5. #25
    Fanatik Miroslav'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd Bezanijska Kosa
    Postova
    1.392

    Uobičajeno Odg: problem sa L. parahybanom

    najverovatnije joj je plen malo veći (pogotovo ako daješ odraslog lateralisa) , pa joj treba vremena da ga savlada
    I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

  6. #26
    Ljubitelj egzotičnih životinja ritjzo'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    New Now
    Postova
    150

    Uobičajeno Odg: problem sa L. parahybanom

    Nije odrasli, lateralisi su mali jer je parahybana L4/5.. Savlada ga ona uvek kasnije. Nego mi to cudno kad se ''iznervira'' pa mlati nogama i napada na prazno kad ga ne uhvati. Nekad i pocne da trci za njim.
    ''A woman who would steal your love when your love was all you had wasn't much of a woman - that, at least, was Tommy Haverlock's opinion.
    He decided to kill her.''

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •