Prikaz rezultata 1 do 14 od 14

Tema: Jel moguce nabaviti i koja bi cena bila?

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja boky'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Lazarevac
    Postova
    196

    Uobičajeno Jel moguce nabaviti i koja bi cena bila?

    Jel moguce nabaviti mrezastog pitona, Zelenu anakondu ? koliko bi to izaslo.. posto vidim mrezasti su prilicno jeftini sa strane nekih 60e ako ne i manje .. anakonde 100-150e
    Ko uopste čita ovo

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja freepartyman'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    390

    Uobičajeno Odg: Jel moguce nabaviti i koja bi cena bila?

    Moguce je nabaviti i mrezastog i anakondu Ali moj tii je savet da dobro razmislis pre nego sto uzmes, jer i jedna i druga zmija su ogromne sa nepredvidjivim ponasanjem. Normal morf kod mrezastog je nepredvidjiv i agresivan dok su neki morfovi mirniji ali za njih ti treba minimum 1500 evra

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja boky'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Lazarevac
    Postova
    196

    Uobičajeno Odg: Jel moguce nabaviti i koja bi cena bila?

    pa koliko bi me izasao normal sa prevozom i sve (anakonda ili retic) i kako bih to mogao da uradim ? hvala na pomoci. heh pripitomicu je valjda .. ipak necu uzeti odraslu sigurno
    Ko uopste čita ovo

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja freepartyman'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    390

    Uobičajeno Odg: Jel moguce nabaviti i koja bi cena bila?

    Mozes da odes do Hamma (sajam u Nemackoj) pa da probas da prosvercujes..Stavis u dzep od jakne zmiju i na autobus do kuce Jos jednom dobro razmisli jer i za one koji su dugo godina drzali velike burmance bude nezgodno da barataju sa mrezastim..Mnogo je brz za svoju velicinu a o feeding responsu da ne govorim

  5. #5
    Ljubitelj egzotičnih životinja boky'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Lazarevac
    Postova
    196

    Uobičajeno Odg: Jel moguce nabaviti i koja bi cena bila?

    a sta bude ako te navataju sa zmijom u dzepu :P posto nije bas mala.. mislio sam mozda i do bugarske to je blizu, imaju i oni svasta
    Ko uopste čita ovo

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja freepartyman'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    390

    Uobičajeno Odg: Jel moguce nabaviti i koja bi cena bila?

    Ako te navataju ides da tucas kamen sest meseci Nisam siguran treba da se raspitas malo, ali mislim da kako god okrenes na*ebao si ga ako te uhvate

  7. #7
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja spiderboy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    bečej
    Postova
    833

    Uobičajeno Odg: Jel moguce nabaviti i koja bi cena bila?

    evo i ja da ti odgovorim,ako te uhvate da zmijom sledi ti krivična prijava za krijumčarenje životinje sa CITES-liste(ali i da nije sa liste,prijava ti ne gine),kazne tu nisu nimalo naivne ali tačnije informacije nemam,životinju ti naravno oduzmu bez daljnjeg,druga varijanta da nadješ nekog ko će to da ti prenese uz adekvatnu novčanu naknadu,sve u svemu uvek rizična akcija,i za tebe i za životinju,legalan način da se to uveze za privatnu osobu ne postoji,možeš tražiti uvoznu dozvolu od nadležnih organa ali se oni ne ododbravaju za privatna lica,koliko sam ja upućen

  8. #8
    Ljubitelj egzotičnih životinja freepartyman'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    390

    Uobičajeno Odg: Jel moguce nabaviti i koja bi cena bila?

    Za tu dozvolu ti treba debela veza, kao i za sve dozvole kod nas

  9. #9
    Ljubitelj egzotičnih životinja boky'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Lazarevac
    Postova
    196

    Uobičajeno Odg: Jel moguce nabaviti i koja bi cena bila?

    Hvala na pomoci Znaci moracu da pocepam donji deo jakne, ubacim zmiju i zasijem

    A kakva li je ponuda u bugarskoj ili nekoj blizoj zemlji.. posto u Nemackoj panduri zaustavljaju bus na svakih 200 metara i vrse kontrole neke makar kad sam ja bio..a iz Bugarske mozes da prosvecrujes tonu kokaina i da ne provale
    Ko uopste čita ovo

  10. #10
    Član Niks'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    novi sad
    Postova
    72

    Uobičajeno Odg: Jel moguce nabaviti i koja bi cena bila?

    boky, u bugarskoj se moze naci mrezasti sigurno, samo se malo bolje raspitaj i naci ces ga..

  11. #11
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dragan Gacic'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    159

    Uobičajeno Odg: Jel moguce nabaviti i koja bi cena bila?

    Citat Prvobitno napisao spiderboy Pogledaj post
    evo i ja da ti odgovorim,ako te uhvate da zmijom sledi ti krivična prijava za krijumčarenje životinje sa CITES-liste(ali i da nije sa liste,prijava ti ne gine),kazne tu nisu nimalo naivne ali tačnije informacije nemam,životinju ti naravno oduzmu bez daljnjeg,druga varijanta da nadješ nekog ko će to da ti prenese uz adekvatnu novčanu naknadu,sve u svemu uvek rizična akcija,i za tebe i za životinju,legalan način da se to uveze za privatnu osobu ne postoji,možeš tražiti uvoznu dozvolu od nadležnih organa ali se oni ne ododbravaju za privatna lica,koliko sam ja upućen

    u pravu si...nikakve dozvole uvoza zivotinja se na izdaju fizickim licama, pogotovo ne cites dozvole, samo privatnim odgajalistima...a to dobiti je teze nego npr... prosvercovati slona...ja mislim...

  12. #12
    Član Niks'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    novi sad
    Postova
    72

    Uobičajeno Odg: Jel moguce nabaviti i koja bi cena bila?

    da li je iko bio u situaciji,ili zna nekog ko je bio u situaciji da drzi kuci zmiju, i komsija koji ga ne podnosi (primera radi) ga prijavi...sta se onda desava s'obzirom da niko od nas nema papire za svoje ljubimce? ima li policija pravo da ga oduzme?

  13. #13
    Novajlija
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Loznica
    Postova
    2

    Uobičajeno Odg: Jel moguce nabaviti i koja bi cena bila?

    da i mene interesuje ovo shto je pitao NIks.Zvala me je jedna zena za zmiju poshto je prodajem odmah je pristala na cenu i treba da dodje za koji dan,ali me je pitala i za dozvolu,pa da nije neko iz onih oraganizacija?

  14. #14
    Član Oggy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    71

    Uobičajeno Odg: Jel moguce nabaviti i koja bi cena bila?

    Ma nece niko da dolazi na kucu da vam uzima zivotinje, samo je zeznuto da se iznose napolje... Nisam siguran da li zakonski imaju pravo, mislim da ne. Ali u svakom slucaju jos nisam cuo da se to nekome desilo...

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •