Prikaz rezultata 1 do 10 od 10

Tema: jos jedna zmija u kuci

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dragan Gacic'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    159

  2. #2
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: jos jedna zmija u kuci

    E, ovo je konačno primer korektnog članka, i ispravnog prenošenja informacija, bez naduvavanja. Nisu preterali u dužini zmije, niti su pisali da je u pitanju šarka Kamo sreće da su svi članci ovakvi.

  3. #3
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: jos jedna zmija u kuci

    Jedino ta izjava da je intervencija prošla bez incidenata... šta je mogao da bude incident, da radnicima zoo higijene presedne ručak kada pomirišu beloušku ili šta?
    Potpis u pripremi!

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja concepcion'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    beograd
    Postova
    114

    Uobičajeno Re: jos jedna zmija u kuci

    ih bre,mogla je da ih pojede zmija je to ljudi

  5. #5
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: jos jedna zmija u kuci

    Samo na to imam zamerku. Znam da ta izjava nije zlurado data i ljudi jesu lepo odneli zmije i istovarili ih u najbliži šumarak kao što i treba da se uradi ali nisu baš morali da naglase da je intervencija prošla bez incidenata jer su očekivali da im se takvo pitanje postavi. Kada se vadi medved iz dvorišta, takva priča se završava komentarom da je sve prošlo bez incidenata ali kada se izbacuje zunzara iz kuhinje, takva izjava je potpuno suvišna.

    U ovom slučaju, izjava implicira da je do incidenta moglo da dođe ali nije. Međutim, i to će se popraviti. Bar ih nisu ubili i to je jako veliki napredak.
    Potpis u pripremi!

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja D@nijel'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Centar nedodjije
    Postova
    385

    Uobičajeno Odg: jos jedna zmija u kuci

    Meni se nesvidja naslov:
    Guje napale Beograd!
    Nekako opet mozes da pomislis bog zna sta.Ja mislio sad neka opsada hiljade zmija krenulo da hara gradom.
    Gusteri-Eublepharis macularis,Pogona viticeps.Zmije-Epicrates cenchria maurus,Python regius.

  7. #7
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: jos jedna zmija u kuci

    Naslov je grozan i netačan jer su guje otrovnice dok se u tekstu pominju neotrovne zmije tako da je naslov čista neistina ali na to sam već navikao. Tekst jeste malo bolji od proseka ali je to još na jako lošem nivou. Više mi je zasmetala izjava zoo higijene ali njih vadi što su se pokazali na delu.

    Mislim, sitničarim i ja... lepo su uzeli zmije i odneli ih na sigurno mesto i pustili. Ljudima svaka čast i treba ih pohvaliti.
    Potpis u pripremi!

  8. #8
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dragan Gacic'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    159

    Uobičajeno Odg: jos jedna zmija u kuci

    Ja bas zbog toga posle postavljanja clanka nisam nista komentarisao...bas zato sto je clanak relativno ok...za razliku od prethodnih koje smo svi zajedno kritikovali...i u pravu ste..naslov je jedino debilan, kao da na milioni zmija napadaju Beograd...

  9. #9
    Banned
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    117

    Uobičajeno Odg: jos jedna zmija u kuci

    A doticna bi mogla malo vise da povede brigu o higijeni. Dobro je da je nisu i pacovi pojeli!

  10. #10
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: jos jedna zmija u kuci

    OK, shvatio sam da je tebi cilj da se prepucavaš i to ovde prestaje. Neću ni ja više da dobijam prijave zbog tebe a i neću da pišem o glupostima na terarističkom forumu. Pregledao sam tvoje postove i ti nemaš ni jedan jedini koristan post na celom forumu a imaš samo 2-3 pitanja koja su u skladu sa temom foruma.

    Rešenje je prosto, prebačen si u grupu za moderaciju. Šta to znači? To znači da svaki tvoj post od sada mora da bude odobren od strane nekog moderatora da bi se video na forumu. Odobreni će biti samo i isključivo postovi koji su vezani za teraristiku.

    Ovde takođe molim ostale članove da ne prozivaju Zdravka jer neće moći da odgovori i da se ovo završi ovde.

    Hvala.
    Potpis u pripremi!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •