Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 40 od 44

Tema: Predlog,ujedno i ponuda

  1. #21
    Ljubitelj egzotičnih životinja Movski'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    Kragujevac
    Postova
    205

    Uobičajeno Odg: Predlog,ujedno i ponuda

    Odustajem ja od svega... Vi se dogovarajte kako i sta... Poz

  2. #22
    Ljubitelj egzotičnih životinja ganjachica zmajeva'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    155

    Uobičajeno Odg: Predlog,ujedno i ponuda

    Pre svega jedno pitanje: Da li je neko od vas ikada radio pripremu za štampu?
    Never sleep. Know that you have a Dragon hunting you for vengeance ....

  3. #23
    Fanatik rassa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    NS
    Postova
    1.064

    Uobičajeno Odg: Predlog,ujedno i ponuda

    to ce ti sto stampaju da se pripreme

  4. #24
    Ljubitelj egzotičnih životinja ganjachica zmajeva'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    155

    Uobičajeno Odg: Predlog,ujedno i ponuda

    Pa neće. Ti što štampaju će vam najverovatnije vratiti ovakav rad. Većina ljudi koja hoće nešto da štampa samo skine sliku sa neta, malo je obradi (u ovom slučaju ste izbrisali pozadinu i stavili elipsu) i to pošalju na štampu.

    Slike na netu su u RGB bojama i u rezoluciji 72px, a za štampu vam treba CMYK paleta i 300px rezolucija. Imate dve opcije što se tiče ovih slika, da vam u štampi ispadnu otprilike veličine 1 x 1cm ili da ih razvuku na željenu veličinu i da budu musave. I na ove drečavo zelene boje zaboravi jer su ovo što vidiš RGB boje, CMYK su dosta zagasitije.

    Otvori sliku koju si izabrao za štampu u Photshopu, idi na Image Size i podesi u Document Size resoluciju na 300 i zumiraj na 100% pa ćeš videti kako će ispasti u štampi.

    Moj savet je da skinete neke dobre stock fotke i da napravite anketu koje bi životinje voleli ljudi da imaju i da to štampate napred, a da zadnju stranu skroz izbacite. Dodajte još u ćošak majice www.teraristika.org i mislim da je to sasvim dovoljno.
    Skoro sam štampala sestri majicu u BG i ispala me je oko 700 din. To nije mnogo a kažu da je ta prodavnica jedna od skupljih. Ako radite nalepnice nije bitno da li imate jedan dizajn ili 10 jer tu nije bitna količina da bi se smanjila cena. Ako radite sito štampu sve ispod 50 komada je besmisleno a ne znam da li će biti toliko zainteresovanih na forumu.

    Već sam na jednom forumu učestvovala u organizaciji pravljenja majica i nije ni malo lako. Mogu da vam pomognem oko pripreme za štampu, ali vi morate da smislite šta hoćete da štampate.

    Srećno.
    Never sleep. Know that you have a Dragon hunting you for vengeance ....

  5. #25
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Predlog,ujedno i ponuda

    Ti si svoj predlog već dao u kafiću.
    Ajde pusti i druge ljude da nešto predlože, ispoštuj tuđu temu ako ništa drugo.
    There's no place like 127.0.0.1

  6. #26
    Fanatik rassa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    NS
    Postova
    1.064

    Uobičajeno Odg: Predlog,ujedno i ponuda

    stavio sam ovde jer kao sto i sam vidis, valjda, veci je odziv jer je tema upravo za majice i slike na njima

    nego,
    @ganjachica zmajeva
    evo te slike, probaj da vidis kako ce ispasti na majici, zoomiraj i to



    ovu sliku sam sebi napravio, i tonceku i jos nekima, kao logo za forume, msn itd, nisam planirao za majice, pa zato slika nije veca, boljeg kvaliteta i ostalo

  7. #27
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Predlog,ujedno i ponuda

    Citat Prvobitno napisao rassa Pogledaj post
    stavio sam ovde jer kao sto i sam vidis, valjda, veci je odziv jer je tema upravo za majice i slike na njima
    Pazi stvarno, ovde je veći odziv? Elem, meni se učinilo da je Movski otvorio temu zbog realizacije njegove ideje pa si ti uleteo u njegovu temu sa svojom idejom koju si ranije već prikazao? Zato ti i kažem da bi mogao malo da ispoštuješ tuđe diskusije.

    Mada, s obzirom da mi se sve to učinilo samo ti udri, nastavi gde si stao, neću se više mešati.
    There's no place like 127.0.0.1

  8. #28
    Član mmsl'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    kragujevac
    Postova
    78

    Uobičajeno Odg: Predlog,ujedno i ponuda

    ...e ljudi aj da ne polemisemo mnogo i ne razvlacimo, da napravimo jednu anketu, od 10 razlicitih zivotinja. 5 zivotinja koje budu imale najvise glasova ce biti izabrane za majce, i uradicemo njih napred, a pozadi ce samo pisati www.teraristika. org. Znaci svako ko zeli majcu mocice da izabere jednu od tih pet zovotinja da mu se odradi i to je to. Tako mislim da ce svi biti zadovoljni...
    ...sve sto vise upoznajem ljude, sve vise cenim zivotinje...

  9. #29
    Ljubitelj egzotičnih životinja Sava car'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    250

    Uobičajeno Odg: Predlog,ujedno i ponuda

    Rasso nisi sklonio pločice sa te slike? stvarno bi bilo mnogo bolje

  10. #30
    Fanatik rassa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    NS
    Postova
    1.064

    Uobičajeno Odg: Predlog,ujedno i ponuda

    Citat Prvobitno napisao marko Pogledaj post
    Pazi stvarno, ovde je veći odziv? Elem, meni se učinilo da je Movski otvorio temu zbog realizacije njegove ideje pa si ti uleteo u njegovu temu sa svojom idejom koju si ranije već prikazao? Zato ti i kažem da bi mogao malo da ispoštuješ tuđe diskusije.

    Mada, s obzirom da mi se sve to učinilo samo ti udri, nastavi gde si stao, neću se više mešati.
    to nije moja ideja, nek on radi i pravi za svakoga s mojom slikom ako oni oce bas tu sliku, ja necu nista, njemu, znaci njemu, movskom, tom koji je otvorio temu, e njemu 'dajem' moju sliku pa nek stampa za sve kojima se bas ona dopada

  11. #31
    Član
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    19

    Uobičajeno Odg: Predlog,ujedno i ponuda

    Auuuuu ljudi....

    Ja cu da skratim pricu,
    Ja sam reklamne materijale svakakve vrste radio, a tu naravno i spadaju majice. Majice su jako komplikovane...Verujem da je Ganjacica zmajeva u nekom od predhodih postova jako lepo rekla..Svi ce vam to vratiti jer je tako nesto ne moguce odraditi. Oni koji vam kazu da mogu, nije da vas lazu, ali cete se razocarati jako brzo. Takva ideja sa tako vernom slikom moze se odraditi ali na zalost tako nesto ne traje dugo. Dva tri pranja i to je to.

    Moj predlog vam je da radite sityo stampu...moze se raditi stampa u vise boja...ali slike kao sto su one prvobitne bile...su jako lepa, ali neizvodljiva varijanta.

    Ako nekome treba bilo kakav savet...pa cak i stampanje tih majica mozemo se jako lako i lepo dogovoriti jer kao sto kazem..imam i iskustva i veza...

    Nisam bas nesto skratio, ha?

  12. #32
    Član mmsl'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    kragujevac
    Postova
    78

    Uobičajeno Odg: Predlog,ujedno i ponuda

    E ljudi vi sad odoste totalno na drugu pricu. Lepo je to sto ste vi napisali o stampi. Ali mi nismo trazili to, vec predlog sta da stampamo, znaci ne kako i gde nego sta. A sto se tice stampe, radice je moji radnici, oni ce da odrade i pripremu i stampu, na mojim materijalima i sa mojim masinama tako da ce cena biti minimalna. A radice se Digitalna sublimacija, a priprema kao za ofset stampu. Ako zelite trba samo da se odlucite sta de se stampa i to je to, da ne razvlacimo vise...
    ...sve sto vise upoznajem ljude, sve vise cenim zivotinje...

  13. #33
    Član nickme'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Beograd
    Postova
    82

    Uobičajeno Odg: Predlog,ujedno i ponuda

    Kolika bi bila okvirna cena majica?
    Da li ima zhenskih i dechijih modela da zakitimo decu i zhene ?

  14. #34
    Ljubitelj egzotičnih životinja Movski'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    Kragujevac
    Postova
    205

    Uobičajeno Odg: Predlog,ujedno i ponuda

    Prijatelju nema nis od ovoga Vidis da svi nesto izmisljaju i svako hoce drugacije... To tako ne moze :/ ###... Ja i mmsl smo se trudili koliko smo mogli da odradimo te ovako te onako... svi hoce drugacije... Kad se lepo dogovorimo i ne budemo ovakvi kakvi smo,onda cemo da radimo... -.-

  15. #35
    Ljubitelj egzotičnih životinja MRGooD25'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    160

    Uobičajeno Odg: Predlog,ujedno i ponuda

    Sto onda ne napravite konkurs za slike i one koje budu imale najvise glasova ne izaberete! Tako je najlakse!

  16. #36
    Fanatik rassa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    NS
    Postova
    1.064

    Uobičajeno Odg: Predlog,ujedno i ponuda

    e pa bio je konkurs pa nek se sad iskoristi, nek te slike udu na majice

  17. #37
    Fanatik rassa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    NS
    Postova
    1.064

    Uobičajeno Odg: Predlog,ujedno i ponuda


  18. #38
    Ljubitelj egzotičnih životinja Movski'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    Kragujevac
    Postova
    205

    Uobičajeno Odg: Predlog,ujedno i ponuda

    Ova slika je super Rasso alal vera...

  19. #39
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Predlog,ujedno i ponuda

    Da mi nastavimo sa predlozima.



    Boljeg predloga od ovog nema, niti će ga biti
    Poslednji izmenio nenad; 24.10.10. u 16:19.
    There's no place like 127.0.0.1

  20. #40
    Ljubitelj egzotičnih životinja Sava car'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    250

    Uobičajeno Odg: Predlog,ujedno i ponuda

    ova crna majica u vizio shopu soma dindzi jos je i body...pa da kazu ljudi vidi baja sa teraristike

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •