Prikaz rezultata 1 do 7 od 7

Tema: Da li svaka Psalmopoeus irminia prska izmetom?(pogledaj video)

  1. #1
    Banned
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    117

    Uobičajeno Da li svaka Psalmopoeus irminia prska izmetom?(pogledaj video)

    Da li svaka Psalmopoeus irminia prska izmetom ili to zavisi od jedinke do jedinke? Hvala unapred!


  2. #2
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja DigiNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    733

    Uobičajeno Odg: Da li svaka Psalmopoeus irminia prska izmetom?(pogledaj video)

    Mozda joj se u datom trenutku prikakilo
    Kud koji mili moji!
    josifpancic.com

  3. #3
    Banned
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    117

    Uobičajeno Odg: Da li svaka Psalmopoeus irminia prska izmetom?(pogledaj video)

    Da ali bas toliko i toj meri. Nisam to video nikada. Prvi put kod Irmini-e!

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja D@nijel'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Centar nedodjije
    Postova
    385

    Uobičajeno Odg: Da li svaka Psalmopoeus irminia prska izmetom?(pogledaj video)

    Da to je bilo u trenutku,nije to namerno uradila.Koliko znam tarantule to ne rade.Ali poznato je da su arborealne vrste kreceri no1(to znaci da kenjaju kao besne po staklu) tako da ovo nije cudno.Poteralo je i eto ga.
    Imao sam ja tri arborealne i stakla su uvek bila zamazana ma koliko god puta cistio.
    Gusteri-Eublepharis macularis,Pogona viticeps.Zmije-Epicrates cenchria maurus,Python regius.

  5. #5
    Ljubitelj egzotičnih životinja jonathan-sic'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    zenica
    Postova
    205

    Uobičajeno Odg: Da li svaka Psalmopoeus irminia prska izmetom?(pogledaj video)

    Moja Rosea prlja. U pocetku sam mislio da je od vode, zemlje, ili cega l ivec.. dok nisam vidio. Bas je odsetala na jedno mjesto, okrenula se prema staklu i odradila. Sad' ne znam koliko je to za Roseu obicaj.

  6. #6
    Banned
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    117

    Uobičajeno Odg: Da li svaka Psalmopoeus irminia prska izmetom?(pogledaj video)

    Mislim da terestrijalne vrste ne krece toliko i ne prskaju a dok arborealne ipak to rade cesce. Irminije su ekstremne po tom pitanju!

  7. #7
    Član acajelen'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    beograd
    Postova
    70

    Uobičajeno Odg: Da li svaka Psalmopoeus irminia prska izmetom?(pogledaj video)

    To radi moja paraphysa i c. cyaneo. Mislim da to rade samo kad su na nepoznatoj teritoriji ili uplasene. Ove moje su to radile samo kad bi ih ganjao po ter. da ih uzmem ili kad bi ih premestao.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •