Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Moj prvi

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja dragon'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    205

    Uobičajeno Moj prvi

    Eto konačno je na red nakon dosta godina druženja sa paucima došel i prvi škorpion na red.
    Malac je stari oko 1 mjesec veliki je cca 2cm. Vrsta je Heterometrus Laoticus spol nepoznat. Ako neko ima doma da veli kakvu ima narav itd...






  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja dragon'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    205

    Uobičajeno Odg: Moj prvi

    Kaj niko? :-(

  3. #3
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Moj prvi

    Pa verovatno je ko svi ostali Heterometrusi, raste ogromno i ako nisu bas na toplom sporo. A ceo taj rod ima zbrkane nazive vrsta po mom misljenju. Ko zna da li je to bas H. laoticus, vecina su slicne i male razlike ih odvajaju. Usput da li je greska ili nije ime vrste ide malim slovom , nisam cepidlaka ali ono mozda nekom znaci...
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja dragon'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    205

    Uobičajeno Odg: Moj prvi

    Citat Prvobitno napisao Bifrost Pogledaj post
    Pa verovatno je ko svi ostali Heterometrusi, raste ogromno i ako nisu bas na toplom sporo. A ceo taj rod ima zbrkane nazive vrsta po mom misljenju. Ko zna da li je to bas H. laoticus, vecina su slicne i male razlike ih odvajaju. Usput da li je greska ili nije ime vrste ide malim slovom , nisam cepidlaka ali ono mozda nekom znaci...
    to sve znam al sam štel znati iz prve ruke. Da ime vrste ide malim slovom greška :-)

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •