Ne kontam sto ti imas nesto protiv onih ljudi koji nece da kazu nista iz ko zna kog razloga?
Ti si rekao svoje,bio si prijavljen i sumljas na njega i to je to.
Ne moze neko drugi da kaze "e i ja sumljam na njega" a pritom je imao samo jedan kontakt sa njim il ga ni ne poznaje a cuo je od nekog.
Aj reci mi molim te...evo primjer sad ovaj.
Ti si izneo i rekao da mislis da te je Pedja prijavio i ja sam to u ovom slucaju procitao ili u nekom drugom slucaju,dok smo pili pice cuo(neznajuci sta je izmedju vas dvoice i dal ti pricas istinu). Ne govorim da lazes!
Za neko odredjeno vrijeme opet bude nesto i krene prica ponovo i kako da ja tvrdim da odredjena osoba prijavila kad sam cuo od tebe da sumljas na nju?
Ja da imam dokaze ja bi odmah objavio i rekao koga da se cuvate i ko je taj al ovako bez dokaza necu nikog da spominjem i stavljam na crnu listu.
Ne mogu ja sad,eto Pedju,posto si ga ti spomenuo, da optuzim da je on to uradio a nemam nikakav dokaz.
I sta da me neko pita kako znam da je on...sta da kazem...cuo?
Ja sam samo rekao da sam upoznat sa pricom o prijavljivanju i ne vidim zasto bi morao da uperim prstom na nekoga ako sam samo to cuo.
Ti si drugo,ti si bio prijavljen i sumljas u odredjenu osobu i to si iznio javno (svaka ti cast na tome)
Ja mogu samo da iznesem javno moje iskustvo sa eto Pedjom posto si ga spomenuo i sa Kimom i Homerom koje sam ja pomenuo.
Naravno ako nekog to uopste i zanima!