hteo sam da pishem par rechi o tome kakvo je stanje foruma , bash mi padne ono zhao shto nema vishe toliko aktivnosti , jedan post dnevno do maksimum nekoliko i to je to... neznam dali su se ljudi otkazali od teraristike i od zhivotinje , ili bas stagniraju sve ide glatko nemaju probleme imaju te zivotinje ne rade nista novo ili sta se vec desava nije mi bas jasno... vidim da je nenad jos uvek najaktivniji bravo nenade , tu su kimo i zarko i onda to je to ... po neka ponuda , po neka tema o tarantule. reptile vishe skoro i da nema nishto o njima. Narocito kad otvorim "Uradi sam" sekciju se razocaram , ja se osecam dosta kreativno i volim kad vidjam ideje i da ljudi neshto rade. bash cu posle nove godine otici do zarka u nish pa uzecu millija a mozda i jos nesto (nadam se). hteo bih b. smithi , da se oprobam i ja kod paukova ali mi malko frka jer mi se seka uzasno plasi od pauka :/ videcemo o tome al se ja vratim za koji dan sa slikama terariuma. bilo bi lepo kad bi ljudi postirali svoja napredovanja a i problema pa mi to malo diskutiramo , ko nezna procita i nauci. sve u svemu nostalgija mi je starog izgleda foruma i ta aktivnost koja je tamo bila :/ pozdrav svima (izvinenje moderatorima ako vec postoji ovakva tema)