Evo proslo, ja mislim, jedno tri i po mjeseca kako je kod mene sve bilo u redu(sto je pravo cudo), al' duze od toga izgleda nije moglo. Meni su rekli da su za male tarantule najbolji oni tenebriji, pa sam te i nabavila, medjutim ja sam na internetu, umjesto da nadjem kako da ih odrzavam u zivotu, u stvari procitala kako da napravim koloniju, a to sam shvatila tek poslije dva mjeseca posto su crvici toliko porasli da tarantule vise nisu htjele da ih jedu (a da ne pricam kako sad imam punu kutiju buba s kojima ne znam sta da radim). Mislila sam da mozda treba da se presvuku, ali onda bi ispalo da se stalno presvlace i nikad ne jedu. I kad je proslo jedno 5-6 dana da su ti crvi onako besveze stojali u kutijicama, ja onda kupim nove i one pojedu po jednoga, al kad sam im sledeci put htjela dat opet primjetim da nece da ih pojedu i opet su crvi 5-6 dan bezveze stajali u kutijicama, pa sam skontala da sad vec mozda i treba da se presvuku, al' to je samo maculata uradila i sad opet nije nista jela ima jedno desetak dana, a ova druga se jos nije presvukla i kod nje ima jedno petnaestak dana kako nije jela. Povecala sam im temperaturu i vlagu, ali nije pomoglo. Nadam se da neko ima prijedloga sta da radim.