Zdravo drustvo, imam jedan predlog za sve iskrene ljubitelje tarantula,a i svih ljubitelja egzoticnih zivotinja,sve sa ciljem popularizacije ovog hobija kod nas.Predlazem da razmnozimo lasidoru parahybanu(siguran sam da neko ima odrasle jedinke za razmnozavanje), podelimo medjusobno po 150-200 mladih na odgajanje do velicine 3,5-4cm i onda ih poklonomo svim zainteresovanim(pod uslovom da do sada nisu imali T) na nekom trgu u nekom vecem gradu,mozda u Beogradu.Jos jedan uslov koji ce morati da ispune buduci vlasnici je da se uclane u nase udruzenje koje cemo takodje osnovati(krajnje je vreme).Sve ovo je veoma potrebno jer na primer ja nisam ni imao pojma da neko u ovoj zemlji ima tarantulu, sve dok mi drug iz Amerike nije rekao da na netu ima ovakav forum i kod nas.Zamislite jos 2000 hobista! Imalo bi prostora za sve, a i ljudi koji se bave prodajom zivotinja,hrane i opreme ce prosiriti svoju ponudu pod navalom novih hobista zeljnih novih i novih vrsta(kao i ja).Napominjem da bi sve bilo bezprofitno,sa ciljem povecanja broja ljubitelja.Tu bi dosao i sajt,neka TV emisijica,mozda neki caspis,predavanja i tribine......sigurno bi se nasao neko i za to.Svaka kritika,predlog i ideja su dobrodosli!