Prikaz rezultata 1 do 11 od 11

Tema: Ideja za terarijum

Threaded View

  1. #1
    Član
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Nova Pazova
    Postova
    16

    Uobičajeno Ideja za terarijum

    Cao ljudi,
    pravim ideju za novi terarijum za moju iguanu pa cu da vam postujem skicu koju sam iscrtao i objasnjenje sta je sta pa ako neko ima neke sugestije slobodno recite jer jos uvek imam fore da izmenim kako hocu dok ne napravim zadnju skicu i dam stolaru da odradi.

    Dakle ovako, donji deo i zadnji deo su komplet drvo (jos cu videti od kog drveta cu sve raditi, naravno zavisi cena) s' tim sto ce na donjem delu ici staklo zbog podloge a i ispod stakla ce ici grejac folija. Najverovatnije ce zadnji deo ostati samo drvo.
    Sa obe strane (leva i desna) ide drveni "okvir" i izmedju staklo.
    Gornji deo je drveni sa otvorom za ventilaciju i sijalicu i naravno kabal za neonku (samo rupa mala koju nisam skicirao).
    I prednji deo je malo komplikovaniji, znaci ima 2-je velikih vrata (staklo u sredini) i skroz dole treba da ima mogucnost da mogu da izvucem grejac foliju ispod stakla, za to imam ideju kako da se uradi ali mi fali ideja kako da napravim mala vratanca da ne moram da otvaram velika kada stavljam hranu.
    Ta mala vratanca bi trebala da budu negde u gornjoj polovini jednoj od velikih. Imali li neko ideju kako to resiti ?

    Pozdrav,
    Beli

    edit : duzina 2m
    edit 2 : mozda ovo ipak pripada u Uradi Sam deo foruma kad malo bolje razmislim, ako je tako molio bih da neko prebaci temu...
    Slike Slike
    Poslednji izmenio Beli; 10.01.09. u 19:58. Razlog: heh

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •