Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 20 od 104

Tema: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja crow'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Vojvodina
    Postova
    138

    Uobičajeno Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    pogledajte na Akvarij.net-u ko je bio EL Djapo...kad ne mozete ovde..sramota!!
    http://img19.picoodle.com/img/img19/3/12/2/f_trim_f4fc996.gif

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: Tužna vest

    Bravo Crow
    Kad nije imao mogucnosti ovdje da predstavlja svoju ljubav prema zmijama otisao je na akvarij net!
    Odavde je otisao zbog zlih jezika
    Neka se srame one jajare koje su ga pljuvale iza ledja a predstavljale se kao da su mu drugari
    Sramota
    Jedan je El Djapo

  3. #3
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Tužna vest

    O čemu se ovde priča? Zaista nije trenutak i tema da se ovako priča. Čovek je poginuo...

    Njemu je jednostavno bilo bolje na akvarij netu. Tamo je odlična ekipa i mnogo odličnih poznavaoca i ljubitelja zmija i više mu je prijao taj forum. Šta fali tome? Ovde je imao i nalog Sepp i poslednja poseta mu je 17.04.2012. Samo mi je žao što ga više nećemo videti ni na jednom forumu
    Potpis u pripremi!

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: Tužna vest

    Geni....nista na tvoj racun!
    Izvini molim te,nije tebi bilo namjenjeno vec nekim drugim ljudima,prepoznace se oni.
    Morao sam da kazem jer mi je krivo....pljuvali su ga iza ledja a danas ga kao zale!
    Da ne pricam o nabacivanju inspekcije
    Cinicne jajare...nek vas je sramota!
    Niste mu ni do koljena!
    Izvini sto sam zalutao sa ovakvim komentarom al morao sam da kazem,nepravda me ubi
    Jedan je El Djapo

  5. #5
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Tužna vest

    Ma nisam ni ja hteo oštro da zvučim nego mi stvarno nije da ovakvu temu pretvorimo u raspravu.

    Daj da više iznesemo taj prljav veš. Nisam ni znao da je Djapu neko prijavio ali znam za Nanada i Celava i muka me uhvati kada se toga setim. Samo bih voleo da neko jednom javno kaže ko je to. Stalno kruže neke priče a niko ništa da kaže. Ja sam prvi da se to raščisti ali stvarno molim sve da ovo prebacimo van ove teme. Nekako mi ne ide da stoji ovde. Samo da se prebace postovi u novu temu i neka se ovo nastavi, treba da se nastavi...
    Potpis u pripremi!

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: Tužna vest

    Naravno druze...nije ovo za tu temu.
    Izvini molim te jos jednom!
    Jedan je El Djapo

  7. #7
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Izdvojio sam. Crow, izivni ako se ne slažeš i možeš slobodno da postaviš poruku u onoj temi ako to želiš.

    Voleo bih da se neke stvari iznesu na videlo i ova tema može da bude za to... ili neka nova.
    Potpis u pripremi!

  8. #8
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja DigiNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    733

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Sad citam vesti i ne mogu da verujem da je neki magarac preticao neka kola naravno u mercedesu je bio covek i da je onda naleteo pedju i njegovog predpostavljam drugara,nisam ga poznavao ali su mi neki stariji clanovi pricali o njemu i da je imao veoma veliku kolekciju ! STRASNO
    Kud koji mili moji!
    josifpancic.com

  9. #9
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    To je stara vijest iz 2009god!
    Slucajno se potrefilo da je isto ime i prezime.

    El Djapo je imao udes vozeci skuter,prebacen je u urgentni centar al je podlegao od zadobijenih povreda!
    Jedan je El Djapo

  10. #10
    Ljubitelj egzotičnih životinja SxOne'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    304

    Uobičajeno Odg: Re: Tužna vest

    Citat Prvobitno napisao Geni Pogledaj post
    ...Daj da više iznesemo taj prljav veš. Nisam ni znao da je Djapu neko prijavio ali znam za Nanada i Celava i muka me uhvati kada se toga setim. Samo bih voleo da neko jednom javno kaže ko je to. Stalno kruže neke priče a niko ništa da kaže. Ja sam prvi da se to raščisti.........i neka se ovo nastavi, treba da se nastavi...
    Verujem da bi svi voleli to da znaju, ali da li vi stvarno mislite da ce taj neko da kaze "da ja sam vas drukao" ? da je drukanje za zvaku pa ok javio bi se,,, ali kapiram da su ovde ozbiljne krivicne prijave + oduzimanje retkih zivotinja ili kakvih god, nisam upucen...
    naravno da se niko nece oglasiti, uzaludna borba... pre od usta do usta ako procuri, shto nikad nije iskljuceno...

    a El Djapo-a nisam znao, eto shto sam pohvatao od ranije iz nekih tema da ima svashta od zivotinja i da je tata-mata u teraristici...
    svakako je tuga... ((

  11. #11
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Nisi me razumeo... svaki put se navodno zna ko je krivac ali niko neće to javno da kaže. Ne treba niko da prizna nego ako ima sumnju da je neko nešto loše uradio neka to i kaže.
    Potpis u pripremi!

  12. #12
    Novajlija
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Smed. Palanka
    Postova
    8

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Znam pouzdano od Djapa za tu prijavu protiv njega i ko ga je prijavio.Ali mi samo nije jasno zasto je taj mislio da mu je Djapo konkurencija kad on nije ziveo od prodaje zivotinja?!Za razliku od te osobe.Poenta je da su mu ljudi zavideli i nista vise.Nazalost,Predraga vise nema,a mozda sto je jos zalije ljudi kao sto je on bio.Jer vecina vas se pretvorila samo u pare i nista vise.Mogu samo na kraju reci da mi je bila velika cast sto sam poznavao poslednjeg coveka u ovoj zemlji!
    JEDAN JE EL DJAPO

  13. #13
    Član rellik'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    nigde
    Postova
    94

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Pa kad znas sto ne kazes ?

  14. #14
    Novajlija
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Smed. Palanka
    Postova
    8

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Nepotrebno je navoditi imena jer kako vidim stizu mu i naslednici na ovom forumu.Koji ce ga ubrzo i prestici sto se tice jajarenja,nadom za lakom zaradom,prodavanjem crkotina i prodavanjem d..eta za dinar!Jer u sustini spalo je na to da se par ljudi bavi teraristikom iz hobija,sto se da primetiti.Rezultat je upravo ovakva situacija na forumu i sa teraristikom uopste.Sto se mene tice ova tema moze da se zakljuca jer ne verujem da ce nesto da promeni a mnogi ce da se i dalje prave pametni.Svaka cast izuzecima,naravno.

    JEDAN JE EL DJAPO
    NEKA TI JE VECNA SLAVA PRIJATELJU

  15. #15
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Tacno Sale...
    I ja sam upoznat sa tom prijavom protiv njega...i meni je pricao!
    Totalno si u pravu!
    Podrzavam svako slovo koje si napisao!
    Sve je vise jajara koji vide samo novac u tome a sve ce uraditi da bi dobili koju susku vise u džepu!
    Znamo svi da Djapo nije bio diler i da je to drzao iz ljubavi a oni koji su mu bili zavidni i koji su mu pravili zvrcke neka to nose cijeli zivot na dusi!
    Nikada nece biti kao on...nikada

    Prijatelju moj pocivaj u miru
    Jedan je El Djapo

  16. #16
    Novajlija
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Smed. Palanka
    Postova
    8

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Mislim da ce svako kome je stalo do teraristike i zivotinja koje drzi jednog dana(makar i kad se na vrbi rodi krokodil)shvatiti smisao hobija kojim se bavi.Ako vam je uopste namera da vam to bude hobi?U svakom slucaju,a predpostavljam da ce se svi sloziti,ova tema moze slobodno da se zakljuca da se ne bi koristila u 'razne' svrhe.Neka se ipak otvori nova tema tipa HAHA ALA SAM TE ZEZNUO ili JA SAM OVAJ MESEC ZARADIO 50 DINARA A TI SAMO 40!Hvala svima.

    JEDAN JE EL DJAPO
    NEKA TI JE VECNA SLAVA PRIJATELJU

  17. #17
    Član rudios'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2010
    Lokacija
    osijek
    Postova
    26

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Svi koji mozete pogledajte na akvarij.net u djapinoj temi na 52 stranici njegov 4 post (odgovor 1286)

    R.i.p.

  18. #18
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja dule87'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    tuZla
    Postova
    582

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Nije ovo jedina ovakva cudna situacija u vezi njega.., cesto je u svojim postovim, na konstatacije kako je ovo cime se bavio "opasan hobi".., objasnjavao poredjenjam da je voznja motora puno opasnija...

    R.I.P Djapo

  19. #19
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Naravno Rudios.
    Dobro je da si to pronasao.
    Jedan je El Djapo

  20. #20
    Ljubitelj egzotičnih životinja crow'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Vojvodina
    Postova
    138

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Ja sam samo hteo da kazem koliko je ljudi izrazilo zaljenje na Akvarij netu a koliko ovde..to je bila poenta price.Zalosno sto su ga vise cenili u drugoj drzavi i na tudjem forumu! A vec je 2. tema ko ga od ovih ovde stvarno zali i kome ce da fali...znam samo da sam izgubio velikog prijatelja i zelju da se i dalje bavim teraristikom jer ovde vise nemam sa kim ozbiljno da pricam o tome. A to da je otisao tamo jer mu je bilo bolje je jedna strana a druga jer nekima je smetao pa su mu brisali postove itd..
    http://img19.picoodle.com/img/img19/3/12/2/f_trim_f4fc996.gif

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •