Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 60 od 104

Tema: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

  1. #41
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Ne kontam sto ti imas nesto protiv onih ljudi koji nece da kazu nista iz ko zna kog razloga?
    Ti si rekao svoje,bio si prijavljen i sumljas na njega i to je to.
    Ne moze neko drugi da kaze "e i ja sumljam na njega" a pritom je imao samo jedan kontakt sa njim il ga ni ne poznaje a cuo je od nekog.
    Aj reci mi molim te...evo primjer sad ovaj.
    Ti si izneo i rekao da mislis da te je Pedja prijavio i ja sam to u ovom slucaju procitao ili u nekom drugom slucaju,dok smo pili pice cuo(neznajuci sta je izmedju vas dvoice i dal ti pricas istinu). Ne govorim da lazes!
    Za neko odredjeno vrijeme opet bude nesto i krene prica ponovo i kako da ja tvrdim da odredjena osoba prijavila kad sam cuo od tebe da sumljas na nju?
    Ja da imam dokaze ja bi odmah objavio i rekao koga da se cuvate i ko je taj al ovako bez dokaza necu nikog da spominjem i stavljam na crnu listu.
    Ne mogu ja sad,eto Pedju,posto si ga ti spomenuo, da optuzim da je on to uradio a nemam nikakav dokaz.
    I sta da me neko pita kako znam da je on...sta da kazem...cuo?
    Ja sam samo rekao da sam upoznat sa pricom o prijavljivanju i ne vidim zasto bi morao da uperim prstom na nekoga ako sam samo to cuo.
    Ti si drugo,ti si bio prijavljen i sumljas u odredjenu osobu i to si iznio javno (svaka ti cast na tome)
    Ja mogu samo da iznesem javno moje iskustvo sa eto Pedjom posto si ga spomenuo i sa Kimom i Homerom koje sam ja pomenuo.
    Naravno ako nekog to uopste i zanima!
    Jedan je El Djapo

  2. #42
    Ljubitelj egzotičnih životinja Celav'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    143

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Cemu tema o prijavljivanju i jajarenju kao sto kazete ako ne spomenete ni jedno ime. ''Ja sam cuo da neko radi ovo, a video sam kod jednog da ima ono, jedan clan je rekao ono....'' i tako mozemo da izmisljamo glupe price koliko hocemo. Ako ste to hteli da uradite onda je u naslovu teme trebalo da stoji ''bez imena''.

  3. #43
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Igor Velevski'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Skopje
    Postova
    559

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Borko izvini, ali moram da kazem da je ovo dvolicnost! :

    Geni....nista na tvoj racun!
    Izvini molim te,nije tebi bilo namjenjeno vec nekim drugim ljudima,prepoznace se oni.
    Morao sam da kazem jer mi je krivo....pljuvali su ga iza ledja a danas ga kao zale!
    Da ne pricam o nabacivanju inspekcije
    Cinicne jajare...nek vas je sramota!
    Niste mu ni do koljena!
    Izvini sto sam zalutao sa ovakvim komentarom al morao sam da kazem,nepravda me ubi

    Od ovoga se vidi da, ili pljujes nekoga i to zestoko, a neces da ga kazes da bio ostao "na lepo snjim" ili ono najstrasnije poljujes nekoga, a ne znas koga? Kazes "nek vas je sramota"....kome da je sramota?..., ne znas i ti ili znas, a hoces da budes super stim ljudima. Bitno na forum da budes muskarac i ispljuvas pokvarenjake Nemoj tako, svi koji zale za Djapa, mogu da se stave u tu kategoriju "pljuvanih", nije to posteno!

  4. #44
    Ljubitelj egzotičnih životinja Pedja'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    174
    Oglasa
    3

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Kad ste vec poceli onda hajde ovo da isteramo do samog kraja.

    Kada sam ja prijavljen i kada mi je za malo operativa sa nalogom oduzela zivotinje, u roku od 24h primio sam vise poruka od, da kazem svih uticajnijih ljudi u teraristici Srbije i dalje ( Necu sada da ih imenujem ali bi bilo pozeljno sami da se jave i potvrde ovo sto pisem) koji su mi pisali ili obratili mi se sa manje vise slicnim pitanjima '' Da li je moguce da te je Pedja prijavio''!? + vise pogrdnih reci, izmedju ostalog. A pojedini su mi pisali kako je verovatno i njih on ranije prijavljivao, kao i da su imali ceste konflikte sa istim.

    Istina je da nemam dokaza i ne optuzujem ga, ali sumnjam da je Pedja poslao inspekciju na moja vrata.

    Sve sto se izdesavalo ukazuje na nejga.
    1. Inspektorka za zastitu zivotne sredine mi je rekla da postupaju po prijavi iz beograda.
    2. Kome ja u beogradu ili Srbiji smetam sa mojim zmijama kad niko nema ovo sto sam uzeo niti u skorije vreme planira da uzme osim Pedje koji kako i sam kaze ''Zivim od toga''
    3. od mene je uzimao miseve na veliko a od kad su mi dosli u kontrolu, pa do sad nisam primio ni jedan njegov poziv niti poruku.
    4. Od kad sam objavio slike zmija i sta mi se sve desilo niti je pustio komentar niti me je zvao.
    5. Cak je i mom dobrom prijatelju sa foruma preko Djape pretio da ako jos jednom dobije nesto od zivotinja sa strane ima da mu posalje inspekciju posto mu time uzima posao. (Nadam se da ce i sam potvrditi ovu pricu).

    Ima tu jos dosta toga ali nista bez ostalih ostecenih ili za malo ostecenih clanova koji sumnjaju na istog.

    Samo ne mogu da verujem da neko moze da bude toliko glup, da vidi na slikama zmije i opremu, izracuna se malo i razmisli ....''Da li bi neko dao toliko para a da ne prijavi zmije'', pa ako tako nesto hoces da uradis bar se malo raspitaj. A da ne pricamo sto je u teraristici sigurno vise od 10 godina.

    Svi koji su na ovom forumu duze od godinu dana a pritom su imali vise kontakta sa Pedjom znaju ko je i kakav je Pedja tako da ako imate hrabrosti recite sta imate ili se vise ne javljajte u ovoj niti u bilo kojoj slicnoj temi.

    Oko drzanja zmija, prodaje, ishrane i svega ostalog neka se javi neko drugi kao recimo Borko posto vidim da sve zna.

    Da ti odgovorim po tackama kako si napisao :

    1. Pre neki dan mi je neko rekao da je kod tebe bila pokrajinska inspekcija, pa kad oni kazu da su dosli po prijavi iz Beograda mozda misle po nalogu republicke inspekcije ili ministarstva, jer im je sediste u Beogradu?
    2. Zvuci sasvim logicno.
    3.-4. Da od tebe sam uzimao miseve i bas oko toga smo se culi dan ili dva pre nego sto si izbacio slike zmija na forum. Pricali smo i o loptastim pitonima a ti si mi rekao da si odustao od toga i da neces nabavljati loptaste i onda izbacis slike na forum?
    I sta ocekujes da ti napisem komentar?
    Bilo mi je jasno sta mislis pa nisam ni pisao nista a narocito mi ne pada napamet da te zovem ili saljem poruke posto ti je bila inspekcija.
    5. Ovo je potpuna laz. Ja nikada nikome nisam pretio preko bilo koga, a ako sam pretio to sam radio direktno. Vise je nego neumesno sto pominjes Djapu koji vise nije medju nama i ne moze ovo da prokomentarise.
    Znam na koga mislis.
    Jedini koga sam ja hteo da prijavim je na ovom forumu cesto, i prodaje dosta zivotinja, i to da cu da ga prijavim sam njemu licno rekao.
    A rekao sam i drugima za njega, nisam to mnogo krio. A koliko sam bio ozbiljan u tome svedoci cinjenica da mu jos uvek niko nije dosao da mu oduzima zivotinje iako znam odavno da je svercovao i prodavao zivotinje.
    Saznao sam to od vise ljudi koji su kod njega kupovali zivotinje bez papira.
    A on je to majstorski iskoristio protiv mene. Jedan koji je uzeo loptastog pitona bez papira od njega je pisao i u ovoj temi, a covek se sav isprepadao kada sam ja to saznao jer mu je ovaj napunio glavu kako ja to ne smem da saznam jer cu odmah da ga prijavim.
    Ne pisem imena zbog toga sto Ministarstvo i inspekcija prate forum inace bi rado to uradio, a ako oni zele neka se jave.

    Ja bih sada molio da se jave ti koji su tebi rekli da sumnjaju na mene da sam ih ranije prijavljivao.
    Bas bih voleo da saznam ko su. Ako vec pricaju o tome neka to kazu i meni kao sto si i ti ovde to napisao.
    Nadam se da ces izvrsiti pritisak na njih da se jave ili ces ti reci ko su oni jer ces u suprotnom ti ispasti lazov i da si to izmislio sa ciljem samo da me ispljujes.

    Video sam da su neki pisali da im je Djapa pricao da zna ko ga je prijavio, pa posto je i meni to rekao, molio bih vas da napisete da to nisam ja jer ce ovde svasta pomisliti.
    Ovo je apsurdno sto trazim jer mi je Djapo bio prijatelj i znali smo se godinama pre nego sto je uopste i poceo da nabavlja svoje zivotinje, ali vas molim da to napisete zbog drugih ovde koji ce verovatno pomisliti da sam i njega prijavio.

    A u avgustu 2006g. je i meni inpekcija dosla na vrata. Mozda sam sam sebe prijavio posto tada nisam imao koga?

  5. #45
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Igore
    Krenucu od kraja.
    Da si npr ti napisao tako nesto kao ja...ja se nebi nasao prozvan,nebi zato sto nikad za njega nisam rekao ni jednu jedinu ruznu rijec.
    Zasto bi se bojao da neko mene optuzuje ili pljuje ako sam sa njim bio super.
    Drugo bi bilo da si ti mene pomenuo i napisao kako sam ga ja pljuvao...to je onda sasvim druga stvar.
    Ti znas dal si ga pljuvao il ne...ako jesi tebi ide na dusu a ako nisi onda nemas razloga da se nadjes prozvanim!

    A ta tvoja teorija koju si napisao je totalno besmislena.
    Pa zar mislis da bi pisao ista na forumu i pljuvao po nekom a da hocu da ostanem dobar sa tom osobom?
    Totalno nelogicno...zar i sama ta osoba nebi rekla "pljujes me na forumu a ovdje smo kao dobri"
    Tako da ta teorija sto nisam imenovao nikog da bi ostao "na lepo snjim" ne prolazi...posto nema smisla,sto bi nas narod rekao -sam sebi bi skocio u stomak-
    Nisam toliko lud da pricam protiv sebe a nisam ni dvolican da se uvlacim nekom u dupe ni zbog cega a kamo li zbog "prijateljstva" sa nekom takom osobom!
    Jedan je El Djapo

  6. #46
    Ljubitelj egzotičnih životinja Pedja'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    174
    Oglasa
    3

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    [QUOTEDarkner....sto si se ti nasao prozvan?
    Izgleda da si preskocio Saletov jucerasnji post!
    "sto se tice jajarenja,nadom za lakom zaradom,prodavanjem crkotina i prodavanjem d..eta za dinar!"

    Ja znam par ljudi koji prodaju zivotinje...Kimo,Homer i jos neki... ak Kimu i Homera NIKAKO ne mogu staviti u tabor jajara,zato sto su uvijek ispali prema meni korektni i uvijek se drugarski ponasali al nalijetao sam i na ljude koji bi se j***li za 10din,e za takve ljude je onaj Saletov post!
    Sjedio sam sa Kimom u autu kad je nekom preko telefona objasnjavao za agamu...i sve normalno,objasnio covijek sve sto treba da se zna,bez ikakvih problema,uopste mu nije bilo tesko.
    Nije fazon dal neko prodaje il ne,pogresno si shvatio postove...fazon je u tome sto su odredjeni ljudi jajare i cilj im je samo da ti uvale robu i da pokupe pare a neku uslugu da ti ucine...to nikako! (osim ako imaju zaradu).
    Njima nisu vazne zivotinje vazan im je samo kesh!
    Zamisli...kupis on nekog nesto prvi put,prva zivotinja,sav si srecan...dodjes kuci i sve normalno i za dan-dva zivotinja se malo cudno ponasa.
    Naravno posto si ostvario takoreci neki prijateljski odnos sa kupcem (u nadi da ces uzeti i drugu,treci i ko zna koliko jos zivotinja od njega) zoves ga da ga pitas sta bi moglo biti a on ti odgovori : "Zovi me za pola sata,u autu sam,nista te ne cujem."
    Ti tako ocajno cekas tih pola sata i onda ga opet nazoves a on se ne javlja i onda treci put se javi sa odgovorom: "Aj nemoj da me uznemiravas,kad sam ti prodao zivotinju bila je zdrava"..................

    E o takvim jajarama se radi! ][/QUOTE]

    Jel na mene mislis ?
    Molim te Borko da odgovoris.
    Poslednji izmenio Pedja; 18.05.12. u 02:41.

  7. #47
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    To sto sam napisao pred kraj je samo docaravanje situacije.
    Ja nisam od tebe tarantule uzimao ni gustere ni zmije tako da to sto sam napisao pri kraju nisu dogadjaji koji su se meni desili vec samo docaravanje situacije!
    Znas i sam tvoj i moj odnos i znas da sam ti nabacivao par musterija pre par godina.

    Nisam vidio odma da si napisao poslije mene poruku.
    Jedan je El Djapo

  8. #48
    Ljubitelj egzotičnih životinja Pedja'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    174
    Oglasa
    3

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Hvala ti sto si odgovorio.
    Znam da nisi uzimao nista od mene a posto sam vec prozvan necu da se i ovo vezuje za mene.
    Ali mi sad nije jasno , nije se to tebi desilo, neko je drugi to pricao, a ko i za koga?

  9. #49
    Ljubitelj egzotičnih životinja Celav'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    143

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    1. Pre neki dan ti niko nista pametno nije rekao posto su mi bile u inspekciju gospodje iz republicke (mislim da se zvala Ljiljana, koja mi je i rekla da je prijava iz Beograda) i pokrajinske inspekcije.

    2. ///

    3-4. Nisam imao nameru tebi nista da kazem, kao ni da postavljam slike na forum posto si sklon prijavljivanju, ali posle konsultacije sa nekim clanovima ipak sam se odlucio.
    Da sam recimo ja na tvom mestu i kao sto kazes znam sta si mislio. Odmah bi zvao da objasnim situaciju i da kazem kako nisam kriv i odmah skinem odgovornost sa sebe, ili bar pokusam.

    5. Mozda nisam trebao da uvlacim Djapu u ovo. Tu je jos jedan clan na forumu koji se takodje oglasio u ovoj temi a preko koga si pretio, pa ako hoce neka se sam oglasi, a ako ne, clan foruma kojem si pretio ce se uskoro javiti u ovoj temi. A za tog sto si hteo da prijavis iz Vojvodine znam.

    Sa svima sam bio u kontaktu povodom ove teme (tebe) i neki vise nece da se pojavljuju na forumu a neki nece da ti se suprotstavljaju kako ne bi pogorsali situaciju izmedju vas samih.
    I ne opterecujem se oko toga da li cu ispasti lazov. To sto niko ne odgovara na datu temu ne znaci da se ne slaze sa mnom, vec da se plasi ili nece da se zamera. A znam da se dosta njih slaze, tako da je meni to dovoljno, a ti zovi jednog po jednog i pitaj ih sta misle.

    Da nisu mozda 2006 godine dosli zato sto si bio jedini u zemlji?

    Citat Prvobitno napisao Pedja Pogledaj post
    Ja znam par ljudi koji prodaju zivotinje...Kimo,Homer i jos neki... ak Kimu i Homera NIKAKO ne mogu staviti u tabor jajara,zato sto su uvijek ispali prema meni korektni i uvijek se drugarski ponasali al nalijetao sam i na ljude koji bi se j***li za 10din,e za takve ljude je onaj Saletov post!
    Sjedio sam sa Kimom u autu kad je nekom preko telefona objasnjavao za agamu...i sve normalno,objasnio covijek sve sto treba da se zna,bez ikakvih problema,uopste mu nije bilo tesko.
    Nije fazon dal neko prodaje il ne,pogresno si shvatio postove...fazon je u tome sto su odredjeni ljudi jajare i cilj im je samo da ti uvale robu i da pokupe pare a neku uslugu da ti ucine...to nikako! (osim ako imaju zaradu).
    Njima nisu vazne zivotinje vazan im je samo kesh!
    Zamisli...kupis on nekog nesto prvi put,prva zivotinja,sav si srecan...dodjes kuci i sve normalno i za dan-dva zivotinja se malo cudno ponasa.
    Naravno posto si ostvario takoreci neki prijateljski odnos sa kupcem (u nadi da ces uzeti i drugu,treci i ko zna koliko jos zivotinja od njega) zoves ga da ga pitas sta bi moglo biti a on ti odgovori : "Zovi me za pola sata,u autu sam,nista te ne cujem."
    Ti tako ocajno cekas tih pola sata i onda ga opet nazoves a on se ne javlja i onda treci put se javi sa odgovorom: "Aj nemoj da me uznemiravas,kad sam ti prodao zivotinju bila je zdrava"..................
    Kako je tebe lako ubediti!

    Pa citajuci ovaj post, samo sam na tebe mislio. Cak si se i sam osetio prozvanim Ko bi drugi bio ako nije Kimo ili Homer, a mislim da nije ni Zarko posto ga ovde nema vec ..... dugo.
    Znaci ostajes samo ti Osim ako doticni lepo ne kaze na koga je mislio.

  10. #50
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    To je navedeno kao primjer...to se nije desilo a mozda i jeste,otkud znam,nije valjda da sam pogodio stvaran dogadjaj!
    Svako od vas (vas, zato sto se ja ne bavim prodajom) je sam odgovoran za onose sa drugima i lose il dobre kritike na forumu il van njega.
    Jedan je El Djapo

  11. #51
    Član
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    nis
    Postova
    56

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Ovako sto se tice ovog poslednjeg posta(koji je iskopirao celav) na tu temu sam ja prozivao pedju pre par godina! samo ukratko da podsetim,kupio sam prvu zmiju od pedje(mladunca lampro.triang.sina.) i 10 pinkija zamrznutih!unapred sam ga pitao posto sam video da ih hrani zivim (a tada sam se razumeo u teraristiku kao u nuklearnu fiziku-znaci pocetnik do bola)hoce li jesti mrtve i dobio sam poz. odgovor.ta ista zmijica stara par meseci nije htela ni da onjusi pinkija(iako sam probao 1001metodu od mrcvarenja pinkija do setanja kao marionetu po teru,podgrevanja,itd),tako je gladovala 2,5meseca. pozvao sam pedju dva puta,prvi put sam dobio odgovor da je u guzvi,drugi put da ima drugu liniju.u glavnom ne zelim da se vracam na to jednostavno sam raskrstio sam sa sobom i dosao do zakljucka da mi pedja uopste neodgovara kao prodavac i da nikada nista vise necu kupiti od istog! hocu samo da kazem da sam jos te davne 2009 godine imao preko 10 poruka u inbox-u ''bravo care'',''ako si ga napljuvao'',''niko nema m..a'',...! a na javnom forumu imao sam od muva guzara samo takve kritike slihtarskog tipa,bilo je samo par ljudi koji su mi pruzili podrskupoenta price je da se situacija nimalo nije promenila poslednjih 3 godina,sto je po meni veoma ZALOSNO. kako sam u ovom hobiju vec 3godine upoznao sam dosta ljudi i mogu reci ''ALI ODGOVORNO TVRDIM'' da nijednu pozitivnu stvar o pedji nisam cuo,ponovo ponavljam to su moja iskustva.ja samo hocu da postavim jedno pitanje pedji ''KO SI TI DA MOZES SEBI DATI ZA PRAVO DA PRIJAVLJUJES BILO KOGA JOS I JAVNO TO IZLAZES(nebitno da li je iz vojvodine ili iz panceva) I ZBOG CEGA BI TO RADIO''? moj ti je prijateljski savet bolje je da se promenis i na ok nacin pocnes da pridobijas musterije,jer veruj mi kao bratu ti govorim 90% ljudi te pljuju(zalosno je samo sto to rade iza ledja A NE U LICE).uskoro ces moci prodati zmiju samo neinformisanim musterijama koji su usli u pricu teraristia dan pre kupovine(kakav sam i sam bio).sto se tice trzista u srbiji na moju VELIKU SRECU pocelo je samo tako da raste,za neke se poput CELAVOG zna a ostali su samo tako u steku i spremaju se napraviti BOOM,ovom prilikom sve pozdravljam i zelim im profi uzgoj i naravno niske cene(sto je kod nas takodje problem)...

  12. #52
    Ljubitelj egzotičnih životinja Celav'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    143

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Sta reci vise....

  13. #53
    Član
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    nis
    Postova
    56

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    p.s. IZVINJAVAM SE ZBOG MOJE NENAMERNE LAZI! REKAO SAM DA NIKADA NISTA POZITIVNO NISAM CUO ZA PEDJU(MADA SAM POMENUO OD TERARISTA ali nije ni btino) ZABORAVIO SAM NA PRIJATELJICU JELENU KOJA JE KUPILA BURMANCA OD PEDJE I IMA SAMO NAJLEPSA ISKUSTVA SA NJIM IZVINI PEDJA,IZVINI JEKO...

  14. #54
    Novajlija
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Novi Sad i Valjevo
    Postova
    0

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Drago mi je sto si se ispravio Dare Prihvatam izvinjenje

  15. #55
    Član rellik'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    nigde
    Postova
    94

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    I samo zbog tog posta se registrova ?

  16. #56
    Novajlija
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Novi Sad i Valjevo
    Postova
    0

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Hehe... Ne znam sto tebe zanima zasto sam ja registrovala? Volim zivotinje, a posebno egzoticne zivotinje, cula sam da je ovde uvek zanimljivo, pa sto da ne...

  17. #57
    Član rellik'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    nigde
    Postova
    94

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Pa ono bez uvrede al jedino da sam sisao vesla pa da poverujem u tu pricu, pogotovo sto je ova tema u pitanju... Al dobro svako radi sta mu drago

  18. #58
    Novajlija
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Novi Sad i Valjevo
    Postova
    0

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Naravno da se ne vredjam Rellik, drugar mi je preporucio ovaj forum, a kao sto kazes svako radi sta mu je volja... Meni je drago sto si ti primetio da sam se registrovala i sto si ostalim clanovima skrenuo paznju na to!

  19. #59
    Novajlija Masa'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Osecam se duznim da i ja na ovu temu nesto kazem, s obzirom da nisam bio prisutan na forumu zbog tehnickih smetnji od proslog ponedeljka, ali sam ipak redovno obavestavan, kako od clanova foruma tako i od samih ucesnika rasprave.
    Posto sam ja taj koga Srdjan najavljuje da treba da se javi i potvrdi, konkretno, ja svoje probleme i nesuglasice resavam direktno lice u lice, pa sam tako i tu pretnju koju su mi preneli pokojni Djapo i jos jedan clan foruma raspravio direktno sa Pedjom gde smo razgovarajuci civilizovano ustanovili da je to ustvari bio jedan veliki nesporazum, tako da ja nemam obraza da tvrdim da mi je pretio.
    Sto se tice samog Pedje i njegove reputacije /a to sam mu i otvoreno rekao/, prilicno je losa, kako kod nas tako i u inostranstvu, sto je ruku na srce i sam kriv, a i ne cini nista da to promeni, sto je opet njegova licna stvar.
    Iza svega sto sam rekao cvrsto stojim.
    A sto se tice prijavljivanja samog Djape, i ja znam koja je to osoba /licno mi je Djapa rekao u poverenju-sto cu i da ispostujem/, ali samo mogu da kazem da to nije Pedja u pitanju.
    Djapo mi je pre svega bio prijatelj i stvarno je neumesno pominjati ga u bilo kom kontekstu, jer covek vise nije medju nama i svaka raspravka na tu temu vise nije teraristika vec klasicno vodjenje abrova.
    Ima jedna izreka "Pametni ljudi uce na tudjim greskama, a glupi na svojim", ali naravno mi kao nacija u vecini slucajeva ucimo na svojim, a vi sami procenite kakvi smo mi to ljudi.
    Na ovu temu necu vise da se oglasavam, i ovo sto sam napisao, nisam napisao da bih nekome dokazao da imam m..a, vec samo moje vidjenje cele situacije u koju sam ne svojom voljom umesan, a ko zeli /moji telefoni su na forumu dostupni/ moze slobodno da me pozove, bilo da me demantuje, pljuje ili nesto drugo.
    Kada sam se prijavio na ovaj forum mislio sam da je to mesto u kome mogu razmeniti iskustva sa ljudima istog interesovanja, da prosirim vidike svog znanja u teraristici i pomognem onima koji su na pocetku, da ne prave greske na kojima sam se ja ucio, ali na zalost ono sto je ostalo od foruma najmanje lici na forum zaljubljenika u teraristiku, a sve vise lici na mesto onih koji svoje komplekse lece pljuvacinom na istom.
    I umesto da budemo srecni koliko je teraristika uznapredovala u poslednjih nekoliko godina kod nas i koliko mladih ljudi sada drzi gmizavce kao ljubimce mi jedni u drugima vidimo konkurenciju i zelju za monopolom.

  20. #60
    Član rellik'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    nigde
    Postova
    94

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Jes da nemam neke vajde od toga sto cu recim, ali realno preseravate se mnogo. Svi kao znaju svi sve znaju niko ne govori. Sta vama je u interesu da ta osoba i dalje prijavljuje ?

    Ps: sa 1 postom tesko se moze sta pomoci na forumu ... Nije cinizam nego jednostavno konstatacija, to mi zapalo za oko... Na forumu se pomaze i siri znanje pisanjem, a ne oglasima.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •