Rezultati pretrage

1. L

potrebno misljenje o agami agami

pozz svima!!!! ovako imam agamu agamu i od kako sam je prebacio u novi ter koji sam joj napravio ne dobija boju,dok je bila u staklenom teru imala je boju non stop a kako sam je prebacio u ovaj novi ne dobija boju.a ima sve sto joj treba i spot sijalicu i uva-uvb lampu,i dajem joj kalcijum...
  2. L

Agama Agama

Evo slika i mog gustera i terarijuma,sve sto vidite sam rucno pravio,naravno sem ovog korena i kamena.dimenzije tera su 100x70x60,ostalo mi je jos da mu postavim neonku i to je to.
  3. L

pokusaj postavljanja slika

pokusaj postavljanja slika.ako je neuspesno molim moderatore da je izbrisu.
  4. L

misljenje iskusnih

pozz svima potrebno mi je vase misljenje.juce sam kupio agamu od nenada87 kojeg pozdravljam ovom prilikom,nego da skratim trenutno mi je agama u staklenom teru ali nemam lampe koje su potrebne ali sam stavio pored tera obicnu sijalicu da mu greje ter,e sad me zanima jel mu nece skoditi da tako...
  5. L

blizi se presvlacenje???????????

moj smithi je potamneo skroz a i abdomen mu je pocrneo,pa ako se nevaram presvucice se u skorije vreme???????ispravite me ako gresim!
  6. L

Zašto B.klaasi gubi dlake na abdomenu?

imam b.klassi koja ima oko 12cm,video sam da na abdomenu pocinje da celavi (ako tako mogu da kazem),sad me zanima sta se desava sa njom?zbog cega ona gubi te dlacice?hvala u napred pozz
  7. L

B.klaasi

imam odraslu zenku b.klassi koja ima 12cm.pa me zanima da li treba samo da kvasim treset ili moram i da ubacim i posudu sa vodom?:confused:
  8. L

da li ce da steti tarantuli?

jedno pitanje!!!!iz posude u terarijumu su mi pobegla 3 super crva.zanima me da li treba da kopam po terarijumu i da ih nadjem ili mogu da ih ostavim tako?t je oko 12cm.pozz
  9. L

potrebno mi je vase misljenje!!!!!!

pojavile su mi se neke bube u stanu i hteo sam da zovem coveka koji prska neki otrov protiv buba po stanu.pa me zanima da li ce da steti mojim tarantulama?imam jednu veliku i dve male.
  10. L

smithi se ukopava u treset!!!!

da li neko moze da mi kaze sta bi moglo da se desava sa b.smithi-jem?ukopava se u zemlju (treset),i nije jela mesec dana pre presvlacenja i evo posle presvlacenja mesec ipo? ona ima oko 2cm
  11. L

kolika vlaznost treba da bude u ter?

kolika vlaznost treba da bude u ter. sa tarantulom?vlaznost mi se malo povecava.pa neznam da li ce joj skoditi?
  12. L

koju biljku mogu da stavim u ter?

da li mogu da stavim u ter. sa tarantulom cuvarkucu?neznam da li ce joj skoditi nesto.
  13. L

molim za pomoc

kupio sam drvo za terarijum u pet centru pa me zanima da li mogu odma da ga ubacim u terarijum ili moram prvo nesto da uradim sa njim?
  14. L

Odredjivanje pola fasciatum-a

da li znas da li je onaj fasciatum sto sam uzeo od tebe muzijak ili zenka?
  15. L

smity nece da mi jede vec par dana.bezi od hrane kad mu dam.

smity nece da mi jede vec par dana.bezi od hrane kad mu dam.neznam sta se desava sa njim, malo sam zabrinut.:(
  16. L

da li ce skoditi ako smity-a od 1.5cm hranim svaki dan?

da li ce skoditi ako smity-a od 1,5 cm hranim svaki dan?izvinite ako smaram ali ovo mi je prva tarantula pa neznam mnogo o njima.:D
  17. L

koliko puta nedeljno treba hraniti smity-a koji ima 1,5cm?

da li neko moze da mi kaze koliko puta nedeljno treba da hranim smity-a koji ima 1,5cm?unapred hvala.
  18. L

Koliko vremena za rast B.smithi do 7cm?

da li neko moze da mi kaze koliko vremena treba da bi smity dostigao velicinu od 7cm?jer sam tek juce uzeo malu ima tek 1cm,presvukla se jednom.unapred hvala
Back