Rezultati pretrage

1. Viktus

Trazim polno zrelog muzjaka jemenskog kameleona!

Ako neko ima u Subotici ili blizoj okolini polno zrelog muzjaka jemenskog kameleona, molim da mi se javi ovde ili na mob: 063 85 01 770! Imam zenku koju zelim da sparim! Za detalje cemo se dogovoriti! HITNO!!! Hvala unapred! Viktus
  2. Viktus

Trazim polno zrelog jemeskog kameleona!

Ako neko ima u Subotici ili blizoj okolini polno zrelog muzjaka jemenskog kameleona, molim da mi se javi ovde ili na mob: 063 85 01 770! Imam zenku koju zelim da sparim! Za detalje cemo se dogovoriti! HITNO!!! Hvala unapred! Viktus
  3. Viktus

Izložba fotografija u Subotici

Pozdrav, u Subotici 06.06.2011. u 11h u vestibilu gradske kuće otvara se foto izložba povodom, svetskog dana zaštite životne sredine. Udruženje ljubitelja prirode će izložiti radove 44 autora. Radi se o fotografijam divljih životinja, biljaka i pejzaža. Izložba će biti otvorena do 12.06.2011...
  4. Viktus

Foto Konkurs Udruženja ljubitelja prirode "Riparia"

Dragi članovi foruma, pošto znam da ima među vama puno ljubitelja prirode,zaštitara, možda neko od vas bavi se i fotografisanjem prirode. Ako ste zainteresovani, pročitajte tekst konkursa na ovom linku...
  5. Viktus

Orhideja kod kameleona

Pozdrav, da li može orhideja da se stavi kod kameleona u terarijum? Koliko sam ja upoznat, orhideje nisu otrvone, mada nisam nigde pročitao da se stavljaju kod kameleona. Uslovi u terarijumu bi bili više nego dobri za tu biljku! Sad je pitanje da li je biljka dobra za moju Roziku? :D Viktus
  6. Viktus

Kameleon se "širi"

Pozdrav ! Imam jemeskog kameleona oko godinu dana i danas sam primetio interesantnu pojavu. Naime kako sam ga hranio prvo sa lateralisima sve je bilo normalno, i uzmem ja jednu veću dubiu i ponudim mu. Kad je skontao da će zalogaj biti veći bukvalno je duboko udahnuo i rašrio svoj trup pre nego...
Back