Rezultati pretrage

1. purple_pumpkin

Činčila - problem sa zadnjim šapama

Zadnja 2-3 dana sam primetila da neko od činčila piški po istoj polici, i uvek se desi da je baš Đole na toj polici,ali nisam pridavala tome neki veliki značaj, obojca su skakala normalno po kavezu i sve je bilo isto kao i do sad. Ali prekjuče kad sam ih pustila, primetila sam da Đole uopšte...
  2. purple_pumpkin

Predlog.

Mislim da bi trebali da napravite topic i da se zaključa da se ne bi spam-ovalo i off-ovalo, a da unutra bude osnovno o zmijama/tarantulama/... u svakom podforumu o vrstama te životinje. Tipa: -ime vrste(latinski naziv), slika(kad je mala, kad je velika), koliko žive, koliko porastu, kolika...
  3. purple_pumpkin

Cveta - cyaneo osica

Cveta je došla pre 10ak dana kod mene, i odmah odomaćila, jer ju je čekala topla soba, za razliku što mi je do sad bilo oko 10ak stepeni u sobi...sad je njoj super, a meni toplo -nisam navikla :) Dakle temperatura je oko 20-25 stepeni, a vlažnost oko 40-50% Premestila sam je odmah u malo veću...
  4. purple_pumpkin

moje kornjače - a.k.a. žabe

Evo da vas upoznam i sa mojim žabama, stare su oko 12 godina (toliko su kod mene, a uzela sam ih kad su bile svega 2cm velike), jaaako su velike, videćete na nekim slikama. Vole da im se priča, vikend brčkanje u kadi, za bananama su luuuude, jedu mleveno meso iz male kašike, slaninu i salatu...
  5. purple_pumpkin

Bole i Đole - činčile

Evo da predstavim ove dve guzice :) Ovo je Bole: Kad je tek stigao > Sad > On je prvi došao, i to kao poklon za drugaricu, ali sam se zaljubila u njega i zadržala ga, a drugarici kupila drugog :) Za nedelju dana puni 2 godine. Ne voli previše da se gnjavi po rukama i mazi, ali kad hoće da...
Back