Rezultati pretrage

1. mel3k

jednu je uspio savladati

:th_clap::th_clap::th_clap: čuvajte se :P http://www.zivinice.ba/zanimljivosti/zmije-prijete-ali-ih-se-rasim-ne-plasi-14729.html
  2. mel3k

chromatopelma cyaneo

3. mel3k

jež

poz , najvjerovatnije ovo ne spada u teraristiku ali moram nekog da pitam .. prije par dana smo kosili travu i covjek koji je kosio je naletio na ježa velikog i kosačica ga ubije .. ali tu pored ima još malih ježeva koji se ne odvajaju od tog mjesta gdje im je mama uginula .. veoma su...
  4. mel3k

uzgoj većih količina

pozdrav , ne zamjerite ako negdje već ima tema o ovome ja nisam mogao naći :/.. interesuje me kako se snalazite sa većim količinama crva i sl . dali ima određena veličina prostora za određenu količinu crva brasnara i buba i dali to utice nekako na razvoj npr. manji prostor /sporiji razvoj...
  5. mel3k

mravi umjetnici D:

6. mel3k

sistem za zalijevanje biljaka

sve što trebate je kupiti set za infuziju kojeg imate u svakoj apoteci / ljekarnoj a košta veoma malo .. spojite na neku flašu ili nešto slično podesite koliko vode da ide i to je to , ja sam 4 seta za infuziju iskoristio i sa tim na 4 različita mjesta puštam kap po kap vodu .. ​
  7. mel3k

dobijes pauka po cijeni banane

http://www.bh-index.com/uzas-kupila-banane-u-supermarketu-donijela-kuci-a-onda-se-sokirala/
  8. mel3k

Spider web gate

:D naletio sam na ovo na fejsu pa da podjelim mozda još nekome da inspiracije kad bude radio kapiju hahah
  9. mel3k

koja je ovo vrsta ?

dali neko može prepoznati koja je zmija na videu
  10. mel3k

Pozadina

da i ja dodam svoj rad , koristio sam stiropol, stirodur i drvo + fug masa za pločice razne nijanse , ova pozadina više ne postoji ali eto možda mogu nekome poslužiti ove slike da vidi kako i šta :D
  11. mel3k

terarijum sa biljem

evo postepeno punim terarij sa biljem , pokušajem prvo biljke da vratim u život jer su temperature posljednjih par noći spalile skoro svo bilje vani :( a kasnije ću naći nekog stanovnika , unutra je već oko 10 vrsta bilja .. neke sam donjeo iz šume neke sam imao od prije tako da polako...
  12. mel3k

terarijum

to bi bio taj akvarium kojeg bi pretvorio u terarium i nebi ga prodao jer sam ga ja pravio i ulozio sam puno u to , ako nebudem našao neku veću koja bi se primjetila unutra ili aktivniju tarantulu onda ću odustati od njih hvala svima na odgovorima :)
  13. mel3k

terarijum

Pozdrav svima novi sam ovdje pa nemojte zamjeriti ako pitam glupe stvari , citam vec neko vrijeme forum al opet nije mi baš sve jasno oko veličine terarijuma razmišljam da nabavim neku tarantulu , vrste ne znam po imenima / niti znam koje su dostupne kod nas u BiH ali krenem čitati da...
Back