Rezultati pretrage

1. A

Hermetia illucens

Jel se razume neko u ovu vrstu? Vec dugo pokusavam da je razmnozim
  2. A

Odrasle dubije

Kupio bih dubie odrasle. Ne manje od 200 kom. Ali da imaju dobru genetiku jer cu da ih razmnozavam. I necu nesto preskupo i moze neki popust posto ih uzimam dosta.ko ima neka mi posalhe poruku na fejsu. Potpisao sam se kao aca aca.Moze i ovde da mi posaljete poruku ali ne ulazim cesto
  3. A

Recne ribice za jemenskog kameleona

Posto sam cuo da kameleoni u prirodi jedu i neke sitne sisare i ribuce hteo sam da pitam da li ja mogu da dam mom jemenskom kameleonu one sitne recne ribice?
  4. A

Zagrevanje mlinskih crva

Da li ce brze da se razvijaju mlinski crvi ako ih stavim na grejac foliju? Ali grejac folija zagreva oko 40 stepeni pa da nije to malo previse?
  5. A

Brazilska dugina boa. Pusite mi nesti o njoj

Da li neko moze da mi napise nesto o cuvanju ove vrste i koliko jede i na koliko jede? I ko ih sve prodaje?
  6. A

Brazilska dugina boa

Da li neko moze da mi napise nesto o cuvanju ove vrste i koliko jede i na koliko jede?
  7. A

Jaja od kameleona

Imam jaja od jemenskog kameleona vec 2 meseca u inkubatoru. Jedno jaje se smanjilo i kada se pipne jako je mekano i ima udubljenja na sebi. Hteo sam da pitam da li to znaci da ni jedno jaje nece da uspe ili je samo to jedno? Hvala unapred
  8. A

Pomoc

Pario sam kameleone i zenka je snela jaja i posle 2-3 meseca sam ih ponovo pario(juce) znam da je to bilo lose od mene zato sto nije proslo ni 5 meseci i znam da ce uskoro da ugine pa sam hteo da pitam kako bih to mogao da promenim. Nisam znao da besmem da ih parim tako cesto.
  9. A

Dart frogs

Da li neko ima ove zabe i da li moze da napise nesto o njima(staniste,hrana,terarium.......)
  10. A

Nadgledanje jajeta od kameleona

Video sam na jutjubu kako neki ljudi nadgledaju plod u jajetu od kameleona uz pomoc blica pa sam hteo da pitam da li i ja to mogu da uradim
  11. A

Zeleni piton

Da li neko zna ovu vrstu i da li je neko ima i ako moze nek napise nesto o njoj:)
  12. A

Mozda malo glupo pitanje

Pozzz.Hteo sam da putam sta su arbnormalne(mozda se ne kaze tako
  13. A

Neznam sta da stavim za naslov hihihi

Da li zna neko ko je najtezi guster za cuvanje
  14. A

Kornjace

Gde bih mogao da kupim neke sumske kornjace
  15. A

Manji guster biljojed

Da li neko moze da mi kaze nekog gustera biljojeda a da je manji od iguane
  16. A

Da li vam se ovo nekada desavalo

Ljudi, da li vam se desilo nekada da vam dosadi teraristika? Posto se meni to nekada desi ali na kratko i odmah posle pozelim da imam sve od reptila , insekata ...:):D
  17. A

Kameleon kopa i ne prestaje

Pozdrav . Moj kameleon(zenka jemenskog) neprestalno posle parenja kopa sto je normalno ali ona nikako da iskopa , polegne jaja i zakopa vec non stop kopa i zatrpava i kad se popne na granu izlegne po par jaja. Da li se to desava ili da se zabrinem i da krenem neke mere Hvala unapred
  18. A

Sajmovi

Da li postoje sajmovi u srbiji. Ako ne postoje ba li neko moze da napise par sajmova. Stranih ili domacih nebitno. Sajmova teraristike naravno. :icon_salut:
  19. A

Akvarijum

Izvinite sto ovde pisem ali je ovaj deo foruma najposećeniji.prodajem akvarijum sa sve ribicama,pozadinom,peskom,biljkama... i svime sto se nalazi unutra. Kontaktirajte me ovde ili na pp. Pa cu da vam dam moj br. telefona.
  20. A

Patuljaste tropske mokrice

Da li je neko nekada cuo za patuljaste tropske mokrice i da li zaista dobro ciste
Back