Rezultati pretrage

1. B

Koja biljka?

Zdravo svima :D Baba mi voli biljke ali nema pojma dali je toksicna ili nije. Ako neko zna koja je biljka u pitanju i dali je toksicna jer je blizu mojih Tarantule oko 1metar a nema gde da je smesti. Do sad je bilo sve ok presvlacenje, ishrana i td ali ipak bih da budem siguran. Izvinjavam se...
  2. B

Problem sa kondenzacijom

Jel ok treset mislim na vlaznost . Pomesao sam treset, kokosov treset i humus Za ventilaciju napravio sam rupice sa strane tako da ima vertikalnu ventilaciju plus odozgo cela povrsina mreza Ne mogu da stavim vise slike , sad samo da cekam do sutra ujutru da vidim sta se desava
  3. B

Problem sa kondenzacijom

Ne se vidi bas dobro ali eto otprilike kako izgleda s leve strane je malo vlazan s desne je strane skroz suv. Ima dijagonalnu ventilaciju napravio rupice a odozgo plus mrezica neznam gde je prb. u cemu gresim .
  4. B

Problem sa kondenzacijom

Pozdrav svima dragi clanovi i citaoci da vam predstavim svoj sledeci problem. Pokusao sam da ne otvorim ovu temu ali posle toliko neuspesnih pokusaja moram traziti vasu pomoc. Ovako stoje svari svako jutro mi se stvara kondenzacija a neznam zasto. Danju mi je temp. 25c dok nocu polako pada i...
  5. B

Humus

Pozdrav svima treba mi pomoc u vezi humusa, procitao sam da treba da se obrati paznja da humus nema nikakve hemikalije a ja o tome iskreno nemam pojma :P Evo jedna slika kako izgleda pakovanje je 5L. Sastav: Vlaga - 55-60% Ukupno Azota (N) - 1.25% Ukupni Kalijum (K2O) - 0.08% Ukupni Kalcijum...
  6. B

Zanimljive slike, klipovi... [2013]

Pronadjena nova vrsta tarantule : The Dog Spider :D
  7. B

Zanimljive slike, klipovi... [2013]

to je to :D
  8. B

Poecilotheria Regalis

Pozdrav svima !!! Treba mi malo objasnjenje u vezi ove P.Regalis koje sam pronasao na youtube pogledao sam slike, video istrazio svakakve sajtove ali samo je ova Regalis plava, nije mi jasno svi regalisi koje sam nasao su sive boje i pomalo zute ali ova je skroz plava i jako mi se svidja...
  9. B

Pomoc oko B.Smithi

Pozdrav svima treba mi pomoc, Imam B.Smithi oko 1cm presvukla se pre 5 dana ali tek sam danas primetio kad se penjala da nedostaje jedna noga. neznam kako je dosla do toga temp. ne pada ispod 24 stepena, vlaznost sam povisio pre presvlacenja dali ce se sledeceg presvlacenja 4 -ta noga pojaviti...
Back