Rezultati pretrage

1. Milos Karanovic

Pravi guster za pocetnike

Evo jedna slika:D Sto nece da mi stavi vise slika? :icon_salut::icon_scratch::help:
  2. Milos Karanovic

Koja je vasa sledeca zelja?

Koja je vasa sledeca zelja? Moja lista zelja ide ovako :D 1.Kineski vodeni zmaj 2.Jamenski kameleon 3.Tokay gekon 4.Krestavi gekon 5.Leopard gekon 6.Sudanski plocasti guster 7.Skink plavog jezika 8.Dnevni gekon 9.Guster sa ogrlicom 10.Agama 11.Debelorepi gekon 12.Zeleni anolis 13.Snajderov...
  3. Milos Karanovic

i nema vise slika crko telefon :bash:
  4. Milos Karanovic

Nova slika :cool: Terarijum :-)
  5. Milos Karanovic

Sudansi plocasti guster Gerosaurus major

Jel ima neko ovog gustera,kakvi su sto se tice odrzavanja i koja je cena? :cool:
  6. Milos Karanovic

Evo slika mog bradonje,uskoro ide jos slika :icon_cheers:
  7. Milos Karanovic

Uzeo bih tarantulu

Koju tarantulu da uzmem,zanimaju me terastrijalne i arbodelne vrste po uslovom da povremeno mogu da je uzimam u ruke,prostor mi nije problem :icon_cheers::club: HVALA :p
  8. Milos Karanovic

TerraPlaza

Koji su gusteri sem bradatih agama, leopard gekona, krestavih gekona, fat tejl gekona i jamenskog kameleona mogu nabaviti na TerraPlazi i koje su njihove cene? Bitno mi je samo da gusteri ne zahtevaju velike terarijume i da mogu lako da ih prenesem preko granice.
  9. Milos Karanovic

Koja je razlika izmedju Blatta lateralis i DUBIE

Koja je bolja hrana za bradatu agamu Blatta lateralis ili Dubia?
  10. Milos Karanovic

Inkubator za agamu

Kako da napravim inkubator za bradatu agamu i sta ce sve da mi treba od opreme?
  11. Milos Karanovic

Opet ja

Jel za bradatu agamu od 8 meseci dovoljna spot sijalica od 50W posto nisam nigde nasao drugu?
  12. Milos Karanovic

Jel ima neko zenku bradate agame

Jel ima neko zenku bradate agame za parenje?Moj muzijak ce za 6 meseci da bude zreo pa da se dogovorim sa nekim u napred.
  13. Milos Karanovic

Izgled bradonje

Jel moze neko ko drzi bradate agame da mi posalje sliku nekog morfa posto imam narandzastog bradonju pa nzm koji je morf,necu da ubacujem slike jer na slikama ispadne zut i ne vidi se lepo? I koje su cene morfova posto sam ja mog od 8 meseci platio 100e,znam da ce mnogi da kazu da sam trebao da...
  14. Milos Karanovic

Smuk potraga

Gde mogu pronaci smuka,cuo sam dosta prica da ih ima u deliblatskoj pescari,ne treba mi kao kucni ljubimac? Zmije hvatam cisto iz zabave. :D
  15. Milos Karanovic

Agama

Jel za muzijaka bradate agame starog oko 8 meseci dovoljna duzina od 40 cm,posto me plasi da je premali?
  16. Milos Karanovic

Terarijum za zmaja

Sto se tice terarijuma za bradatu agamu jel treba jos nesto sem: spot sijalice,uvb neonke,peska,kaveza za sijalicu,cinijice za vodu i hranu i dekoracije? MOLIM ZA BRZ ODGOVOR JEL TREBA DA NAPRAVIM TERARIJUM ZA 5 DANA. A STO SE TICE NEONKE JEL MOGU DA JE ZALEPIM ZA ZADNJU STRANICU TERARIJUMA...
  17. Milos Karanovic

Za pocetnike

Hteo bih da uzmem neku tarantulu ali da bude laka za odrzavanje i da brzo raste vi pisite vase predloge :D
  18. Milos Karanovic

Ma meni se taj guster jako dopada i nije mi bitna cena,deluje mi nekako mali ima nesto vise od 40cm a ima 8 meseci dobro jede i skroz se navikao na mene,ali je nekako slabo aktivan po terarijumu nzm zasto evo slike UZIVO IMA MNOGO JACU BOJU NARANDZAST JE SA ZRVENO CRNIM
  19. Milos Karanovic

Bez naslova

Jel prodaje neko gustere u Pancevu? :cool:
  20. Milos Karanovic

Pozdrav svima,novi sam sto se tice teraristike,ustvari jos nisam poceo :) Intresuje me koji je najbolji guster za pocetnike da ne bude preveliki i da ne bude dosta zahtevan,citao sam dosta o bradatim agamama,jemenskim kameleonima,leopard gekonima,fat tejl gekonima,grandis gekonima,tokay gekonima...
Back