Rezultati pretrage

1. Nenad Stankovic

blic pitanja

Pozdrav, doslo je vreme da se razmislja o terarijumu.. Ne znam da li je muzjak ili zenka ali bih svakako da napravim terarijum :) Pa me zanima koje dimenzije vi uzimate Da ne bude ni preveliko ni premalo? :)
  2. Nenad Stankovic

blic pitanja

Evo ne znam boga mi :D Inace danas sam se zamajavao i hteo da napravim za B.smithi skloniste neko posto vidim da se krije ispod jedne grancie koju sam mu ubacio cesto :) Napravio sam ga od cackalica lepka i tresta pa me zanima je l mogu to da stavim unutra kad se lepo osusi za dan dva nebitno...
  3. Nenad Stankovic

C.cyaneopubescens moja prva T i prvo presvlacenje.. :)

Pre svega pozdrav za sve clanove :) Pre 25-6 dana sam dobio svoju prvu tarantulu i sinoc se 1x presvukla od kad je kod mene.. :) Ono sto me iscimalo oko presvlacenja je to sto se nije izvrnula vec se presvukla iz stava u kom je svakodnevno.. Uskoro mi stize i druga t pa cu neke moje slike ovde...
  4. Nenad Stankovic

Mikroskop-telefon :)

Evo jednog korisnog linka koj vam moze pomoci oko buba bubica pauka itd :) Kako napraviti mikroskop za 300-400 dinara(ako vec imate telefon sa ok kamerom).. ja sam probao i radi super, veliki, cist, dobar zum :) https://www.youtube.com/watch?v=KpMTkr_aiYU
Back