Scolopendra subspinipes de haani (Vietnam) Slike

Bifrost

Fanatik
Registrovao se
13 Jan 2006
Poruka
1.665
Obecao sam huani da cu da postavim slike da pokazem kako izgleda debela stonoga :lol: Postavio sam i malo slika pored upaljaca :D

dsc01102mp9.jpg

dsc01104tt8.jpg

dsc01110xz0.jpg

dsc01113ml1.jpg

Slika gore mi je uspela u prirodnoj velicini

dsc01115xv3.jpg
.

Edit: Postavio sam jos jednu temu. da se ne zalepite samo za ovu :D

dsc01118lf1.jpg

dsc01119ul9.jpg

DEBELA :lol:

dsc01120ei7.jpg

Treba da vidiš kolika je moja sada...ima 14cm,možda malko više sa terminalnim nogama... ::D

Pa bio sam kod tepe posto se presvukla. Nije valjda vec 2 preslacenja prednosti :shock:

Pa ne znam ima 14cm pa ti gledaj, a upaljač 6-6.5cm ako nije neki gigantea upaljač ;)

ja sam moju merio i ima <13cm...bif sta se desava sa tvojom...jel misli ona da se presvuce ili sta? :lol:

bifrost..ovo je bas debela stonoga:)..moja nije ovakva..malo je mrsavija a cini mi se i veca od tvoje...kad je slikam stavicu slike pa da vidite sta je zgodna stonoga:)

kimo :
a upaljač 6-6.5cm ako nije neki gigantea upaljač ;)

Ovaj upaljac ima 12cm :D Sala, nije gigantni ali standardna velicina upaljaca je 8cm ukro si mojoj stonogi 1.5-2cm :lol:

ma nebi ih cuvao ali je ova interesantna za gledanje ::D

@Zarko: Deep inside your consciousness you must look. Concentrate on the knowledge inside you must :lol:. Znam da duboko u tebi, bez obzira koliko to ne zeleo da priznas, ipak tu prisutna zelja da je uzmes, nemoj i dalje muciiti sebe... :D Uzmi stonogu, uzmi stonogu

:D
hahahahahahaha

pa ako jako duboko zavirim mozda naidjem i na svoju homoseksulanu stranu ,nemoj da me teras tamo....
a tu su i potisnute misli...
zajebi!!!

pa za jedno nedelju dve...moja se presvukla za novu godinu...(poklon :lol:)...

2 nove slike, prijatelj jedan doneo foto aparat. Moro sam malo isecem slike jer su bile po 6mb :D

Back