Velika dilema

Mage

Ljubitelj egzotičnih životinja
Registrovao se
14 May 2012
Poruka
109
Ljudi imam veliku dilemu
Ne znam sta da kupim....
Dvoumim se tj troumim se izmedju ovih stvari :
Kukuruznog smuka,bradate agame i neke dve tri nove tarantule...Posto vec imam 3 Tarantule one nekako otpadaju ali bih voleo da uvecam svoje carstvo pauka,ali bih isto zeleo da se oprobam i u reptilskoj teraristici...(Mogao bih svima da obezbedim lepe uslove zivota)..Dajte neke predloge....Neka licna iskustva ili zasto da a zasto ne tu vrstu ..
Hvala!

btw nisam znao gde da stavim ovu temu pa sam je strpao u slobodan deo foruma,ne zamerite mi :)

Uzmi onu kojoj možeš da posvetiš vreme i obezbediš najbolje uslove.

Fora je u tome da mogu svima da posvetim jako mnogo vremena i da bih verovatno uzivao u tome....Ali ne mogu da se odlucim :/

Ja da sam na tvom mestu uzeo bi nesto cetvrto :D . Posto kukuruzni smukovi , agame , leopard gekoni(jedino mozda morph) i to tako "old school " skoro svi imaju , pa su malo dosadni ... Naravno nista protiv zivotinja i ljudi koji ih poseduju , samo kazem ;) . Mozes uzeti naprimer fat tail gecko, viper gecko, crested gecko, pictus( sto bi Hornet napisao :) ) . A od zmija meni je naprimer zanimljiviji pitoni ili boe od smukova i tih kolubrida ... Mada svako ima svoje misljenje i nemam nista protiv tudjih misljenja :)

Back